- 31.12.2021
- 0.0 Reitingas
- 1407 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Kanados COVID Care aljansas (The Canadian Covid Care Alliance), kurį sudaro daugiau kaip 500 nepriklausomų Kanados gydytojų, mokslininkų ir sveikatos priežiūros specialistų, paskelbė išsamią "Pfizer" COVID-19 vakcinos analizę, kurioje teigiama, kad ši vakcina žmonėms gali padaryti daugiau žalos nei naudos.
Jos interneto svetainėje teigiama, kad "Pfizer" 6 mėnesių duomenys rodo, jog "Pfizer" COVID-19 vakcinos sukelia daugiau ligų nei apsaugo nuo jų. Taip pat apžvelgiami "Pfizer" tyrimo planavimo ir vykdymo trūkumai.
"Jiems nepavyko įrodyti, kad šie skiepai yra saugūs. Nesvarbu, ar sumažinsite susirgimų skaičių. Jei keliate pavojų žmonėms, nes jie serga dažniau, nei būtų sirgę kitu atveju", - teigė jie savo analizėje.
Toliau pateikiama jų išsamaus vertinimo, susijusio su "Pfizer" COVID-19 vakcina, apžvalga.
Remiantis jų vertinimu, pirminėje "Pfizer" tyrimo ataskaitoje teigiama, kad vakcinos buvo saugios ir parodė 95 % veiksmingumą praėjus septynioms dienoms po antrosios dozės, tačiau tas 95 % iš tikrųjų buvo santykinis rizikos sumažėjimas (RRR). Absoliutus rizikos sumažėjimas (ARR) buvo tik 0,84 %.
Kad geriau suprastumėte skirtumą tarp santykinio ir absoliutaus rizikos sumažėjimo, Kanados Kovid Care Alliance savo pranešime aptarė jų skirtumus:
Pfizer" pranešė, kad jos vakcina pasižymi 95 proc. veiksmingumu. Tai skamba taip, tarsi ji apsaugo jus 95 % atvejų, tiesa? Tačiau iš tikrųjų šis skaičius reiškia ne tai. Tie 95 % reiškia santykinės rizikos sumažėjimą, tačiau jis nepasako, kiek vakcina sumažina bendrąją riziką. Tam reikia absoliutaus rizikos sumažėjimo (ARR).
"Pfizer" tyrime 8 iš 18 198 žmonių, kuriems buvo suleista vakcina, susirgo COVID-19. Neskiepytųjų placebo grupėje ja susirgo 162 žmonės, o tai reiškia, kad net ir be vakcinos rizika užsikrėsti COVID-19 buvo labai maža - 0,88 %, o paskiepijus vakcina ji sumažėjo iki 0,4 %.
Taigi grynoji nauda arba absoliutus rizikos sumažėjimas, kurį jums siūlo "Pfizer" vakcina, yra 0,84 %. Tas 95 % skaičius reiškia santykinį skirtumą tarp 0,88 % (neskiepyti) ir 0,4 % (skiepyti) (0,88 - 0,04). Tai vadinama 95 % santykiniu rizikos sumažėjimu (RRR).
Gerai žinoma, kad santykinis rizikos sumažėjimas (RRR) yra klaidinantis skaičius, todėl FDA rekomenduoja vietoj jo naudoti absoliutų rizikos sumažėjimą (ARR), todėl kyla klausimas, kiek žmonių būtų pasirinkę COVID-19 vakcinas, jei būtų supratę, kad jos duoda mažiau nei 1 % naudos?
Toliau vertinime teigiama, kad "Pfizer" tyrimas vyko ne pagal jos nurodytą planą.
Buvo paskiepytųjų grupė ir placebo grupė, kuriose buvo maždaug po 21 000 dalyvių, o trečiojo etapo tyrimus jie pradėjo 2020 m. liepos mėn. Tyrimas buvo aklas, t. y. dalyviai nežinojo, kurioje grupėje jie yra. Šis aklasis tyrimas turėjo tęstis trejus metus iki 2023 m. gegužės 2 d., ir tai būtų reiškę klinikinio tyrimo trečiojo etapo pabaigą.
Tuo metu tyrimas būtų buvęs atšauktas, o tai reiškia, kad placebo grupei būtų buvusi pasiūlyta intervencija, jei ji būtų buvusi nurodyta ir jei jie būtų sutikę, tačiau taip neatsitiko. Vietoj to, sukaupusi ir paskelbusi tik dviejų mėnesių trukmės tyrimo duomenis, "Pfizer" tyrimą atšaldė.
Tai reiškia, kad visiems placebo ir skiepijimo grupių dalyviams pasakė, kurioje grupėje jie yra, o placebo grupės dalyviams pasiūlė pereiti į skiepijimo grupę. Dauguma jų pasinaudojo "Pfizer" pasiūlymu ir didžioji dauguma placebo grupės dalyvių perėjo į skiepytąją grupę. Tai reiškia, kad 2021 m. pradžioje nebeliko kontrolinės grupės, su kuria būtų galima palyginti skiepytą grupę. O tai reiškia, kad likusį tyrimo laiką nėra galimybės įvertinti ilgalaikio veiksmingumo ar saugumo.
Kanados Kovid Care Alliance toliau aptarė, kad "Pfizer" šešių mėnesių ataskaitos duomenys parodė, kad nors COVID-19 atvejų skiepytųjų grupėje, palyginti su placebo grupe, sumažėjo, tačiau skiepytųjų grupėje taip pat padaugėjo susirgimų ir mirčių.
Dešinėje pusėje matysite "Pfizer" veiksmingumo duomenis, kuriuos jie gana išdidžiai pateikia savo ataskaitoje, ir jie rodo, kad teigiamų atvejų sumažėjo 91 proc. inokuliacinės tyrimo dalies naudai. Kairėje pusėje yra lentelė, kurioje pateikiami nepageidaujami tyrimo reiškiniai.
Iš tikrųjų jos nerasite pačioje ataskaitoje. Norint ją rasti, reikia ieškoti papildomame priede. Ši lentelė tikrai kelia susirūpinimą, nes, jei prisimenate, skiepijimai buvo pagrįsti siekiu sumažinti susirgimų ir hospitalizacijų skaičių. Tačiau čia matome, kad skiepijimo grupėje nepageidaujamų reiškinių padaugėjo beveik visose kategorijose.
Pačioje ataskaitoje jo nerasite. Norint jį rasti, reikia ieškoti papildomame priede. Ši lentelė tikrai kelia susirūpinimą, nes, jei prisimenate, skiepijimai buvo pagrįsti siekiu sumažinti susirgimų ir hospitalizacijų skaičių. Tačiau čia matome, kad skiepijimo grupėje nepageidaujamų reiškinių padaugėjo beveik visose kategorijose.
Pavyzdžiui, jei pažvelgtumėte į susijusius nepageidaujamus reiškinius, t. y. nepageidaujamus reiškinius, kuriuos, kaip nustatė tyrėjai, sukėlė tiriamasis produktas, eksperimentinėje grupėje jų buvo daugiau kaip 5000, o placebo grupėje - šiek tiek daugiau kaip 1000. Taigi, žmonių, kurie buvo paskiepyti, buvo 300 % daugiau.
O kai vertiname sunkius nepageidaujamus reiškinius, t. y. tokius, kurie labai trukdo normaliai kasdienei veiklai, jų padaugėjo 75 %. O jei pažvelgsime į rimtus nepageidaujamus reiškinius, t. y. viską, dėl ko tenka apsilankyti Er ar ligoninėje, arba bet kokį ilgalaikį šalutinį poveikį, skiepytųjų grupėje jų padaugėjo 10 %. Taigi, tai, į ką mes čia žiūrime, yra faktinis pirmo lygio įrodymas, gautas atlikus atsitiktinių imčių kontroliuojamąjį tyrimą, kad "Pfizer" skiepai ne mažina, o didina ligų skaičių.
Tai yra priešinga tam, ko vyriausybėms reikia skiepams, ir tai reiškia, kad joms nepavyko įrodyti, jog šie skiepai yra saugūs. Nesvarbu, ar sumažinsite susirgimų skaičių. Jei keliate pavojų žmonėms, nes jie serga daugiau, nei būtų sirgę kitu atveju.
Pasiskiepijus ne tik padidėja ligos rizika, bet ir mirties rizika. Norėdami sužinoti daugiau ir sužinoti kai kuriuos pražūtingus atskleidimus, galite žiūrėti toliau pateiktą išsamų pristatymą. Toliau taip pat pateikiame prezentacijos PDF versiją.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau