Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 7

Čikagos mokyklų stebėtojas atskleidė didžiulę pedofilų grupuotę: "Išprievartauta tūkstančiai vaikų"

Naujoje ataskaitoje teigiama, kad šimtai Čikagos mokytojų ir mokyklų pareigūnų dalyvavo didžiulėje pedofilų grupuotėje, kurioje buvo prievartaujami tūkstančiai vaikų.

Praėjusią savaitę Čikagos viešųjų mokyklų generalinio inspektoriaus biuras paskelbė savo metinę ataskaitą, kurioje skelbiama, kad 2021-22 mokslo metais jis pagrindė tūkstančius mokinių kaltinimų išprievartavimu.

Apie tai praneša Foxnews.com: OIG tyrimo išvadose teigiama, kad vienas mokytojas tris kartus viliojo ir seksualiai prievartavo 17-metį mokinį. Tam mokytojui buvo pateikti kaltinimai dėl kelių seksualinės prievartos atvejų. Po 2022 m. lapkričio mėn. vykusio teismo proceso mokytojas buvo išteisintas dėl visų kaltinimų, sakoma pranešime, nepaisant mokinio pateiktų įrodymų ir socialinės žiniasklaidos įrašų.

Kitas tyrimas atskleidė, kad buvęs JROTC darbuotojas per metus turėjo lytinių santykių su vidurinės mokyklos mergaite, kai jai buvo 16-17 metų, sakoma ataskaitoje. Merginai taip pat davė alkoholio ir marihuanos bei nupirko jam marihuanos, sakė OIG.

Pora taip pat apsikeitė šimtais trumpųjų žinučių ir skambučių.

"Esu pasiruošęs tuoj pat pasmaugti... Aš irgi nebūsiu švelnus", - rašoma vienoje žinutėje, sakoma ataskaitoje.

Kai darbuotojas sužinojo, kad dėl jo gali būti pradėtas tyrimas, jis tariamai grasino nužudyti mergaitę ir jos šeimą. Jis buvo suimtas ir galiausiai nuteistas atlikti bausmę ir ketverius metus lygtinai, pripažinus kaltę dėl seksualinės prievartos ir nusikalstamo seksualinio išnaudojimo.

Vienas vidurinės mokyklos mokytojas, kaip įtariama, su moksleive apsikeitė 4 000 trumpųjų žinučių, iš jų 400 - per vieną dieną. Mokytojas teigė, kad yra sudaręs atvirą santuoką ir jį "traukia kiti žmonės".

Kiti incidentai apėmė vidurinės mokyklos sporto salės mokytoją, kuris apnuogino save mokinei.

Ataskaitoje teigiama, kad vienas užsakomosios mokyklos administratorius nusivedė vidurinės mokyklos mokinę į Brodvėjaus spektaklį Čikagos centre, kai spektaklio metu palietė jos koją. Po spektaklio, veždamas mokinę namo, jis "nuslydo ranka į mokinio kelnių vidų ir palietė jo lytinius organus".

Administratorius taip pat nusivežė studentę į keliones Las Vegase, Los Andžele, Londone, Ibizoje ir Bahamuose, teigė OIG. Administratorius atsistatydino po to, kai OIG rekomendavo jį atleisti.

Mokyklų apygardos ryšių su žiniasklaida vykdomoji direktorė Mary Fergus pareiškime "Fox News Digital" teigė, kad švietimo pareigūnai palaiko "darbą, kuriuo siekiama ištirti visus netinkamo elgesio klausimus, susijusius su 40 000 mūsų komandos narių".

"Mes, kaip apygarda, rimtai žiūrime į savo atsakomybę sąžiningai tarnauti savo šeimoms ir spręsti asmenų, kurie pažeidžia CPS politiką ir visuomenės pasitikėjimą, problemas bei patraukti juos atsakomybėn", - sakė ji. "CPS ir toliau užtikrins, kad mūsų rajono politika ir procedūros palaikytų aukščiausius etikos standartus, siekiant užtikrinti, kad mūsų vertinami komandos nariai veiktų geriausiais mūsų mokinių interesais."

Ji pažymėjo, kad rajonas ėmėsi veiksmų prieš nusižengimus padariusius asmenis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau