Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 14

Kokie dalykai gali nepastebimai pasendinti moterį anksčiau laiko

Daugelis moterų stengiasi maksimaliai rūpintis savo išvaizda. Jie nenori senėti išoriškai, o kai kurie nenori senėti ir viduje. Deja, mūsų pasaulis taip sutvarkytas, kad jei nesate atsargūs, galite pasenti gana greitai. Jei norite išlikti jauni, turite žinoti daugybę smulkmenų ir taisyklių. Turite žinoti dalykus, kurie gali nepastebimai pagyventi moterį anksčiau laiko.

Ekologija. Kai kurie gali sakyti: "Po mano langais nėra didelių gamyklų, todėl viskas gerai. Bet ne, praktiškai bet kuris didelis miestas turės blogesnį poveikį jūsų jaunystei nei mažas miestas ar net kaimas. Augalai šalia miesto, mieste, automobilių išmetamosios dujos ir pan. Visa tai turi įtakos.

Ypač nuolatiniai tų pačių automobilių garsai. Tai taip pat stresas organizmui, jis visada įjungtas, visada atidus, nes kas penkias minutes kaukia sirenos, garso signalai ir pan. Taip, žmonės prie to pripranta, bet tai nereiškia, kad kūnas yra ramiai pasiruošęs tai priimti. Deja, jis nepastebimai sensta tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Maistas. Šiuo klausimu grįžtame į didmiestį. Juk ketinu kalbėti apie nekokybišką maistą. Paprastai daug jų būna dideliame mieste. Ką nors pigaus ir skanaus. Tokių dalykų galite rasti mažame miestelyje, bet dideliame mieste galite rasti kažką labai gero ir sveiko. Nesiginčiju.

Viskas priklauso nuo žmogaus, kuris renkasi maistą. Ar jis laikosi sudėties, galiojimo laiko ir pan. Jei žmogus maitinasi kuo skaniau ir pigiau, tai greičiausiai turės neigiamos įtakos jo sveikatai. Tai savo ruožtu paveiks jų fizinę išvaizdą ir jie pasens anksčiau laiko.

Nemėgstamas darbas. Toks darbas visada kelia stresą. O stresas, kaip prisimename, gali mus labai greitai pasenti. O jei moteris daug metų patiria stresą dėl nemėgstamo darbo, akivaizdu, kad ji atrodys vyresnė nei jos metai.

Ir ne tik tai, ji taip pat dažniau sirgs. Stresas neigiamai veikia mūsų imuninę sistemą. Taigi, jei nenorite pasenti anksčiau laiko, geriau uždirbti mažiau, bet dirbti mėgstamą darbą. Neverta dirbti darbo, kuriame kasdien patiriate stresą, net ir už didelius pinigus. Vargu ar verta.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Turite savo nuomone, komentuokite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau