Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 25

Testas, kokia jūsų emocinė būklė

Išsirinkite vieną paveikslėlį iš nurodytų ir sužinokite, kokia jūsų emocinė būklė yra šiuo metu. Gali būti, kad pasirinktas paveikslėlis atskleis daugiau nei galėjote pagalvoti.

testas, charakteris, paveikslėlis

1 paveikslėlis. (pirmasis iš kairės višutinėje eilutėje)  Jį pasirenka žmonės, kurie šiuo metu tiksliai nežino, į kurią pusę pakrypti. Tai išsilavinę, protingi žmonės, gebantys apskaičiuoti ir įvertinti visas rizikas.

2 paveikslėlis. (antrasis iš kairės viršutinėje eilutėje) Jį pasirenka žmonės, kurie nesugeba savęs deramai pažinti ir suprasti, kas jie yra. Gali būti, kad jie save laiko neteisingais. Vis tik, tai labai stiprios asmenybės, galinčios ir mokančios kovoti už savo laimę.

3 paveikslėlis. (trečiasis iš kairės viršutinėje eilutėje) Jį pasirenka žmonės, kurie šiuo metu išgyvena itin sudėtingą laikotarpį. Gali būti, kad juos kankina miego sutrikimai.

4 paveikslėlis. (ketvirtasis iš kairės viršutinėje eilutėje) Jį pasirenka žmonės, kurie ieško kūrybinio sprendimo. Tai unikalios asmenybės, kuriuos aplinkiniai laiko pačia tikriausia likimo dovana ir Dievo siųstu asmeniu.

5 paveikslėlis. (pirmasis iš kairės apatinėje eilutėje) Jį pasirenka žmonės, šiuo metu išgyvenantys krizę. Neseniai įvykusios problemos jiems kiša koją – jie jaučiasi pavargę ir vieniši. Kad nesusimintumėte dar labiau, turėtumėte išsikalbėti.

6 paveikslėlis. (antrasis iš kairės apatinėje eilutėje) Jį renkasi tie, kurių, atrodo, visas gyvenimas skyla į gabalus. Jūs bandote save atiduoti visiems aplinkiniams: darbui, šeimai, draugams, santykiams, tačiau sau nepasiliekame oro ir erdvės.

7 paveikslėlis. (trečiasis iš kairės apatinėje eilutėje) Jį renkasi tie, kurie šiuo metu bando atrasti vidinę harmoniją. Jums gali tekti iškęsti didelę baimę arba vidinį sąmyšį. Pradėkite nuo to, kad turite išmokti priimti save ir savo trūkumus.

8 paveikslėlis. (ketvirtasis iš kairės apatinėje eilutėje) Šį renkasi tie, kurie šiuo metu jaučiasi palaužti, pikti ir pamiršti. Vienu metu patiriate neviltį ir skausmą. Turite suprasti savo gebėjimų ribą ir nebandyti daryti daugiau nei galite.

Šaltinis: tv3.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uoginė padės nuo ligų
Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau