Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 20

2020 m. rinkimų nuginčijimo, audito įstatymų projektai miršta arba miršta valstybės įstatymų leidžiamosios valdžios institucijose

Devyni iš dešimties šešiose valstijose pateiktų įstatymų projektų, kuriais siekiama atlikti 2020 m. rinkimų rezultatų auditą, įskaitant tris, kuriais būtų panaikinta Joe Bideno pergalė, buvo atmesti baigiantis įstatymų leidybos sesijoms.

Keturiose valstijose - Floridoje, Naujajame Hampšyre, Pietų Karolinoje ir Tenesyje - buvo pateikti septyni įstatymų projektai, kuriais siekiama 2020 m. visuotinių rinkimų audito. Tik Naujojo Hampšyro priemonė, kuria siūloma peržiūrėti vienos apygardos 2020 m. rinkimų rezultatus, tebėra svarstoma.

Naujojo Hampšyro, Arizonos ir Viskonsino įstatymų leidėjai pateikė 2022 m. teisės aktus, kuriuose reikalaujama anuliuoti 2020 m. rinkimų rezultatus ir atlikti auditą, kad būtų nustatytas nugalėtojas. Tik Viskonsino pastangos yra svarstomos.

Naujojo Hampšyro Atstovų Rūmų įstatymo projektas Nr. 1484, kurio autorius Timas Baksteris (Tim Baxter) (R-Seabrook), buvo išklausytas Atstovų Rūmų rinkimų teisės komitete, tačiau kovo 12 d. komisija paskelbė verdiktą "netikslinga priimti teisės aktą", iš esmės nužudydama jį sesijai.

Pagal HB 1484 Naujasis Hampšyras pasamdytų nepriklausomą trečiąją šalį, kuri atliktų išsamų 2020 m. rinkimuose atiduotų biuletenių auditą, o daugiamilijoninės išlaidos būtų padengtos iš privačių aukų.

Neįgyvendinta rezoliucija

Nors HB 1484 yra miręs, kitas įstatymo projektas, kuriuo siekiama tik Merimako apygardoje atlikti rinkimų rezultatų auditą, sulaukė vieno komiteto pritarimo ir išlieka gyvybingas.

Arizonos respublikono Marko Finčemo (Mark Finchem) (R-Oro Valley) Atstovų Rūmų bendroji rezoliucija 2033, kuria siekiama anuliuoti 2020 m. valstijos rinkimus, buvo palaidota pristatymo metu, kai Atstovų Rūmų pirmininkas Rustis Bauersas (Rusty Bowers) (R-Mesa) paskyrė ją tvirtinti visiems 12 Atstovų Rūmų komitetų. Jos neišklausė nė vienas iš jų.

Rezoliucijoje Kongresas raginamas "panaikinti Marikopos, Pimos ir Jumos apygardų rinkimų rezultatus kaip nepataisomai sukompromituotus ir susigrąžinti 2020 m. prezidento rinkimus dėl nepataisomai ydingų šių rinkimų rezultatų, neleidžiančių paskelbti aiškaus minėtų prezidento rinkimų nugalėtojo".

Jis sakė: "Jie nemato, kad galėtų priversti save atsižvelgti į jiems pateiktus įrodymus".

Finchemas sakė, kad Bowersas (Bowers) jam pasakė, jog iš esmės žlugdo rezoliuciją, nes "jis nematė įrodymų ir nematė juos pagrindžiančios teismų praktikos.Na, aš radau įrodymų, o dabar to nepakanka".
Praėjusiais metais Finčemas išgyveno du rinkimų atšaukimus iš dalies dėl to, kad atvirai palaikė nepavykusią rezoliuciją, kuria buvo siekiama blokuoti 11 valstijos rinkikų kolegijos balsų už J. Bideną (Biden) ir vietoj to priimti "pakaitinius 11 rinkikų balsų" už D. Trumpą (Trump).

"Tai atvejis, kai, jei nepatinka žinia, net jei ji teisinga, nužudote pasiuntinį", - sakė jis, ragindamas "parodyti arba užsičiaupti viešose diskusijose" su tais, kurie nepritaria 2020 m. rinkimų auditui.

"Turime puikią vietą, Hyatt Regency [Phoenix] centre. Jie turi pokylių salę, kurioje telpa 800 žmonių", - sakė Finčemas (Finchem). "Scenoje "už" ir "prieš" pateiks savo argumentus. Problema ta, kad nėra nė vieno minusų, kuris norėtų ateiti, nė vienas neturi stuburo tvirtumo pasirodyti, Pasirodys pliusai. Man tereikia pakelti telefono ragelį ir pasakyti jiems, kada atvykti. Štai kokie yra minusai - jie bijo, kad bus išsiaiškinti".

Jis sakė, kad jų, kaip įstatymų leidėjų, "iškilminga pareiga" yra "saugoti Konstituciją" ir piliečių balsų šventumą. Tačiau ne visi su tuo sutinka, sakė jis....

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... faktai, nuorodos)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau