Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Lapkričio » 23

Žodžio magija

Žodis yra viena svarbiausių magijos formų, kuri daro labai didelę įtaką mūsų kasdienybei. Pavyzdžiui, prakeikimai yra sudaryti vien iš žodinių formulių ir koduoja savyje didžiulę jėgą. Neveltui sakome, jog paleistas žvirbliu žodis jaučiu sugrįžta.

Todėl atkreipkime dėmesį į savo kalbą, kokius žodžius, aforizmus vartojame, galbūt keikiamės, galbūt nuolat skundžiamės. Kaip kalbame, kaip mąstome, taip ir gyvename. Nuolat kartodami žodžius kenkėjus galime save nužiūrėti, save „nukalbėti“. Šiame straipsnyje rasite keletą pavyzdžių, kaip ir kokie žodžiai gali skaudžiai atsiliepti mums ir mūsų artimiesiems.

Saviįtaiga, Pozityvus mąstymas, žodžiai, magija

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į keiksmažodžius. Blogis traukia blogį, todėl nuolat kartojami keiksmažodžiai silpnina, drasko mūsų energetinį lauką, tampame neatsparūs kasdieniams susidūrimams su pavydu, energetinių vampyrų atakomis, smulkiais nužiūrėjimais ar „blogos akies“ palinkėjimais. Išgyvendinus keiksmažodžius iš kasdienio žodyno galima smarkiai sustiprinti „imunitetą“ bet kokioms neigiamos energetikos atakoms.

Žodžio magija – savinužiūrėjimas. Nuolat skundžiantis gyvenimo nesėkmėmis ir kliūtimis jų sutiksite vis daugiau – kalbėkite tik pozityvius dalykus, kalboje (ypač kai kalbate apie ateities planus) nenaudokite neiginių. Pavyzdžiui, niekada nesakykite: „Aš nelaimėsiu, aš negausiu darbo, aš nepateksiu…“ ir t.t.

Žodžio magija – nužiūrėjimas. Nekalbėkite, neformuluokite sakiniuose sąlygų, kurių rezultato netrokštate gyvenime. Pavyzdys: išeinant iš namų vaikui mama sako: „Užsidėk kepurę, nes be kepurės peršalsi“. Kas vyksta toliau? Vaikas, išėjęs iš namų, nusiėmė kepurę ir būtinai peršalo, ir ne vien dėl to, kad lauke iš tikro šalta, bet ir dėl to, kad mama užprogramavo tokią įvykių eigą – „be kepurės peršalsi“ ir pan.

Žodžio magija – prakeikimas. Ypatingai emocingais momentai kontroliuokite save, nes jūsų ištarti palinkėjimai, lydimi emocinio stipraus krūvio, įgauna labai stiprią galią ir gali tapti nestipriais, tačiau veikiančiais emociniais prakeikimais. Venkite negatyvių palinkėjimų, frazių: „Kad tave…, kad tau…, prakeikiu“ ir pan.

Iš savo kalbos vertėtų išgyvendinti ir keletą skambių frazių, kurios, nuolat kartojamos, pritraukia ligas:
- „Įgriso iki pykinimo…, prisivalgiau iki vėmimo…“ (nervinė anoreksija);
- „Nešti savo kryžių…, sėdėti ant sprando…, nusimesti nuo pečių akmenį…“ (osteochondrozė);
- „Įgriso iki mirties… , pats savęs nekenčiu… , užnuodijo gyvenimą…“ (vėžys);
- „Nevirškinu…, save graužti…“ (žarnyno, skrandžio žaizdos);
- „Šlapimas į galvą trenkė…, mirtinai pavargau…, nėra jėgų...“ (urologinės ligos);
- „Imti į plaučius…, reikia atsikvėpti…” (plaučių ligos);
- „Kraują siurbti…, išspausti syvus…, kraują nuodyti…“ (kraujo ligos);
- „Imti į širdį…, širdį drasko…, širdis plyšta… širdis krauju apsipila…“ (infarktas);
- „Manęs tai nekaso…, nenorėčiau būti jo kailyje…“ (alergijos, odos ligos);
- „Galvą laužyti…, galvą pamesti…, trankyti galvą į sieną…, tikras galvos skausmas…“ (migrena);
- „Kad akyse nematyčiau…, baisu žiūrėti…“ (akių ligos);
- „Nenoriu nė girdėti…, nepasakok…, net nekalbėk…“ (klausos problemos).

Žinoma, nuo vieno ar kito aforizmo, žodžio ar frazės vartojimo nieko blogo nenutiks, tačiau jei tai tampa įpročiu ar net žodžiais kenkėjais, juos geriau būtų pašalinti iš savo kasdienio žodyno.

Tai tik keletas pavyzdžių, leisiančių šiek tiek artimiau pažinti žodžio magijos sistemą bei logiką, o galbūt ir apsaugoti save nuo neigiamos kai kurių žodžių įtakos. Prisiminkite: kaip mąstome, kaip kalbame – taip ir gyvename.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau