- 23.11.2018
- 5.0 Reitingas
- 2709 Peržiūros
- Komentarai
Žodis yra viena svarbiausių magijos formų, kuri daro labai didelę įtaką mūsų kasdienybei. Pavyzdžiui, prakeikimai yra sudaryti vien iš žodinių formulių ir koduoja savyje didžiulę jėgą. Neveltui sakome, jog paleistas žvirbliu žodis jaučiu sugrįžta.
Todėl atkreipkime dėmesį į savo kalbą, kokius žodžius, aforizmus vartojame, galbūt keikiamės, galbūt nuolat skundžiamės. Kaip kalbame, kaip mąstome, taip ir gyvename. Nuolat kartodami žodžius kenkėjus galime save nužiūrėti, save „nukalbėti“. Šiame straipsnyje rasite keletą pavyzdžių, kaip ir kokie žodžiai gali skaudžiai atsiliepti mums ir mūsų artimiesiems.
Pirmiausia atkreipkite dėmesį į keiksmažodžius. Blogis traukia blogį, todėl nuolat kartojami keiksmažodžiai silpnina, drasko mūsų energetinį lauką, tampame neatsparūs kasdieniams susidūrimams su pavydu, energetinių vampyrų atakomis, smulkiais nužiūrėjimais ar „blogos akies“ palinkėjimais. Išgyvendinus keiksmažodžius iš kasdienio žodyno galima smarkiai sustiprinti „imunitetą“ bet kokioms neigiamos energetikos atakoms.
Žodžio magija – savinužiūrėjimas. Nuolat skundžiantis gyvenimo nesėkmėmis ir kliūtimis jų sutiksite vis daugiau – kalbėkite tik pozityvius dalykus, kalboje (ypač kai kalbate apie ateities planus) nenaudokite neiginių. Pavyzdžiui, niekada nesakykite: „Aš nelaimėsiu, aš negausiu darbo, aš nepateksiu…“ ir t.t.
Žodžio magija – nužiūrėjimas. Nekalbėkite, neformuluokite sakiniuose sąlygų, kurių rezultato netrokštate gyvenime. Pavyzdys: išeinant iš namų vaikui mama sako: „Užsidėk kepurę, nes be kepurės peršalsi“. Kas vyksta toliau? Vaikas, išėjęs iš namų, nusiėmė kepurę ir būtinai peršalo, ir ne vien dėl to, kad lauke iš tikro šalta, bet ir dėl to, kad mama užprogramavo tokią įvykių eigą – „be kepurės peršalsi“ ir pan.
Žodžio magija – prakeikimas. Ypatingai emocingais momentai kontroliuokite save, nes jūsų ištarti palinkėjimai, lydimi emocinio stipraus krūvio, įgauna labai stiprią galią ir gali tapti nestipriais, tačiau veikiančiais emociniais prakeikimais. Venkite negatyvių palinkėjimų, frazių: „Kad tave…, kad tau…, prakeikiu“ ir pan.
Iš savo kalbos vertėtų išgyvendinti ir keletą skambių frazių, kurios, nuolat kartojamos, pritraukia ligas:
- „Įgriso iki pykinimo…, prisivalgiau iki vėmimo…“ (nervinė anoreksija);
- „Nešti savo kryžių…, sėdėti ant sprando…, nusimesti nuo pečių akmenį…“ (osteochondrozė);
- „Įgriso iki mirties… , pats savęs nekenčiu… , užnuodijo gyvenimą…“ (vėžys);
- „Nevirškinu…, save graužti…“ (žarnyno, skrandžio žaizdos);
- „Šlapimas į galvą trenkė…, mirtinai pavargau…, nėra jėgų...“ (urologinės ligos);
- „Imti į plaučius…, reikia atsikvėpti…” (plaučių ligos);
- „Kraują siurbti…, išspausti syvus…, kraują nuodyti…“ (kraujo ligos);
- „Imti į širdį…, širdį drasko…, širdis plyšta… širdis krauju apsipila…“ (infarktas);
- „Manęs tai nekaso…, nenorėčiau būti jo kailyje…“ (alergijos, odos ligos);
- „Galvą laužyti…, galvą pamesti…, trankyti galvą į sieną…, tikras galvos skausmas…“ (migrena);
- „Kad akyse nematyčiau…, baisu žiūrėti…“ (akių ligos);
- „Nenoriu nė girdėti…, nepasakok…, net nekalbėk…“ (klausos problemos).
Žinoma, nuo vieno ar kito aforizmo, žodžio ar frazės vartojimo nieko blogo nenutiks, tačiau jei tai tampa įpročiu ar net žodžiais kenkėjais, juos geriau būtų pašalinti iš savo kasdienio žodyno.
Tai tik keletas pavyzdžių, leisiančių šiek tiek artimiau pažinti žodžio magijos sistemą bei logiką, o galbūt ir apsaugoti save nuo neigiamos kai kurių žodžių įtakos. Prisiminkite: kaip mąstome, kaip kalbame – taip ir gyvename.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau