Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 27

Prancūzijos energetikos milžinai ragina visuomenę "nedelsiant" sumažinti energijos vartojimą

Trys didžiausios Prancūzijos energetikos bendrovės pranešė gyventojams ir įmonėms, kad jie turi "nedelsiant" apriboti energijos vartojimą arba rizikuoja, kad šalis atsidurs pažeidžiamoje padėtyje.

Pasak energijos tiekėjų vadovų, dėl Europos sankcijų karo su Rusija vartotojai turi "nedelsiant" sumažinti degalų, naftos, elektros energijos ir dujų vartojimą, nes jų trūksta ir kainos sparčiai auga.

Apie tai praneša "Breitbart": Šis reikalavimas buvo paskelbtas netrukus po to, kai Maskva smarkiai sumažino kai kurioms Europos šalims tiekiamų dujų kiekį, o kitoms visiškai nutraukė tiekimą, taip, regis, keršydama už Vakarų valstybių Rusijai įvestas sankcijas.

Kaip teigiama bendrame trijų energetikos carų parengtame pareiškime, kurį paskelbė "Le Journal De Dimanche", dėl itin nestabilios padėties energetikos srityje Prancūzijos visuomenė dabar turi "nedelsiant" sumažinti energijos vartojimą arba rizikuoja palikti šalį pažeidžiamoje padėtyje.

Visų pirma "Engie" generalinė direktorė Catherine MacGregor, EDF generalinis direktorius Jean-Bernard Lévy ir "TotalEnergies" generalinis direktorius Patrick Pouyanné pabrėžė, kad dėl krizės kylančios kainos kelia grėsmę Prancūzijos "socialinei ir politinei sanglaudai".

"Veikdami šią vasarą, galėsime geriau pasirengti kitos žiemos problemoms spręsti ir ypač išsaugoti savo dujų atsargas", - sakoma šių trijų asmenų pareiškime.

"Todėl raginame sąmoningumą ir kolektyvinius bei individualius veiksmus, kad kiekvienas iš mūsų - kiekvienas vartotojas, kiekviena įmonė - pakeistų savo elgesį ir nedelsiant apribotų energijos, elektros, dujų ir naftos produktų vartojimą", - tęsė jie.

"Pastangos turi būti neatidėliotinos, kolektyvinės ir masinės", - pridūrė jie. "Kiekvienas gestas yra svarbus."

Trijų Prancūzijos energetikos bendrovių vadovų pareiškimas paskelbtas tuo metu, kai kaimyninė Vokietija vis labiau artėja prie ekonominio kataklizmo dėl pernelyg didelės priklausomybės nuo Rusijos energijos eksporto, kuris šiuo metu beveik visiškai nutrūko.

Iš dalies dėl beprotiškos šalies klimato darbotvarkės valstybės priklausomybė nuo rusiškų dujų privertė šalies valdžios institucijas sukti galvą, kaip žiemą išlaikyti elektros energijos tiekimą.

Šalies klimato ir ekonomikos ministras Robertas Habeckas, jau paraginęs visuomenę taupyti energiją, dabar sako, kad gali būti priverstas uždaryti pramonę, kad išlaikytų Vokietijos tinklą.

"Įmonės turėtų nutraukti gamybą, atleisti darbuotojus, tiekimo grandinės žlugtų, žmonės įklimptų į skolas, kad galėtų apmokėti sąskaitas už šildymą, kad žmonės taptų skurdesni", - apie planą kalbėjo Žaliųjų partijos pareigūnas.

Tuo tarpu Italija jau pradėjo normuoti šildymo ir oro kondicionavimo naudojimą viešajame sektoriuje, įpareigodama mokyklas ir viešąsias įstaigas vasarą nenustatyti žemesnės nei 25 laipsnių Celsijaus temperatūros, o žiemą - aukštesnės nei 19 laipsnių Celsijaus temperatūros.

"Ar mes norime taikos [Ukrainoje], ar norime, kad būtų įjungtas oro kondicionierius?" - anksčiau visuomenės klausė eurofilas, šalies ministras pirmininkas Mario Draghi, nors iki šiol nenorėjo išgirsti atsakymo "ne".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto