Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2022 » Birželio » 24

Po Tibeto sostine esantis požeminis milžinų miestas su "dievų" sarkofagais

Ar galėjo egzistuoti nežinoma civilizacija, kuri gyveno giliai po žeme, o jos gyventojai buvo milžiniško ūgio? Daugelis pasakys, kad tai tik fikcija, bet galbūt tai nėra taip paprasta.

1956 m. Didžiojoje Britanijoje buvo išleista keista knyga "Trečioji akis", kurios autorius buvo antradienis Lobsangas Rampa. Po šiuo slapyvardžiu slėpėsi britas Cyril Henry Hoskin (1910-1981), kuris rimtai tikėjo, kad yra Tibeto lamos reinkarnacija.

Prisistatydamas kaip Tibeto lama, Hoskinas išleido daug knygų (jos buvo išleistos ir Rusijoje), tačiau mus domina būtent "Trečioji akis", nes joje aprašomas Tibete esą egzistuojantis požeminis senovės milžinų - "dievų" - miestas.

Knyga parašyta kaip "autobiografija" apie lamą ir jo gyvenimą Čakporio vienuolyne Tibete. Tarp daugybės knygoje aprašomų keistenybių, tokių kaip Rampos operacija, kurios metu jis išgręžė skylę savo galvoje, kad išlaisvintų savo paslaptingas psichines galias ir atvertų Trečiąją akį, ir keistas atradimas mumifikuoto savo ankstesnio įsikūnijimo kūno, yra ir jo pasakojimas apie tai, kaip jis atrado didžiulį požeminį pasaulį, esantį tiesiai po Tibeto sostine Lasa. 

Knygoje aprašoma, kaip Rampa ir vietinis kunigas nusileido po Dalai Lamos rūmais (Potalos rūmais), kad ištirtų urvų sistemą, kurios sienas puošė nežinomų amžių keistieji simboliai ir piešiniai. 

Tamsiu tuneliu, vedančiu žemyn, Rampa pateko į didžiulį urvą su požeminiu ežeru. Urvo lubos buvo tokios aukštos, kad jis negalėjo pasakyti jų aukščio, nes jo lempos šviesa nesiekė lubų.

Ant sienų buvo nupiešti keistų geometrinių formų piešiniai, vaizduojami milžiniško ūgio į žmones panašūs padarai ir keistos mašinos, kokių jis niekada negalėjo įsivaizduoti, taip pat užrašai jam nežinoma kalba. 

Tada Rampa ir kunigas nuėjo šoniniu koridoriumi ir, atsisukę, atsidūrė "juodame kambaryje", kuriame stovėjo trys sarkofagai iš lygaus juodo akmens, panašaus į obsidianą. Ant jų buvo daug keistų simbolių ir kažkas panašaus į žvaigždžių žemėlapį. 

Jų viduje buvo milžinų kūnai, kuriuos jį lydėjęs kunigas apibūdino kaip senovės dievų, tolimoje praeityje atkeliavusių į mūsų pasaulį, kūnus. 

"Žvelgiau susižavėjęs ir apimtas baimės. Prieš mus gulėjo trys nuogos auksinės figūros. Du vyrai ir viena moteris. Kiekviena linija, kiekvienas ženklas tiksliai atkurtas auksu. Bet matmenys! Moteris buvo beveik dešimties pėdų (trijų metrų) ilgio, o didesnis iš dviejų vyrų - ne mažiau kaip penkiolikos pėdų (4,5 metro). 

Jų galvos buvo didelės ir viršuje siaurėjančios. Jų žandikauliai buvo siauri, su maža, plona burna. Jų nosys buvo ilgos ir plonos, o akys - gilios. Jie neatrodė ne mirę, o tarsi miegantys."

Toliau Rampa ir kunigas keliavo sudėtingu drėgnų urvų, tunelių ir praėjimų labirintu, tačiau viskas darėsi dar keisčiau. Rampa teigė, kad slegiančioje požemių tamsoje jie matė visur šmirinėjančius "fantastiškus sutvėrimus", kokių jis niekada anksčiau nebuvo matęs, taip pat ryškiai apšviestą patalpą, paslėptą už slankiojančio sieninio skydo, kurioje buvo daugybė keistų neveikiančių mašinų, kurių paskirties jis negalėjo suprasti. 

Kai ši "ekskursija" buvo baigta, Rampa pareiškė, kad jis įgijo naują gebėjimą matyti laiką ir kad matė senovės laikų vizijas, kai šie paslaptingi milžinai, kuriuos jis matė sarkofaguose, valdė mūsų planetą. 

Tai ne vienintelė tokia istorija apie paslaptingus milžinus, kurie gyveno požeminiuose miestuose, nes yra ir tuščiavidurės žemės teorija, kuri iš esmės pasakoja panašius dalykus.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau