Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (519) Komentarų: (0) (28.03.2018 - 16:26)

Veido valymas citrina

Citrina yra produktas, galintis padėti jums gydyti odos problemas, atkurti jaunatviškumą, grąžinti minkštumą ir elastingumą.

oda, veidas, citrina, grožio patarimai, www.paranormal.lt

Svarbiausia tiksliai žinoti, kaip reikia naudoti citriną, kad ši jums padėtų ir veiktų tinkamai ir nepridarytų šalutinių poveikių, rašoma healthandhealthyliving.com

Jums tereikia išspausti sultis iš vienos citrinos ir kelias minutes, užtepus ant veido, palaikyti. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Kovoti su spuogelių užuomazgomis padės citrinos sulčių ir medaus mišinys. Sumaišykite pusės citrinos sultis su keliais šaukšteliais medaus ir patepkite paruošta pasta veidą. Palaikykite 15 minučių ir nuplaukite.

Kaip valomasis odos šveitiklis veikia rudasis cukrus. Tereikia 2 jo šaukštus sumaišyti su 1 šaukštu citrinų sulčių ir 1 kiaušinio baltymu. Po 15 minučių nuolaukite.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: veidas, citrina, grožio patarimai, ODA
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar