Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2019 » Vasario » 5

Antivėžinė dieta

Vokiečių biochemikė Johanna Budwig gimė 1908-aisiais metais, o pasaulyje išgarsėjo savo neįprastais vėžio gydymo metodais. Teigiama, kad jos sukurtas mitybos planas padeda ne tik nuo onkologinių ligų, bet ir nuo diabeto, padidėjusio kraujo spaudimo, psoriazės, egzemos, spuogų, artrito, astmos, širdies ir kraujagyslių ligų.

Antivėžinė dieta, Vėžys, Linų sėmenys, mityba, onkologija, savijauta

Kur slypi antivėžinės dietos paslaptis?

Labai paprastuose produktuose, kuriuos jau nuo amžių amžinųjų vertino mūsų senoliai: tai varškė ir linų sėmenų aliejus. Kaip juos reikėtų vartoti?

Tam, kad pasigamintumėte ne tik skanų, bet ir sveiką produktą, jums reikia:
• Sumaišyti 3 valg. š. linų sėmenų aliejaus su 6 valg. š. ar daugiau liesos varškės. Viską sutrinkite elektriniu trintuvu iki vientisos masės. Aliejaus turi nesimatyti, jeigu jo nepavyksta išmaišyti, tuomet įdėkite šiek tiek daugiau varškės.
• Į gautą masę įmaišykite 1 arbat. š. trintų linų sėmenų, tačiau nepamirškite, kad susmulkintos sėmenys turi būti suvartotos per 20 minučių, kadangi vėliau apkarsta.
• Viską pagardinkite 1 arbat. š. medaus, o kiti ingredientai gali būti nesaldintos obuolių sultys, lazdynų, graikiniai riešutai, migdolai, anakardžiai, kedrinės pinijos, citrinų sultys, vanilė, šviežios uogos.
• Tiesa, kituose šaltiniuose aptinkama, kad pakanka linų sėmenų aliejų maišyti su varške, o optimalus šių dviejų produktų santykis – tai 2 valg. š. linų sėmenų aliejaus ir 100–150 g varškės. Taigi, skonio reikalas, ką pasirinkti.

Ką dar galima įtraukti į valgiaraštį?

• Steviją, medų, figas, datules, uogas, sultis. Visa tai turėtų pakeisti cukrų, tapti saldikliu.
• Prieskonines žoleles, įvairius riešutus, sėklas, kakavos sviestą.
• Arbatas (juodąją, žaliąją), verčiau atsisakyti kavos.
• Pilno grūdo produktus: duoną, makaronus ir t. t.
• Šalto spaudimo aliejų (alyvuogių, linų sėmenų ir pan.). Linų sėmenų aliejų patariama laikyti šaldytuve ir suvartoti per kelias savaites ar net dar greičiau. Skaitykite etiketes, kadangi šis aliejaus sensta ir genda kur kas greičiau nei kiti.
• Vandenį be priedų.

Kokio maisto reikėtų vengti?

Dr. Johanna Budwig teigia, kad tokio maisto yra išties nemažai:
• Atsisakykite sukietintų, perdirbtų, apdorotų, gyvūninės kilmės riebalų.
• Kiaulienos (dr. Johanna Budwig tikina, kad šioje mėsoje gausu toksinų, todėl vertėtų griežtai vengti dešrelių, kumpio ir kt.). Taip pat, pasak mokslininkės, nuodingų medžiagų gausu jūrų gėrybėse.
• Baltos duonos, įprastinių makaronų.
• Pieno produktų (tik varškė galima), ledų, baltojo cukraus, klevų sirupo, melasos.
• Greitai paruošiamų pusgaminių, sojų produktų (tinka tik fermentuoti).
Pažymima, kad chemikalai, pesticidai ir daugybė kitų cheminių medžiagų slepiasi kosmetikoje, namų priežiūros priemonėse, todėl rinkitės ekologiškas ir netoksiškas priemones.

Kuo išskirtinis linų sėmenų aliejus?

Iš linų sėmenų spaudžiamas liaudies ir tradicinėje medicinoje vartojamas sėmenų aliejus yra unikalios sudėties. Jame aptinkama iki 50 proc. omega-3 (linolo) ir apie 20 proc. omega-6 (linoleno) polinesočiųjų riebalų rūgščių, apie 20 proc. oleino (mononesočiosios) rūgšties ir tik apie 10 proc. palmitino ir stearino (sočiųjų) riebalų rūgščių. Linolo ir linoleno riebalų rūgštys yra labai svarbūs žmogaus organizme nesintetinami maisto komponentai, kurie yra būtini normaliai lipidų (ypač cholesterolio) apykaitai. Nuo to priklauso širdies ir kraujagyslių sistemos veikla. Linų sėmenų aliejus yra puiki profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo aterosklerozės.

Linų sėmenyse, kurios naudojamos maistui pagardinti, yra iki 30 proc. gleivingų ir kitokių skaidulinių medžiagų, taip pat aptinkama 236 mg% kalcio, 622 mg% fosforo, 831 mg% kalio ir beveik visų mikroelementų. Taip pat randama beveik visų aminorūgščių, vitaminų C, E ir kitų. Sėmenyse esančios skaidulos skrandyje brinksta ir suteikia sotumo, todėl jas rekomenduojama vartoti kaip organizmą valantį ir dietinį produktą.

Mokslininkai tyrė, kaip skirtingas vėžio ląsteles (krūties, prostatos, žarnyno) veikia linų sėmenys, ir paaiškėjo, kad jos gali padėti sustabdyti vėžinių ląstelių augimą ir plitimą.

P. S. Tiesa, kai kurie tyrėjai ir specialistai šios dietos nevadina panacėja, tačiau tam tikrų produktų atsisakymas, pavyzdžiui, riebaus, sunkaus maisto, tikrai užkerta kelią prastai savijautai. Na, o nusprendusiems išbandyti tokį mitybos planą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.06.2019 laikas 13:47 Receptai Gardžių beliašų receptas
Pasigaminkime skanius ir gardžius beliašus. Skanaus!

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 13:15 Receptai Bulvių kaukė Įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas.

Skaityti daugiau

04.12.2017 laikas 11:14 Receptai Nuovirai skrandžio darbui palengvinti (vyšnios; mėlynės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: Vyšnių, Mėlynių

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau