Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 7

Šėtoniškas pedofilų žiedas uždarė aukas orkaitėje, privertė juos žudyti gyvūnus ir nufilmavo, kaip juos grupiškai prievartauja

Škotijos aukštasis teismas išgirdo, kad satanistinė pedofilų grupuotė, kurioje dalyvavo septyni vyrai ir keturios moterys, kankino vaikus, įkišdama juos į krosnį, versdama žudyti gyvūnus ir grupiškai prievartaudama.

Grupė kaltinama tuo, kad per 10 metų Glazgo mieste prievartavo tris mažamečius vaikus, nes bandė "iškviesti dvasias ir demonus".

Apie tai praneša "Mail Online": Teigiama, kad dvi mergaitės (viena iš jų buvo uždaryta mikrobangų krosnelėje, šaldytuve, orkaitėje ir šaldiklyje, bandant ją nužudyti) ir vienas berniukas buvo verčiami žudyti gyvūnus ir seksualiai išnaudojami grupės.

Grupės nariams pateikti kaltinimai dėl 43 nusikaltimų, iš kurių vieni sunkiausių - pasikėsinimas nužudyti ir mažamečių vaikų prievartavimas.

44 metų Lain Owens, 38 metų Elaine Lannery, 41 metų Lesley Williams, 40 metų Paul Brannan, 38 metų Marianne Gallagher, 49 metų Scott Forbes, 46 metų Barry Watson, 49 metų Mark Carr, 49 metų Richard Gachagan, 45 metų Leona Laing, 50 metų Leona Laing ir 46 metų John Clark neigia nusikaltimus.

Teismo dokumentuose teigiama, kad dar keturi žmonės, kurie, kaip įtariama, dalyvavo šiame susivienijime - Maureen Goudie, Stevenas McHendrie, Robertas Brownas, Jamesas McLeanas ir Douglasas Gachaganas - nuo to laiko mirė.

Penktadienį Glazgo Aukščiausiajam teismui buvo pranešta, kad nusikaltimai buvo įvykdyti nuo 2010 m. sausio mėn. iki 2020 m. kovo mėn. keliais miesto adresais.

Teigiama, kad grupė vienai iš mergaičių per kojas pervažiavo neįgaliojo vežimėliu, taip pat uždėjo plastikinį maišelį ant galvos.

Teigiama, kad ji buvo verčiama valgyti kačių maistą, taip pat vartoti narkotikus ir alkoholį, kita mergaitė taip pat buvo verčiama valgyti naminių gyvūnų maistą.

Teigiama, kad antrąją mergaitę persekiojo velnio kaukę dėvintis suaugusysis ir pakabino ją už megztinio ant sienos vinies.

Tai baigėsi tuo, kad ji buvo įstumta į mikrobangų krosnelę, orkaitę, šaldytuvą-šaldiklį ir įvairias spinteles ir įkalinta jose, išgirdo teismas.

Teigiama, kad vienai iš mergaičių buvo grasinama, jog ji bus išsiųsta į Turkiją su nepažįstamu vyriškiu, o berniukas buvo įkištas į vonią, kuri, pasak jų, buvo pripildyta kraujo.

Teigiama, kad berniukas ir vyresnioji mergaitė buvo verčiami dalyvauti "seansuose (ir) naudotis "Ouija" lenta..., kad iškviestų dvasias ir demonus".

Vaikai taip pat buvo įtraukti į "raganavimą", dėl kurio jie tikėjo, kad patys "metamorfozavosi į gyvūnus".

Be to, teigiama, kad 11 vaikų nešiojo apsiaustus ir velnio ragus, taip pat privertė berniuką mirtinai subadyti papūgą.

Grupė taip pat kaltinama nužudžiusi kelis šunis, įskaitant tai, kad vaikai puolė gyvūnus.

Teigiama, kad visi trys vaikai buvo išprievartauti ir seksualiai prievartauti grupės narių, o kai kurie iš jų, fiksuodami nusikaltimus, džiūgavo ir plojo.

Prokurorai tvirtina, kad kai kurie grupės nariai mokėjo už trijų vaikų "seksualines paslaugas".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau