Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 30

Kanada užsakė 500 000 vakcinų nuo raupų likus vos kelioms savaitėms iki beždžionių raupų protrūkio

Kanada užsakė 500 000 skiepų nuo raupų likus kelioms savaitėms iki šalyje prasidėjus beždžionių raupų protrūkiui.

Likus kelioms savaitėms iki pirmojo raupų atvejo, kai buvo pranešta apie beždžionių raupus, Kanados Viešųjų paslaugų ir viešųjų pirkimų tarnyba paskelbė konkursą 500 000 raupų vakcinos dozių...., kuri gali būti naudojama ir nuo beždžionių raupų.

Tačiau šis žingsnis privertė daugelį žmonių suabejoti pagrindiniu pasakojimu, nes 1972 m. buvo paskelbta, kad raupai Kanadoje išnaikinti.

Apie tai praneša GreatGameIndia: Balandžio 21 d., remiantis Kanados viešųjų paslaugų ir viešųjų pirkimų tarnybos (Public Services and Procurement Canada) pranešimu, "Kanados visuomenės sveikatos agentūros (PHAC) vardu" buvo užsakyta 500 000 Imvamune, "trečiosios kartos" raupų vakcinos, dozių, likus kelioms savaitėms iki pirmųjų beždžionių raupų atvejų, apie kuriuos gegužės 13 d. buvo pranešta Pasaulio sveikatos organizacijai.

"Nors šiuo metu laikoma, kad raupų liga yra likviduota, PHAC įsigyja vakcinos atsargų, kad galėtų paskiepyti kanadiečius nuo raupų ligos, jei kada nors kiltų pavojus, kai raupai būtų tyčia ar netyčia išplatinti", - rašoma balandžio 21 d. paskelbtame konkurse.

Sutarties "Vertinimo kriterijuose" nurodoma, kad "prieš sudarant sutartį vakcina turi turėti Kanados Sveikatos apsaugos ministerijos leidimą, skirtą aktyviai imunizacijai nuo raupų, beždžionių raupų ir susijusių ortopox virusų infekcijos ir ligos 18 metų ir vyresniems suaugusiesiems, kuriems, kaip nustatyta, yra didelė rizika užsikrėsti".

Nepaisant to, kad 1972 m. Kanada nusprendė nutraukti įprastinį vakcinų nuo raupų skyrimą po to, kai liga buvo paskelbta "išnaikinta", užsakymas skiepams gautas kaip tik tuo metu, kai staiga prasidėjo beždžionių raupai - tos pačios šeimos liga, kurią, kaip teigiama balandžio mėn. paskelbtame konkurse, galima gydyti ta pačia "Imvamune" vakcina.

Praėjusį penktadienį Kvebeke "patvirtinus" penkis beždžionių raupų atvejus, Kanados visuomenės sveikatos vadovė daktarė Teresa Tam (Theresa Tam) sakė, kad šalis svarsto galimybę panaudoti raupų vakcinos dozes, siekiant apriboti retos ligos plitimą.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau