Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 16

10 priežasčių valgyti vynuoges kiekvieną dieną, ypač jei turite šias ligas

Nauji tyrimai paneigė apie vynuoges mitus!

Tęsiami tyrimai apie vynuogėse esantį resveratrolį, kuris randasi purpurinėse arba raudonose vynuogėse. Štai keltas gydomųjų resveratrolio privalumų!

Vynuogės ir jų gydomosios savybės

Tyrimai parodė, kad vynuogėse esantis resveratrolis organizme veikia dviem būdais (sveikatos patarimai - paranormal.lt).

Drastiškai sumažėja ląstelių galimybė kaupti riebalus maždaug 130 procentų. Taip pat lemia ir tai, kad riebalų ląstelės suyra greičiau, viršijančios 246 procentais normą. Rezultate labai padeda metant svorį.

Rūpinkis savo širdimi.

Tyrimas parodė, kad vynuogėse esantis resveratrolis pagerina kraujagyslių išsiplėtimą. Dėl to kraujas lengviau juda per kraujagysles.

Taip pat buvo nustatyta, kad vynuogės padeda atpalaiduoti kraujagyslių sieneles, padidina jų skersmenį. Dėl šios priežasties sumažėja kraujospūdis, greičiau kraujas patenka į visas kūno dalis. Padidėja deguonies kiekis ir maistinių medžiagų tiekimas į kūno ląsteles. 10 mg papildomo resveratrolio vartojimas smarkiai sumažina širdies priepuolio riziką.

Padeda pašalinti iš smegenų kenksmingas medžiagas.

Vynuogės padeda pašalinti medžiagas, kurios kenkia smegenims ir yra susijusios su Alzheimerio liga.

Vynuogės padeda pagerinti smegenų veiklą.

 Britanijos studentai tyrimo metu, gavę resveratrolio, padidino smegenų kraujotaką 200 procentų. Mokslininkai mano, kad resveratrolis gali pagerinti mūsų psichines reakcijas.

Apsaugokite savo odą nuo vėžio.

Daugybėje tyrimų resveratrolis turėjo teigiamą poveikį nuo vėžio. Tai rodo, kad resveratrolis apsaugo odą nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, kurie apsaugo nuo odos vėžio.

Apsaugokite savo kūną nuo radiacijos.

Buvo įrodyta, kad ši galinga maistinė medžiaga apsaugo organizmą nuo radiacijos terapijos, kai naudojama vėžio terapija.

Įjunkite ilgaamžiškumo geną.

Viename tyrime mokslininkai nustatė, kad resveratrolis suaktyvina žmogaus išgyvenimo ir ilgaamžiškumo geną.

Diabeto kontrolė.

Medikai atliko tyrimą, žmonėmis sergančiais diabetu, vartojusiems resveratrolį cukraus kiekis kraujyje sumažėjo 10 procentų.

Sumažinkite uždegimą.

Resveratrolis veikia, kaip priešuždegiminis vaistas. Dėl to, tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl jis toks veiksmingas sergant širdies ligomis.

Palaiko raumenų atsistatymą ir pašalina šlapimo rūgštį.

Kaip veiksmingas antioksidantas, jis yra suderinamas su ląstelėmis ir organais, šalinant šlapimo rūgštį ir kitus toksinus iš organizmo. Jis taip pat palaiko sportininkų raumenų atsigavimą.

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar