Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 12

"5G" dažnių poveikis sukelia depresiją, rodo oficialus tyrimas

Atlikus oficialų tyrimą nustatyta, kad 5G ryšiui naudojamų dažnių poveikis žmonėms sukelia kognityvinių problemų, įskaitant depresiją ir kitus neurologinius sutrikimus.

Tyrimas "5G ryšio radijo dažnių lauko poveikis pelių erdvinei atminčiai ir emocionalumui" buvo paskelbtas 2022 m. lapkričio 22 d. žurnale "International Journal of Environmental Health Research".

Tyrėjai taip pat nustatė, kad šių kenksmingų dažnių poveikis galėjo sukelti piroptozę - uždegiminę ląstelių žūtį, dėl kurios pakito smilkininės liaukos morfologija.

Expose-news.com praneša: Kinijos mokslininkai pristatė dar vieną tyrimą Narayanan et al. 2018, kuriame žiurkės 28 dienas buvo veikiamos 900 MHz spinduliuote - 1 val. per dieną, SAR: 1,15 W/kg. Narayanan ir kt. nustatė, kad smilkininėje skiltyje sumažėjo neuronų, o tai sutapo su šiuo naujausiu tyrimu.

"Toks 5G poveikis sukėlė pelių smegenų pažeidimus. Esmė ta, kad saugumas nėra užtikrintas. Vyriausybės turi sustabdyti 5G diegimą, nes rizika ateities kartoms yra tiesiog per didelė. Neturime ir toliau skubėti diegti naujų technologijų be tinkamų saugos bandymų", - teigė Dr. Devra Davis, MPH "Environmental Health Trust" prezidentė.

Skaitytojams, kuriems šio naujo tyrimo rezultatai nekelia nerimo, pasakysiu, kad moksliniais tyrimais jau prieš daugelį metų buvo nustatyta, kad 5G spinduliuotės poveikis žmonėms yra kenksmingas.  Tiesą sakant, nuo 2017 m. gydytojai ir mokslininkai prašė moratoriumo Žemėje ir kosmose dėl biologinio ir aplinkos pavojaus sveikatai, o dauguma mokslininkų nepritaria diegimui.

Pastaba: pirmiau pateiktas vaizdo įrašas paimtas iš paskaitos, kurią 2019 m. birželio 3 d. Taline (Estija) skaitė Orebro universitetinės ligoninės (Švedija) onkologijos ir vėžio epidemiologijos profesorius daktaras Lennartas Hardelis (Lennart Hardell).  Visą 71 minutės trukmės paskaitą galite peržiūrėti ČIA.

2020 m. sausį daktaras Hardelis parašė laišką Šveicarijos Konfederacijos prezidentui, kuriame teigė, kad radijo dažnių elektromagnetinių laukų ("RF-EMF") ir 5G pavojų sveikatai ekspertinius vertinimus turi atlikti interesų konfliktų neturintys ekspertai.  Šiam laiškui pritarė keli tarptautiniai ekspertai.

Dr. Hardelis paskelbė keletą straipsnių apie šiuos interesų konfliktus, pavyzdžiui, "Pasaulio sveikatos organizacija, radijo dažnių spinduliuotė ir sveikata - kietas riešutas (apžvalga)", paskelbtą žurnale "International Journal of Oncology", ir "Slaptieji ryšiai su pramone ir interesų konfliktai vėžio tyrimuose", paskelbtą žurnale "American Journal of Industrial Medicine".

Nuo 2018 m. taip pat gauta pranešimų apie žmones ir gyvūnus, kuriems pasireiškė simptomai ir ligos po to, kai buvo įjungta 5G.  

Be to, 2019 m. telekomunikacijų bendrovių vadovai Kongresui liudijo, kad neturi nepriklausomų mokslinių įrodymų, jog 5G yra saugi.  Neseniai kai kurie mokslininkai taip pat įspėjo, kad aktyvinimas gali prisidėti prie Covid-19 infekcijų, taip pat šimtų tūkstančių, jei ne milijonų paukščių žūties.

Ir, kaip įdomu, viskas lyg dabar atsistoja į savo vietas, kam reikalingas 5G ryšis. Kanada pradeda eutanazuoti klinikinės depresijos kamuojamus žmones, kad sutaupytų pinigų. Tai dar vienas planas, link žmonių naikinimui, depresija, vaistai, vienatvė....?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu, kiek žmonių, skaito tokias naujienas, ar tiesiog žiūri ten, kur esmę niekas nesako. Patarimas, nenaudokite 5G telefonų, arba atjunkite, nors kas čia žino, gal visvieną eina atjungus šis dažnis. O, gal šis telefonas nebeturi jokios įtakos, kai visur yra padengtas 5G. Patarimas, naudokite senus...O, jūs dar tikite mokslu?

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau