Pagrindinis » Kategorija: Gamtos paslaptys » Peržiūrų: (206) Komentarų: (0) (10.08.2018 - 08:28)

Anglijoje užfiksuotas įspūdingas ugnies tornadas

Jungtinės Karalystės (JK) ugniagesiai užfiksavo įspūdingą ugnies tornadą, susidariusį gesinant liepsnojančius plastikinius padėklus Woodwille esančioje plastiko gamykloje.

Pasirodo tai – itin retas gamtos reiškinys. Įspūdingas dangų siekiantis ugnies tornadas buvo pastebėtas gairininkams kovojant su gaisru Occupation Lane.

Anglija, ugnies tornadas, gamtos reiškinys

Ugnies tornadai susiformuoja, kai karštas oro srautas susimaišo su sūkuriniu vėju. Susidaręs liepsnojantis vėjo verpetas į save traukia deguonį, degias dujas ir taip stiprina savo liepsnas. Nors ugnies tornadai nėra itin dideli, jie turi nepaprastą naikinamąją galią. Temperatūra viesulo viduje gali siekti per 1000 laipsnių šilumos, o jo greitis siekti iki 160 km/val. Taip pat šių tornadų beveik neįmanoma užgesinti ir jie natūraliai užgęsta tik tada, kai pritrūksta energijos.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: ugnies tornadas, anglija, gamtos reiškinys
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar