Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 22

Prezidentas Putinas: ‘Branduolinis karas artėja - aš neblefuoju’

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) septynių minučių kreipimesi į tautą perspėjo, kad branduolinis karas tikrai artėja.

"Septynių minučių kreipimesi per nacionalinę televiziją V. Putinas taip pat perspėjo Vakarus, kad neblefuoja dėl to, jog panaudos viską, ką turi, kad apsaugotų Rusiją - tai akivaizdi nuoroda į jo branduolinį arsenalą. Anksčiau jis jau yra sakęs Vakarams, kad šie nespaustų Rusijos prie sienos, ir priekaištavo NATO šalims dėl ginklų tiekimo Ukrainai", - praneša AP.

Toliau pateikiame keletą svarbiausių jo kalbos akcentų:

"Šių Vakarų tikslas - susilpninti, suskaldyti ir galiausiai sunaikinti mūsų šalį. Jie jau tiesiogiai sako, kad 1991 m. jiems pavyko suskaldyti Sovietų Sąjungą, o dabar atėjo laikas ir pačiai Rusijai, kad ji suskiltų į daugybę mirtinai priešiškų regionų ir sričių", - sakė V. Putinas.

"Ir tokius planus jie planuoja jau seniai. Jie skatino tarptautinių teroristų gaujas Kaukaze, skatino NATO puolamąją infrastruktūrą netoli mūsų sienų. Savo ginklu jie pavertė totalinę rusofobiją, be kita ko, dešimtmečius kryptingai ugdė neapykantą Rusijai, pirmiausia Ukrainoje, kuriai ruošė antirusiškos atramos likimą, o pačius ukrainiečius pavertė patrankų mėsa ir stūmė į karą su mūsų šalimi, išprovokuodami jį, šį karą , dar 2014 m., panaudodami ginkluotąsias pajėgas prieš civilius gyventojus, organizuodami genocidą, blokadą, terorą prieš žmones, kurie atsisakė pripažinti valdžią, atsiradusią Ukrainoje po perversmo", - pridūrė jis.

"Šiandien mūsų ginkluotosios pajėgos, kaip jau sakiau, veikia ant sąlyčio linijos, kuri viršija tūkstantį kilometrų, jos susiduria ne tik su neonacių formuotėmis, bet iš esmės su visa kolektyvine Vakarų karine mašina."

"Esant tokiai padėčiai, manau, kad būtina priimti tokį sprendimą - jis visiškai adekvatus grėsmėms, su kuriomis susiduriame, - būtent: siekdamas apsaugoti mūsų Tėvynę, jos suverenitetą ir teritorinį vientisumą, užtikrinti mūsų tautos ir žmonių išlaisvintose teritorijose saugumą, manau, kad būtina palaikyti Gynybos ministerijos ir Generalinio štabo pasiūlymą dėl dalinės mobilizacijos vykdymo Rusijos Federacijoje."

"Taip pat buvo pradėtas branduolinis šantažas. Kalbame ne tik apie Vakarų skatinamą Zaporožės atominės elektrinės apšaudymą, grasinantį branduoline katastrofa, bet ir apie kai kurių aukštų NATO vadovaujančių valstybių atstovų pareiškimus apie galimybę ir leistinumą panaudoti prieš Rusiją masinio naikinimo ginklus - branduolinį ginklą."

"Tiems, kurie leidžia sau tokius pareiškimus apie Rusiją, norėčiau priminti, kad mūsų šalis taip pat turi įvairių naikinimo priemonių, o kai kurie komponentai modernesni nei NATO šalių. Ir jeigu iškils grėsmė mūsų šalies teritoriniam vientisumui, mes tikrai panaudosime visas turimas priemones, kad apgintume Rusiją ir savo žmones. Tai nėra blefas."

Žiūrėkite:

Thegatewaypundit.com praneša: Trečiadienį buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donald Trump)perspėjo, kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas gali baigtis Trečiojo pasaulinio karo pradžia.

Įraše socialiniame tinkle "Truth Social" D. Trumpas aptarė Rusijos prezidento Vladimiro Putino grasinimus panaudoti branduolinį ginklą ir tvirtino, kad šis konfliktas niekada nebūtų įvykęs, jei jis vis dar būtų prezidentas.

D. Trumpas reagavo į šią kalbą sakydamas: "Rusijos prezidentas V. Putinas dabar grasina panaudoti branduolinį ginklą, sakydamas: "Tai ne blefas".

"Konfliktas Ukrainoje niekada neturėjo įvykti ir nebūtų įvykęs, jei aš būčiau prezidentas", - tęsė D. Trumpas. "Tačiau, kaip jau kurį laiką labai aiškiai sakiau, dabar tai gali baigtis Trečiuoju pasauliniu karu".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau