Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 12

6 žingsniai, padėsiantys įveikti žalingus įpročius

Žalingųjų įpročių galima ir reikia atsisakyti. 6 pagrindiniai žingsniai turėtų garantuoti sėkmę. Žalingieji įpročiai: rūkymas, alkoholio ir narkotikų vartojimas, nuolatinis persivalgymas. Visi jie pakenkia ne tik mūsų išvaizdai, bet ir sveikatai. Žalingų įpročių įveikimas - visų pirma psichosomatinis gydymas

sveikatos patarimai, žalingi įpročiai, pokyčiai, sveikata,psichologija

1 žingsnis: pripažinti sau, kad turite žalingų įpročių

Labai svarbu suvokti, kad žalingasis įprotis jau „gyvena“ Jūsų organizme ir kenkia išvaizdai bei sveikatai. Nei vienas žmogus, kuris vartoja alkoholį, nemano, kad jis yra priklausomas nuo jo, todėl pirmasis žingsnis - problemos pripažinimas.

2. žingsnis: aprašyti ir suprasti savo žalingą įprotį

Su šiuo įpročiu reikia susitikti „vienas prieš vieną“ ir ištirti kiekvieną jo „bruožą“. Kuo ilgiau laiko sugaišite šiame etape, tuo giliau suprasite šią ydą ir tuo bus lengviau su ja kovoti.

3. žingsnis: suprasti žalingų įpročių - pasekmes

Būtina suprasti, kaip šis įprotis pakenkia Jums ir Jūsų artimiesiems. Kiekvienas žmogus apie tai turi susimąstyti, nes kiekviena žalinga yda, tai ne tik asmeninė problema, bet ir dideli nepatogumai aplinkiniams.

4. žingsnis: norint sukurti naujus ir nugalėti senus žalinguosius įpročius, reikalinga 21 diena

JAV šventikas ir rašytojas Vilis Bonenas savo knygoje „Pasaulis be skundų“ pasiūlė 21 dienai užsimauti violetinę apyrankę ir nustoti skųstis, kritikuoti ar kitaip piktintis gyvenimu ir jo sąlygomis.

Šią metodiką patvirtina milijonai žmonių iš 84 pasaulio šalių. Jei norite nugalėti senuosius savo žalingus įpročius, turite surasti naujus, naudingus įpročius. Tokiems darbams prireiks 3 savaičių.

5. žingsnis: fiksuokite pokyčius

Fotografuokite, filmuokite save ir įvertinkite teigiamus pokyčius. Teigiamus išvaizdos pokyčius aptarkite su artimaisiais ir draugais. Rašykite dienoraštį.

6. žingsnis: apdovanokite save

Už pasiektus rezultatus apdovanokite save. Pavyzdžiui, kelionė, susitikimas su draugais ar skanus maistas. Jūs pajusite, kad pradedate labiau pasitikėti savimi ir save imsite vertinti.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta