Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 15

Sylviai Browne 2008 Metais Išpranašavo Koronaviruso Pandemiją

Ar įmanoma, kad dar 2008 m. ekstrasense pavadinusiai Sylviai Browne vienoje savo knygų pavyko išpranašauti 2020 m. pasaulį užklupusią Covid-19 pandemiją? Kovo pradžioje internautai socialiniuose tinkluose ėmė dalintis S. Browne knygos ištrauka ir domisi, kiek pranašystėje gali būti tiesos.

Vienas faktų tikrinimo portalo snopes.com skaitytojas pasiteiravo, ar S. Browne tikrai išprognozavo pandemiją savo 2008 m. išleistoje knygoje „Dienų pabaiga“ (ang. „End of Days“), todėl portalas nutarė pasiaiškinti, kiek tiesos šioj pranašystėje.

S. Browne mirė 2013-aisiais. Moteris pagarsėjo savo teiginiais, kad gali nuspėti ateitį ir geba bendrauti su dvasių pasauliu. Tačiau ji taip pat susilaukė nemažai kritikos už tai, kad gedintiems dingusių tėvų vaikams teikė melagingą informaciją.

Savo knygoje S. Browne aptakiai rašė, kad 2020-aisiais pasaulį užklups kvėpavimo takų liga. Tiksli knygos ištrauka skamba taip:

„Maždaug 2020 metais sunki, į plaučių uždegimą panaši liga išplis po pasaulį, pažeisdama plaučius, bronchus ir atsispirdama visiems gydymo būdams. Kur kas keisčiau už pačią ligą bus tai, kad ji savaime išnyks taip pat greitai, kaip atsirado, tačiau grįš po dešimtmečio, o tada išnyks visiškai“.

Tiesa, šią pranašystę S. Browne parašė praėjus visai nedaug laiko po to, kai 2003-aisiais dalis pasaulio kovojo su kita kvėpavimo takų liga SARS. 

Taip pat sunku teigti, kad pranašystėje liga visiškai teisingai pavadinama „sunkia“, nes daliai užsikrėtusiųjų Covid-19 pasireiškia be simptomų arba jie perserga lengva ligos forma. Tiesa, pasaulyje nuo Covid-19 jau mirė daugiau nei 82 tūkst. žmonių.

Taip pat negalima sakyti, kad autorė buvo visiškai teisi, sakydama, kad liga keista, mat koronavirusines infekcijos pasaulyje nėra naujos, nors Covid-19 yra nauja viruso forma. Būtent dėl pastarosios priežasties pasaulyje dar neatrasta prieš virusą veiksminga vakcina.

Be abejo, nėra ir jokių įrodymų, kad Covid-19 „staiga išnyks visiškai“. Dalis sveikatos specialistų prognozuoja, kad Covid-19 ilgainiui gali tapti sezoniniu virusu.

Todėl vadinamoji S. Browne pranašystė yra faktų ir spėjimų mišinys – autorei pavyko atspėti, kad pandemija pasaulį užklups 2020 metais, tačiau snopes.com mano, kad tai tebuvo sėkmingas spėjimas, nes kvėpavimo takus pažeidžiantys virusai pasaulį užklupo jau ne kartą iki šiol.

Publikuoja TV3.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau