Sakytino žodžio galia yra labai didelė: žodžiu galima nužudyti ir gydyti, viskas priklauso nuo kalbėtojo tikslų ir jo stiprios valios.

žodžiai, Žodžių magija, biolaukas

Žodžiai yra materiali minčių, jausmų ir emocijų išraiška. Magijose naudojami įvairūs užkalbėjimai, kurie padeda pasiekti vienokio ar kitokio tikslo. Bet kuriuo atveju žodžiai programuoja pasąmonę ir daro įtaką tam, kokie bus rezultatai. Dažnai tikima, kad žodžių magija turi galingą, destrukcinę jėgą. Daug lengviau sukurti stiprią, koncentruotą, neigiamą emociją, kai ji yra išsakoma žodžiais. Norint pasinaudoti gydančio ir gyvybę suteikiančio žodžio galia, reikia būti dvasiškai harmoningiems ir turėti vidinių jėgų, o tai jau yra sudėtingiau. Panagrinėkime, kas nutinka, kai garsiai ištariami žodžiai ir norai.

Kaip žodžiai ir norai veikia mūsų gyvenimą? Žodžiai ir juos sudarantys garsų junginiai sudaro bangą, kuri įsiskverbia į gyvų būtybių biolauką. Ši banga sudaro deformaciją ir pakeičia ploną biolauką struktūrą aplink žmogų, todėl pokyčiai atsiranda net fiziologiniame lygmenyje, po to visuomenėje ir artimiausioje aplinkoje. Išsakytų žodžių galia priklauso labiau nuo emocijų stiprumo ir kalbėtojo psichinės būsenos.

Kodėl negatyvios mintys išsipildo dažniau? Taip jau yra, kad neigiamos emocijos (pyktis, agresija, irzlumas, neapykanta, įsiūtis ir kt.) dažniausiai yra intensyvesnės. Dėl šios priežasties negatyvūs norai ir žodinės išraiškos tampa realybe dažniau. Žodžių magijos mechanizmas veikia tokiu principu, kad pašnekovas pasąmonės lygmenyje yra užprogramuojamas gyventi taip, kad tai, kas buvo pasakyta, taptų realybe. Kada žmogaus, kuris išgirdo tam tikrą požiūrį, pasąmonė priima tą informaciją, prasideda nesąmoningi procesai smegenyse, kurie skatina elgtis taip, kad tai taptų tikra tiesa. Ypač pažeidžiami žodžio magijai yra tie asmenys, kuriems tie žodžiai kažką asmeniškai reiškia, kažką viduje paliečia trapaus. Pavyzdžiui, jeigu nelaimingą meilę patyręs žmogus konflikto metu išgirsta: „Tu nemoki palaikyti santykių“, „Tu ir vėl liksi vienas“, tai iš tikrųjų nutinka, nes žmogus įtiki esantis blogas, netinkamas ir ima atitinkamai elgtis.

Kaip gydyti ir džiaugtis žodžiu? Kalbant apie gydomąją žodžio galią, stipriausią žodžio magiją spinduliuoja tas žmogus, kuris išreiškia dėkingumą. Šiuo atveju pozityvūs teiginiai įgyja daugiau galios ir gyvenimas iš tikrųjų gali pasikeisti į geresnį. Ar žodis taps realybe, ar ne, labai priklauso nuo vandens. Todėl geriau negerti vandens, arbatos ar kitų gėrimų, būnant šalia negatyvių žmonių, nes tada žodžio magija dar labiau sustiprės. Labai stiprų poveikį daro alkoholis, todėl reikia labai gerai pagalvoti prieš sakant tostus ir pan.

Kaip apsisaugoti nuo neigiamos žodžių įtakos? Pavyzdžiui, išgirdus apie save kalbant neigiamai, visų pirma pabandykite apsiplauti vandeniu. Iš karto nusiplaukite rankas arba net palįskite po dušu, papasakokite vandeniui apie savo jausmus ir patirtis, tarsi kalbėtumėte per išpažintį ir įsivaizduokite, kaip vanduo visą blogį nuo jūsų nuplauna. Jeigu nėra galimybės apsiplauti, galima į rankas paimti stiklinę vandens ir žiūrint į ją kalbėti žodžius, kurie jus sustiprintų ir padėtų atgauti dvasinę pusiausvyrą. Kiekvieną rytą rekomenduojama pradėti nuo stiklinės gryno vandens, ne tik dėlto, kad pažadintumėte kūną ir virškinimo sistemą, bet ir dėl geresnės dvasinės būsenos, nes vanduo, geriamas su dėkingumu ir pozityviomis emocijomis, padeda neutralizuoti destrukcinį poveikį turinčius žodžius, kuriuos praėjusią dieną galbūt išgirdote ir pradėti naują dieną iš tiesų atsinaujinę, pailsėję ir atgavę jėgas.

žodžiai, Žodžių magija, biolaukas