Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.2K) Komentarų: (0) (15.03.2018 - 11:21)

Vandenilio peroksidas grožiui

Vandenilio peroksidas laikomas natūralia, veiksminga ir bene saugiausia dezinfekcijos priemone. Jis naikina mikroorganizmus, juos oksiduodamas. 

vandenilio peroksidas, nagų grybelis, dantų balinimas, grožio patarima

Kai peroksidas reaguoja su organine medžiaga, jis skaidomas į deguonį ir vandenį. 

Jei norite, kad jūsų dantys būtų balti, turėtumėte dantis valyti du kartus į dieną, tačiau būtinai ant dantų šepetėlio užlašinkite vieną lašelį vandeninio peroksido. Tai darykite vieną kartą per savaitę. Taip pat tai padės atsikratyti 

Dantų baltumą užtikrins ant tamponėlio užlašinti keli vandeninio peroksido lašeliai. Juo tiesiog nuvalykite dantų paviršių. Naudokite kartą per savaitę, kad nepažeistumėte dantų emalio.

Lašas vandenilio peroksido išnaikins ir spuogus. Tereikia juo sudrėkinti vatos tamponėlį ir sutepti problemines vietas. Veidas turėtų būti išvalytas ir sausas. 

Bent jau kartą per mėnesį nagus nuvalykite su vandenilio peroksidu. Tokiu būdu jums pavyks sustabdyti nagų grybelio atsiradimą. 

Gėdingos ligos lyg nebūta: prireiks tik 1 lašelio

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: dantų balinimas, grožio patarimai, vandenilio peroksidas, nagų grybelis
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar