Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 24

Uraganas "Roslyn" Meksikos Ramiojo vandenyno pakrantėje sukėlė stiprius vėjus ir potvynius

Sekmadienį galingas trečios kategorijos uraganas "Roslyn" judėjo per vakarų ir centrinę Meksiką, savo kelyje sukeldamas gyvybei pavojingą audros bangavimą ir griaunančius vėjus, pranešė JAV Nacionalinis uraganų centras (NHC).

"Roslyn", kurio kategorija nuo šeštadienio buvo sumažinta iki 4 kategorijos, 5.20 val. vietos laiku (1120 GMT) pasiekė sausumą netoli Santa Kruso šiaurinėje Nayarito valstijoje, pranešė NHC, Ramiojo vandenyno pakrantės valstijos, kurioje yra turistų pamėgti Sayulitos ir Punta Mitos paplūdimiai.

Vėlyvą rytą didžiausias nuolatinis vėjas sumažėjo iki 90 mylių per valandą (150 km) su stipresniais gūsiais. Tikimasi, kad uraganas greitai susilpnės judėdamas į šalies gilumą, teigė NHC.

Vaizdo įraše matyti užlietos gatvės ir palmės, svyruojančios nuo stipraus vėjo, kai "Roslyn" nusileido Nayarit saloje.

Perspėjimas dėl uragano galiojo pakrantėje nuo Playa Perula iki Esquinapa. Jaliske, Nayarite, pietryčių Sinaloje ir pietų Durango tikėtasi iki 8-10 cm lietaus.

Pareigūnų teigimu, mažiausiai 11 Nayarito ir Durango valstijų savivaldybių paskelbtas raudonasis perspėjimas, reiškiantis didžiausią audros pavojų. Kai kuriose Nayarito ir Jalisco dalyse dingo elektra, o pareigūnai teigė, kad dirba, kad ją atkurtų.

Meksikos valdžios institucijos atidarė nepaprastosios padėties prieglaudas Nayarito pakrantės vietovėse ir gretimoje Jalisco valstijoje ir perspėjo žmones nepasitikėti ramybės akimirkomis audros metu, bet likti pastogėje, kol valdžios institucijos pasakys, kad pavojus praėjo.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanala:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau