Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (565) Komentarų: (0) (19.05.2018 - 13:29)

Išsirinkite karūną. Sužinosite, koks žmogus esate

Šis paprastas testas padės jums šiek tiek geriau save pažinti, o artimiesiems bus lengviau, nes žinos, ko iš jūsų tikėtis.

testas, karūna, charakteris, paveikslėlis

Pasirinkite ilgai negalvodami vieną karūną ir sužinokite, koks žmogus esate.

Pirmoji karūna

Esate egoistas ir egocentrikas. Jūsų gyvenime viskas turi būti nukreipta į jus. Jūs tiesiog nepastebite kitų žmonių, nebeatsakote į kitų žmonių veiksmus. Galite būti rūpestinga kitų atžvilgiu, tačiau nuolat galvosite tik apie save.

Antroji karūna

Jums patinka vadovauti ir viską kontroliuoti. Mažai tikėtina, kad sutiktumėte valdžią perduoti kitiems. Jums reikėtų šiek tiek atsipalaiduoti. Nepamirškite, kad negalite visiškai kontroliuoti gyvenimo.

Trečioji karūna

Jums trūksta kruopštumo visose gyvenimo situacijose – tiek kasdienybėje, bendraujant su žmonėmis, tiek gaminant, ar keliaujant. Reikėtų išmokti atidžiau pažiūrėti į visas situacijas.

Raskite motyvacijos, pasimėgaukite kasdienybe ir ženkite į rytojų nusiteikę tvirčiau. Tikriausiai jūsų aplinka mato jus daug žiaurumo ir kilnumo. Tai, žinoma, turi labai neigiamą poveikį jūsų santykiams su jais. Pyktis nieko nepažįsta ir jūsų nepaklusnumas gali jums kainuoti.

Ketvirtoji karūna

Jūsų aplinkoje daug kilnumo ir tyrumo. Pasistenkite tai išnaudoti. Nesipykite tada, kai to nereikia. Palaikykite teigiamus santykius su įvairiais žmonėmis, net ir tais, kurie jums nėra patys naudingiausi. Tikriausiai jūsų aplinka mato jus daug žiaurumo ir kilnumo. Tai, žinoma, turi labai neigiamą poveikį jūsų santykiams su jais. Pyktis nieko nepažįsta ir jūsų nepaklusnumas gali jums kainuoti.

Penktoji karūna

Jūs puikiai pažįstate save ir savo jausmus. Jums būdingi emocionalūs ir impulsyvūs veiksmai, dėl kurių vėliau pradedate gailėtis. Klausykitės intuicijos, tačiau neleiskite savo baimėms nugalėti.

Šeštoji karūna

Visada liekate nuošalyje, nesistengiate būti dėmesio centre. Vis dėlto gyvenimas jums paruošė nemažai likimo iššūkių, kuriems jums reikėtų pradėti ruoštis.

Išsirinkite karūną. Sužinosite, koks žmogus esate

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: charakteris, testas, Karūna, paveikslėlis
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kuo medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai...

Visi sako, kad medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai, bet jie pamiršo pasakyti! Medus ir cinamonas neįtikėtinas naudin...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kuo naudinga želatina ir kaip ją galima panaudoti...

Želatina – maisto produktas, kuris gali būti lapelių arba grūdelių forma, beskonis ir bekvapis, išgaunamas iš gyvūnų ir...

Ligos, mutacijos
Veganine mityba - vienintelė viltis sergantiems artritu...

Net 33% suaugusiųjų šiuo metu kenčia dėl artrito, kuris pasireiškia tinimu, apribotais judesiais arba skausmu. Tyrimai rodo, ...

Ligos, mutacijos
Apie vėžinės ląstelės ir vėžio kilmę?...

Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada nema...