Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 25

Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų

Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų.

Pagrindinė abrikosų vertybė - kalis, būtinas sveikai širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos būklei palaikyti.

Kartą prieš kelerius metus man ištino kojos.

Iš pradžių pamaniau, kad sutriko inkstų veikla. Bet, kai nuėjau j polikliniką, gydytojas pasakė, kad kojos ištino dėl širdies, ir išrašė vaistinių preparatų. Jie padėdavo, bet tinimai paeidavo vangiai. Kaip tik tuo metu pradėjau valgyti džiovintus abrikosus. Kojų tinimai praėjo gana greitai, pranyko patinimai po akimis.

- Šviežius vaisius rekomenduojama valgyti, gydant anemiją, odos, burnos ertmės ligas, trofines opas.

- Abrikosai gerina atmintį ir didina smegenų darbingumą dėl juose esančių fosforo ir magnio. Šių elementų abrikosuose gausu. Abrikosų vaisiai padeda atkurti hemoglobiną. Juos tinka vartoti, gydant centrinės nervų sistemos, akių gleivinės pakenkimus.

- Hipertoninę ligą padeda gydyti džiovinti ir vytinti abrikosai.

Liaudies medicina naudoja abrikosų vaisius, gydant skrandžio ir virškinimo trakto ligas, kaip laisvinamąją priemonę.

Abrikosai naudingi, sergant lėtiniu bronchitu, nutukimu, viduriuojant.

- Džiovintuose vaisiuose yra daugiau gydomųjų medžiagų negu šviežiuose, todėl juos reikia vartoti saikingai.

- Džiovintus abrikosus reikia kruopščiai nuplauti, nes jie apdorojami chemikalais. Aš paprastai juos pavirinu prieš vartojimą, paskui nuovirą nupilu.

Dėmesio! Nerekomenduojama abrikosų valgyti, sergant skrandžio opalige, ūminiu gastritu, kepenų ligomis. Dėl didelio gliukozės ir sacharozės kiekio džiovinti abrikosai kenksmingi sergantiems diabetu.

Gali būti naudojamos ir abrikosų sėklos. Iš jų ruošiamas abrikosų aliejus, kuris pagal savo sudėtį panašus į migdolų ir persikų aliejus. Šis aliejus neišdžiūna, bet, veikianat saulei ir orui, greitai apkarsta. Jis naudojamas kaip j raumenis ir po oda leidžiamų medikamentų tirpiklis.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:03 Supergigantė žvaigždė „Betelgeizė“ yra mažesnė, nei buvo manyta
riono žvaigždyne matoma Betelgeizė yra viena ryškiausių nakties dangaus žvaigždžių. Ji yra daug kartų masyvesnė už Saulę ir jau artėja prie gyvenimo pabaigos, o astronomiškai netolimoje ateityje sprogs supernova.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 22:10 Poros santykiai baigiasi po romantikos. 7 meilės žingsniai. 7 vedybinio gyvenimo etapai

Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų. Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 19:15 Pagrindinis Rusijos mūšis su COVID prasidės gruodžio 15 dieną?

Kaip praneša MK, 2020 metų spalio 15 d., Sterlitamako mieste, Baškirijoje, pagreitintu tempu buvo pradėta statyti „nauja infekcinių ligų ligoninė“, kuri bus statoma visą parą ir bus baigta iki gruodį. Ne gana to, gruodžio 15 d., ligoninė priims pirmuosius klientus.

...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 17:35 Liaudiška Išsmintis Nuo Įvairių Negalavimų
Motulė gamta visada turi daugybę receptų nuo įvairių negalavimų. Tik reikia žinoti ir tinkamai naudotis šiais turtais. Ne paskutinę vietą, gydant daug ligų, užima baltažiedės robinijos.

Skaityti daugiau