Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 5

Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo

Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

"Škotijos vyriausybė nurodė peržiūrėti naujagimių mirčių skaičių po dviejų šuolių per pusmetį. Abu padidėjimai buvo didesni, nei paprastai tikimasi", - praneša BBC News.

"Peržiūrą atliks Škotijos sveikatos priežiūros gerinimo tarnyba (Healthcare Improvement Scotland). Tikimasi, kad ji truks nuo šešių iki devynių mėnesių ir apims visus pranešimus apie kūdikių mirtis nuo 2021 m. balandžio mėn. iki 2022 m. kovo mėn."

Summit.news praneša: Škotijoje jaunesnių nei 1 metų amžiaus kūdikių mirtingumas yra didžiausias per dešimtmetį.

Laikraštis "Herald" anksčiau pranešė: "Naujagimių mirtingumo rodiklis rugsėjo mėn. buvo 5,1 iš 1000 gyvų gimusiųjų, o kovo mėn. 4,6 iš 1000 gimusiųjų, palyginti su 2019 m. vidurkiu - 1,49 iš 1000 gimusiųjų."

Sveikatos priežiūros institucijos teigė, kad mirtys nesusijusios su COVID ir negali būti priskiriamos atsitiktinumui.

Edinburgo universiteto daktarė Sarah Stock anksčiau sakė: "Skaičiai tikrai kelia nerimą", tačiau mirties priežastis išlieka paslaptis.

Iš tiesų lieka visiška mįslė, kokios medicininės aplinkybės, susijusios su nėščiomis moterimis, galėjo pasikeisti nuo 2021 m.

Esu visiškai įsitikinusi, kad mūsų gerbiamos sveikatos priežiūros institucijos visiškai išsiaiškins šią problemą be jokios galimybės nuslėpti tikrąją priežastį.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau