Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Japonijos sveikatos apsaugos ministerija įspėja dėl "Pfizer" ir "Moderna" kovidinių vakcinų

(Paranormal) Japonijos sveikatos apsaugos ministerija gavo keletą pranešimų apie jaunus žmones, kuriems po "Pfizer" arba "Modern mRNA" vakcinų vartojimo išsivystė sunkus širdies uždegimas. Visuomenės sveikatos pareigūnai neseniai surengė susitikimą su ekspertų grupe, kad aptartų miokardito ir perikardito dažnumą tarp jaunų vyrų ir paauglių. Visame pasaulyje anksčiau sveiki sportininkai, treneriai ir teisėjai griuvo aikštelėje dėl širdies problemų. Japonijoje pastebimos panašios jaunų ir vidutinio amžiaus vyrų širdies ir kraujagyslių problemos.

Japonijos sveikatos apsaugos ministerija įspėja dėl miokardito, kurį sukelia mRNA vakcinos

Japonijos sveikatos apsaugos ministerija nustatė, kad "Moderna ir Pfizer kovid vakcinos gali sukelti su širdimi susijusį šalutinį poveikį jaunesniems vyrams". Agentūra tiria padažnėjusius širdies uždegimo atvejus, dėl kurių prireikė hospitalizacijos. Jauni paaugliai ir suaugusieji, kuriems negresia sunkus kovidų infekcijos pavojus, stoja į eilę prie neveiksmingų vakcinų ir nuo jų nukenčia. Daugėja širdies raumens ir išorinės širdies gleivinės uždegimo atvejų.

Remiantis oficialiais Japonijos sveikatos apsaugos ministerijos 2021 m. lapkričio 14 d. užfiksuotais duomenimis, kiekvienam milijonui paauglių vyrų, paskiepytų "Moderna" vakcina, tenka 80 miokardito atvejų! Agentūra nepateikė duomenų apie moterų miokardito dažnį. Dvidešimtmečių vyrų atveju kiekvienam milijonui dozių tenka 48 miokardito atvejai. Kovid mRNA vakcinos yra pavojingiausios vakcinos rinkoje. Panašiomis problemomis pasižymėjo ir "Pfizer" skiepai, kurie paaugliams vyrams sukėlė 15 miokardito atvejų milijonui dozių, o 20-mečiams vyrams - 13 miokardito atvejų milijonui dozių.

Užuot išėmusi vakciną iš rinkos, Japonijos sveikatos apsaugos ministerija sutiko pridėti įspėjimą prie vakcinų pridedamuose dokumentuose. Ligoninės turės pranešti apie visus atvejus, kai per 28 dienas po skiepijimo žmonėms pasireiškia ligos simptomai. Kiek jaunų žmonių turi nukentėti, kol šie biologiniai ginklai bus sunaikinti ir sudeginti?

Miokardito rizika nustatyta ir Izraelyje

Šie duomenys sutampa su Izraelyje oficialiai užregistruotais miokardito atvejais. Tyrime, pavadintame "Miokarditas po Covid-19 vakcinacijos didelėje sveikatos priežiūros organizacijoje", nustatyta, kad "Pfizer" vakcina sukelia 21,3 miokardito atvejo 1 milijonui žmonių bendroje populiacijoje. Tyrimo metu buvo ištirta 2,5 mln. žmonių, paskiepytų "Clalit Health Services", didžiausioje Izraelio sveikatos priežiūros organizacijoje. Izraeliečiams, gavusiems bent vieną Pfizer vakcinos dozę, yra padidėjusi rizika susirgti miokarditu, ypač jei jie yra jauni. Buvo užregistruota maždaug 100 miokardito atvejų 1 milijonui žmonių 16-29 metų amžiaus grupėje. Nepaisydamas akivaizdžių įrodymų apie vakcinos nesėkmę ir širdies pažeidimus, Izraelis skatina dar vieną skiepų ciklą ir įkalbinėja vaikus naikinti savo sveikatą.

Dygliuotasis baltymas mRNA traukia deguonį iš raudonųjų kraujo kūnelių

Dygliuotojo baltymo mRNA galima pastebėti, kaip paprastų mikroskopinių tyrimų metu deguonis traukiamas tiesiai iš raudonųjų kraujo kūnelių. Dr. Ričardas Flemingas (Richard Fleming) paėmė žmogaus raudonųjų kraujo kūnelių mėginius ir padėjo juos po mikroskopu dviem skirtingais būdais. Vienoje aplinkoje buvo fiziologinis tirpalas, o kitoje - "Pfizer" baltymo "Spike" mRNA.

"Deja, nustatėme, kad įpylus "Pfizer" vakcinos, raudonieji kraujo kūneliai praranda raudoną spalvą. Tai reiškia, kad arba iš ląstelių ištraukiamas deguonis, arba ląstelėse suardomas pats hemoglobinas", - sakė Flemingas. Kai kraujas susiliečia su vakcina, raudonieji kraujo kūneliai praranda spalvą ir tampa blyškūs. Išsiurbę deguonį, raudonieji kraujo kūneliai pradeda sukibti ir krešėti tiesiai po mikroskopu. "Pfizer" vakcinos tirpale galima matyti ląstelių judėjimą. Kai tai dariau pirmą kartą, mano reakcija buvo tokia: "Tai labai nemalonu".

Dr. Flemingas interviu "Health Ranger" paaiškina šio biologinio ginklo injekcijos mechanizmus:

Šaltiniai:

Youtube.com

Paranormal.lt

NEJM.org

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau