Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugsėjo » 1

1917 m. Rudolfas Šteineris pranašavo, kad "Vakcinos sunaikins žmonių sielas"

Austrų filosofas Rudolfas Šteineris (Rudolf Steiner) pranašavo, kad pasaulinis elitas vakcinas naudos žmonių sieloms sunaikinti, kad jie būtų palikti baimės, bejėgiškumo, nevilties ir nerimo būsenoje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

R. Šteineris buvo austrų filosofas, pedagogas ir spiritualistas, per savo gyvenimą išleidęs daugybę knygų apie dvasingumo mokslą. Žmogaus kūną jis laikė dvasiniu indu, kurį gali užimti kitos demoniškos būtybės.

Wakingtimes.com praneša: Jis rašė: "Suvokti šias jėgas reiškė turėti galią atmesti jų neigiamą įtaką. Išlikti jų nesuvokiančiam reiškė būti jų vėjo blaškomu lapu, o dvasinis tobulėjimas buvo raktas į sąmoningą jų suvokimą.

"Tamsos dvasios dabar yra tarp mūsų. Turime būti budrūs, kad susidūrę su jomis suprastume, kas vyksta, ir įgytume realų supratimą, kur jų galima rasti. Pavojingiausias dalykas, kurį galite padaryti artimiausioje ateityje, bus nesąmoningai pasiduoti neabejotinai esančioms įtakoms." ~ Rudolfas Šteineris

Jei žmonės išreiškia natūralų žmogaus polinkį į dvasinį tobulėjimą, jie išsilaisvina nuo baimės ir nerimo ir veiksmingai išsiugdo savotišką imunitetą neigiamų būtybių įtakai. Priešingu atveju mūsų vibracijos pritraukia priešiškas dvasias ir mes nesąmoningai pasiduodame jų įtakai.

"Dvasinėse sferose yra būtybių, kurioms iš žmonių sklindantis nerimas ir baimė yra laukiamas maistas. Kai žmonės nejaučia nerimo ir baimės, šios būtybės badauja... Jei iš žmonių sklinda baimė ir nerimas, ir juos apima panika, šios būtybės randa laukiamo maisto ir tampa vis galingesnės. Šios būtybės yra priešiškai nusiteikusios žmonijos atžvilgiu.

Visa, kas maitinasi neigiamais jausmais, nerimu, baime ir prietarais, neviltimi ar abejonėmis, iš tikrųjų yra priešiškos jėgos antgamtiniuose pasauliuose, pradedančios žiaurius išpuolius prieš žmones, kol jie maitinasi. Todėl visų pirma reikia, kad į dvasinį pasaulį įžengęs žmogus įveiktų baimę, bejėgiškumo jausmą, neviltį ir nerimą. Tačiau būtent tokie jausmai priklauso šiuolaikinei kultūrai ir materializmui; kadangi jis atitolina žmones nuo dvasinio pasaulio, jis ypač tinka sukelti žmonėms beviltiškumą ir nežinomybės baimę, šitaip prieš juos iškviesdamas minėtas priešiškas jėgas." ~ Rudolfas Šteineris

Esant tokiai didelei visuotinei baimei, nerimui ir panikai dėl dabartinės pandemijos, daugelis atskleidžia savo dvasines ligas ir sutinka su bet kokiu rekomenduojamu elgesiu ar įsikišimu, kuris galėtų sušvelninti šias emocijas. Kartu su tuo siekiama paskiepyti 7 milijardus sveikų žmonių.

Beveik prieš 100 metų 14 esė cikle, išleistame pavadinimu "Tamsos dvasių nuopuolis", Šteineris įspėjo ateities kartas apie galimą masinės kontrolės priemonę, gana panašią į Orwello ir Huxley pateiktas vizijas. Šteineris numatė ateitį, kai vakcinos galės pavogti mūsų dvasinę prigimtį.

Pirmiausia šiek tiek informacijos:

"Šiose keturiolikoje paskaitų, skaitytų 1917 m. pabaigoje, po ketverius metus trukusio karo Europoje, Šteineris kalba apie sudėtingas dvasines jėgas, sukėlusias Pirmąjį pasaulinį karą, žmonijos bandymus sukurti teoriškai tobulą socialinę santvarką ir daugybę susiskaldymų bei sutrikimų, kurie Žemėje tęsis iki mūsų laikų. Žmonija apskritai miegojo, nes Žemėje intensyviai veikė puolusios dvasios, išmestos iš dvasinių pasaulių. Tai daugiausia pasireiškė žmonių mąstyme ir juos supančio pasaulio suvokime. " [Šaltinis]

Tokio destruktyvaus snaudulio užmigimas būtų paženklintas materializmo ir valdžios centralizacijos epocha, kurios metu "tamsos dvasių" įtaka įkvėptų žmones kurti naujas technologijas ir naujas priespaudos priemones. Šteinerio komentaras:

"Aš jums sakiau, kad tamsos dvasios įkvėps savo žmonių šeimininkus, kuriuose jos apsigyvens, surasti vakciną, kuri išstums iš žmonių sielų bet kokį polinkį į dvasingumą, kai jie dar bus labai jauni, ir tai įvyks aplinkiniu keliu per gyvą kūną. Šiandien kūnai skiepijami nuo vieno ar kito dalyko; ateityje vaikai bus skiepijami medžiaga, kurią tikrai bus įmanoma pagaminti, ir tai padarys juos neatsparius, kad jie neišsiugdytų kvailų polinkių, susijusių su dvasiniu gyvenimu - "kvailų" čia, žinoma, materialistų akimis. . . .

". ... pagaliau bus rastas būdas paskiepyti kūnus taip, kad šie neleistų vystytis polinkiui į dvasines idėjas ir visą gyvenimą žmonės tikėtų tik fiziniu pasauliu, kurį suvokia juslėmis. Iš impulsų, kuriuos medikai įgijo dėl prielaidos - o, atleiskite, dėl vartojimo [tuberkuliozės], kuriuo jie patys sirgo, - dabar žmonės skiepijami nuo vartojimo, ir lygiai taip pat jie bus skiepijami nuo bet kokio polinkio į dvasingumą. Tai tik noriu pateikti jums ypač ryškų pavyzdį daugelio dalykų, kurie įvyks artimoje ir tolimesnėje ateityje šioje srityje - siekiama įnešti sumaišties į impulsus, kurie po [Michaelio] šviesos dvasių pergalės [1879 m.] nori plūstelėti į žemę." ~ Rudolfas Šteineris

Šteineris čia kalbėjo tik apie vakcinas. Jo komentare neatsižvelgta į daugybės nesuskaičiuojamų įtakų, kurias šiandien patiriame pasaulyje ir kurios visos savaime veikia prieš dvasinį ryšį, sudėtinį poveikį žmogaus dvasingumui.

Vėlgi, jei bent kartą pasijutote tarsi dvasiniame kare, nesate vieni.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau