Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 29

"Virgin Atlantic" paskelbė naują politiką, skatinančią pilotus vyrus dėvėti sijonus

Trečiadienį oro bendrovė "Virgin Atlantic" paskelbė naują uniformų dėvėjimo pagal lytį politiką, skatinančią vyriškos lyties darbuotojus dėvėti sijonus, nes ji pradeda naują kampaniją, kuria siekia tapti "labiausiai įtraukiančia oro bendrove pasaulyje".

Lėktuvų įgulai taip pat bus suteikiami įvardžių ženkleliai, įskaitant "Mx", "U" arba "X", be to, bus leidžiama darbuotojams "dėvėti uniformas, išreiškiančias jų tikrąją tapatybę".

Milijardieriui Ričardui Bransonui priklausančios oro linijų bendrovės "Virgin Atlantic" darbuotojams dabar suteikiami "lytį įtraukiantys" uniformų variantai. "Raudonasis variantas" anksčiau buvo privaloma skrydžių palydovių moterų uniforma, o "bordo" variantą anksčiau dėvėjo skrydžių palydovai vyrai. Dabar bet kurį variantą gali rinktis bet kurios lyties atstovai, todėl vyrai gali dėvėti sijonus, o moterys - kelnes. Papildomi variantai dabar prieinami "nebinariniams" įgulos nariams.

Kad būtų dar daugiau painiavos, "Virgin Atlantic" klientai taip pat raginami rezervuojant skrydžius pasirinkti naujus "lyčiai neutralius" įvardžius, įskaitant "Mx", "U" arba "X" žymenis.

Aviakompanijos darbuotojams taip pat bus įteikti įvardžių ženkliukai, kad jie galėtų parodyti keleiviams, kokiais įvardžiais jie pageidauja būti vadinami. Neprivalomus ženkliukus klientai taip pat galės gauti registracijos metu.

Bendrovė "Virgin Atlantic" nepateikė atnaujintos informacijos apie oro linijų politiką, taikomą tiems, kurie "neteisingai įvardija" darbuotoją ar kitą keleivį.

Dabar visi "Virgin Atlantic" darbuotojai taip pat privalo išklausyti "įtraukties" mokymus, praneša "Daily Mail".

Aviakompanija bendradarbiavo su RuPaul's Drag Race žvaigžde Michelle Visage, kad reklamuotų savo kampaniją "Būk savimi" ir "sklandų požiūrį" į uniformų reikalavimus bei "atspindėtų darbuotojų įvairovę".

Tyreece Nye, TikTok žvaigždė ir "Šlagerių karų" dalyvė, demonstruoja naująją "Virgin Atlantic" politiką antradienį paskelbtoje mados fotosesijoje.

Bendrovė "Virgin" savo siekį naikinti vyrišką ir moterišką lytį apibūdina kaip "nuolatinio siekio ginti savo žmonių ir klientų individualumą" dalį.

Visažistė, kuri save apibūdina kaip "translyčio nebinarinio vaiko" motiną, gynė naująją politiką.

 "Man, kaip nebinarinio vaiko motinai ir LGBTQ+ bendruomenės sąjungininkei, šios "Virgin Atlantic" pastangos didinti savo žmonių įtrauktį yra nepaprastai svarbios ir asmeniškos", - sakė ji. "Žmonės jaučiasi galingesni, kai dėvi tai, kas juos geriausiai reprezentuoja, o ši lyties tapatybės politika leidžia žmonėms priimti tai, kas jie yra, ir į darbą atsinešti visą save."

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau