Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 9

Karma: Richardas Rowe miršta nuo kovidinių "vakcinų", praėjus vos kelioms dienoms po to, kai užsiminė, kad norėjo, jog mirtų "antivakseriai"

(Paranormal) Dar vienas išdidus Kovidian filialo atstovas mirė nuo "skiepų" po kelis mėnesius trukusio tyčiojimosi iš "neskiepytųjų".

Ričardas Rovas (Richard Rowe), sunkvežimio vairuotojas, kandidatavęs į Kongresą Floridoje ir pralaimėjęs, "netikėtai mirė", pranešė jo šeima. Rowe'as mirė netrukus po to, kai gavo "Pfizer-BioNTech" injekcijas.

Garsus "progresyvistas", kuris taip pat save priskyrė LGBTQ, Rovė mėgo skelbti neapykantą visame savo "Facebook" puslapyje. 41 metų vyras buvo gerai žinomas dėl keiksmų, mirties linkėjimų savo politiniams oponentams ir tyčiojimosi iš "antivakserių".

Piktas buvęs kandidatas į Floridos kongresą Richardas Rowe miršta nuo kovidinių "vakcinų", praėjus vos kelioms dienoms po to, kai užsiminė, kad norėjo, jog mirtų "antivakseriai".

Rowe'as taip pat buvo pagarsėjęs tuo, kad šaipėsi iš amerikiečių, kurie nesutinka skiepytis, ir ragino juos vadinti antrarūšiais piliečiais, neturinčiais jokių teisių.

Kai rugpjūčio 12 d. Rowe'as gavo pirmąją "Pfizer" injekciją, jis įkėlė nuotrauką su tokiu prierašu:

"Taip, aš čia daugiausia dėl asmeninio ego. Pernai jau turėjau COVID, todėl nesijaudinu, kad jį gausiu. Bet noriu išlaikyti savo pašaipų moralinio ir intelektualinio pranašumo jausmą, tuo pat metu tyčiodamasis iš Darvino antivakserių. Iš tikrųjų tai gana kilnu".

Pasišlykštėjimas neabejotinai atspindi esmę to, kas buvo Rovė kaip žmogus. Kiti tikslūs apibūdinimai - arogantiškas ir kupinas neapykantos.

Ar kovidų "vakcinos" paverčia žmones, smegenis, praradusiais monstrais?

Atrodo, kad Rovė visada buvo neapykantos kupinas vaikinas, tačiau po pirmosios "Pfizer" injekcijos jo neapykanta tikrai sustiprėjo. Jis greitai tapo neapykantos kurstytoju ant steroidų, taip sakant, rašydamas komentarus, už kuriuos jam būtų uždrausta lankytis "Facebooke", jei jis būtų konservatorius ir juos būtų nukreipęs į liberalus.

Pavyzdžiui, spalio 3 d. Rowe'as ėmė plūstis apie terminą "biseksualus", teigdamas, kad jis yra transfobiškas ir išskirtinis. Rowe'ui labiau patiktų terminas "panseksualas", kuris, pasak jo, labiau apima "trans" ir "nebinarinius" žmones.

Spalio 16 d. Rovė viešai pasisakė už tai, kad maži vaikai nuo ankstyvo amžiaus būtų indoktrinuojami į LGBTQ iškrypimus, kad būtų kovojama su normaliais santykiais, kuriuos daugelis jų yra įpratę matyti vaikiškų animacinių filmukų programose.

"Vaikai jau yra užtvindyti seksu ir seksualumu nuo tos minutės, kai įsijungia ekraną", - rašė Rowe, keistai paminėdamas tokius Disnėjaus filmus kaip "Undinėlė", "Aladinas" ir "Gražuolė ir pabaisa".

"Tiesiog mes taip suvienodinome lyčių binariškumą ir griežtai heteroseksualius santykius, kad nesusimąstome apie tokius vaizdinius."

Spalio 7 d., taip pat spalio 8 d., spalio 18 d. (dukart) ir spalio 27 d. Rowe ne kartą pasisakė prieš antivakserius, kurie tiesiog sako "ne" injekcijoms.

7 d. Rovė sakė, kad jam "nerūpi", kas nutiks neskiepytiems žmonėms. 8 d. jis bandė įrodinėti, kad skiepų privalomumas yra visiškai normalus dalykas. 8 d. Rowe dar kartą pašiepė prieš skiepus pasisakančius asmenis, naudodamas rasistinę retoriką, palygindamas juos su nelegaliais užsieniečiais, prašančiais darbo prie "Home Depot".

Paskutinėje spalio 27 d. "Facebook" žinutėje Rowe'as bandė įrodyti, kad Bidenas turi neribotą diktatoriaus galią reikalauti, kad visi skiepytųsi nuo kiniškojo gripo.

"Homoseksualinė kultūra ir injekcijos yra neatsiejamai susijusios, nes abi yra neatsiejamos nuo depopuliacijos darbotvarkės", - apie Rowe'o inkliuzus pranešė "The Covid Blog".

"Tačiau jei tendencijos ir toliau judės ta pačia kryptimi, homoseksualumo kultūros nebeliks po kelerių metų. Šių injekcijų gavimas yra savęs naikinimas; o LGBT yra labiausiai pasiryžę stoti į eilę. Ir jie tiki, kad tai kilnus poelgis".

"Jau nebėra laiko būti politiškai korektiškiems, - priduriama tinklaraštyje.

"Žaisti kartu su homoseksualų darbotvarke yra tas pats, kas bendradarbiauti ir skatinti vaksų darbotvarkę, taigi ir depopuliacijos darbotvarkę. Kurioje pusėje esate jūs? Būkite budrūs ir saugokite savo draugus bei artimuosius."

Daugiau naujienų apie po injekcijų mirštančius Kovidų filialo gyventojus galite rasti adresu Depopulation.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheCovidBlog.com

NaturalNews.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.12.2021 laikas 18:16 Kenijoje potvynis nusinešė autobusą su choro atlikėjais, žuvo mažiausiai 23 žmonės
Kenijoje autobusas, kuriuo važiavo choro nariai, buvo nuplautas, kai bandė važiuoti per sraunią upę.

Skaityti daugiau

06.12.2021 laikas 18:10 Sočio pakrantę (Rusija) užliejo didžiulės bangos

Sočyje audra tęsėsi dvi dienas iš eilės ir buvo stipriausia nuo 2012 m. Apie tai pranešė miesto spaudos tarnyba.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau