Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (492) Komentarų: (0) (07.03.2018 - 10:01)

5 receptai nuo spuogų namuose

Namuose ir pačių paprasčiausių komponentų galima pasigaminti priemonių nuo spuogų. Tepkite tik ant spuogelių, nes jos džiovina odą.

spuogai, sveika oda, oda, grožio patarimai

Aspirinas

Sutrinkite aspirino tabletę į miltelius, įpilkite šiek tiek vandens ir įlašinkite 2–3 lašelius arbatmedžio aliejaus. Turi būti tiršta pasta. Užtepkite šią pastą nakčiai ant spuogelių. Vietoje arbatmedžio aliejaus galite įlašinti mėtų arba šalavijų eterinio aliejaus arba apskritai nelašinti eterinio aliejaus. Galite tepti ant spuogelių vien arbatmedžio aliejų. Tepkite jį su vata apvyniotu pagaliuku, galite tepti ir dieną.

Kvapą mėgsta ne visi, na, bet poveikį pastebės visi. Jei labai nepatinka kvapas, nusipirkite mėtų arba šalavijų aliejaus (į pastą galite lašinti ir alyvuogių, vynuogių kauliukų aliejaus) ar netgi šilto sūdyto vandens.

Soda ir druska

Šis receptas panašus į ankstesnį, tik vietoje aspirino dedama soda, smulki jūros druska arba įprasta druska, naudojama maistui.

Košelę iš vandens, sodos ir eterinio aliejaus (jo dėti nebūtina) užtepkite ant spuogelių, kai išdžius, galite eiti miegoti.

Cinko pasta

Cinko pastos galima nusipirkti kai kuriose vaistinėse. Kainuoja ji nedaug, o yra labai veiksminga. Į pastą galima įlašinti eterinio aliejaus. Būna ir salicilo-cinko pasta, ji irgi puikiai gydo.
 Šias pastas geriau tepti tik ant spuogelių, nes jos džiovina odą.

Imbieras

Dar viena priemonė prieš neprašytus svečius – imbiero milteliai arba maltas šviežias imbieras. Maltą šviežią iš karto tepkite ant spuogelių, miltelius praskieskite su vandeniu, o gautą košelę tepkite ant spuogų.

Peroksidas ir vaikiška pudra

Praskieskite vaikišką pudrą 3 proc. vandenilio peroksidu iki tirštos košės konsistencijos, įlašinkite arbatmedžio aliejaus. Užtepkite košelę ant spuogų ir palikite nakčiai.

5 receptai nuo spuogų namuose


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: grožio patarimai, ODA, spuogai, sveika oda

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar