Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 7

Ar prasidėjo Illuminati kortos „katastrofa“ žaidimas? JAV prezidento kanceliarija persikėlė į Teksasą, į branduolinių pajėgų valdymo centrą

2021 m. sausio 6 d. „dienos žmogumi“ tapo toks veikėjas Jake Angeli, kuris kelias minutes ėjo Kongreso pirmininko pareigas, tačiau dažniausiai pragyvenimui užsidirba, kaip krizės aktorius:

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Iš pirmo žvilgsnio tai lyg juokingas gatvės klouno triukas, tačiau, kaip pastebėjo konspirologai, šis personažas su ragais labai primena panašius personažus iš „Illuminati“ kortų kaladės, būtent „broliški užsakymai“ kortą.

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

ir „metinių susirinkimų“ kortą:

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Taip pat kaladėje yra „demoniškas maras“ korta, stipriai primenanti įvykius į šturmuojant Kapitolijų:

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Kortos apačioje parašyta „Nelaimė/Katastrofa! Reikalingi magiški veiksmai", dėl kurios kosnpirologai padarė prielaidą, kad šis aprengtas „vikingas" atsirado Kongrese ne veltui, o buvo deleguotas pavaizduoti „demonišką maro" ir „katastrofą" kortų pradžią.

Žinoma, gali būti, kad visa tai yra grynos sąmokslo spekuliacijos, neturinčios jokio ryšio su tikrove, tačiau mes skaitome tai, ką šiandien rašo marketwatch.com:

Išrinktasis prezidentas Joe Bidenas paragino nutraukti JAV Kapitolijaus „apgultį“, kai šimtai prezidento D.Trampo šalininkų susirėmė su policija, įsiveržė į pastatą ir privertė įstatymų leidėjus ieškoti prieglobsčio. Trumpoje Delaware kalboje, transliuotoje televizijos tinkluose, Bidenas pasakė, kad beprecedentis chaosas Kapitolijaus pastate ir aplink jį „turi baigtis dabar“. Jis paragino D.Trampą įvykdyti savo konstitucinį mandatą, apginti Kapitolijų ir reikalauti, kad jo šalininkai išeitų. Užteks, užteks, užteks “, - pridūrė jis, žiūrėdamas į kamerą ir palikdamas podiumą.

Originale Bidenas sakė, Enough is enough, tai yra kažkas panašaus:

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Be to, kas yra labai įdomu, šioje kortoje daugelis kosnpirologų mato tam tikrą uždengtą vaizdą

Donaldas Trampas:

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Ir dabar kyla klausimas: ar visa tai vėl toks sutapimas? O gal išmetimas į žaidimą nelaimės/katastrofos kortą, kuri prireikalaus magijos įsikišimo? Mes nežinome atsakymo į šį klausimą, tačiau stebime įvykių eigą.

Beje, prie to pačio, noriu pasakyti, kad šiaip sau niekas nevyksta... Ir manau, nereikia didelio komentaro, jums patiems belieka spręsti, ir svarbu žinoti, kas iš tiro įvyko... ko žinoma nepasakys Lietuvos spauda, bet kalba patys amerikiečiai...

Štai vaizdo įrašas kuris gerai pasako, kad šturmas į Kapitolijų  buvo surežisuotas, o šerdyje buvo teroristinės organizacijos ANTIFA aktyvistai, kuriuos policija specialiai įleido į pastatą:

Iš tikro, kyla klausymas, jei yra apsaugo, vadinasi negalima eiti, o čia pati apsauga praleidžia aktyvistus. Be to, kitas įdomus dalykas. Palyginę vieną iš BLM riaušininko, kuris 2020 m. vasarą naikino ir padeginėjo Amerikos miestus, asmenukes, žmonės greitai rado pažįstamus nudažytus „karo vadų“ veidus:

Nors, tai pažymėta, manipuliuojantis straipsnis, prie tvito.

Taigi labai tikėtina, kad, numatydami, jog gruodžio 6 dieną į Kongresą ateis milijonas piktų amerikiečių vyrų ir atidžiai stebės rinkimų balsų skaičiavimą, D.Trampo oponentai nusprendė žaisti į priekį ir surengė nežymų situacijos eskalavimą.

Dar vienas įdomus momentas - gėdingas politikų bėgimas iš savo kabinetų.

Net jei D.Trampo šalininkai būtų įsiveržę į pastatą, senatorių gyvybei ir sveikatai nekiltų pavojus, nes pikti amerikiečiai nėra pikti kinų karatė desantininkai. O kadangi cirkas buvo surengtas, tai jokios grėsmės visai nebuvo! Iš čia kyla klausimas: kaip elgsis visi šie žmonės, jei kils tikras branduolinis karas? 

Juk būtent šie žmonės turi balsuoti ir yra atsakingi už karo veiksmų pradžią, kas galiausiai gali sukelti ir jų pačių mirtis. Ką jie darys, jei, pavyzdžiui, Kinija užpuls JAV? Slėpti po stalu? Arba paskambins į Pekiną ir ašaromis paprašys draugo Xi skubiai išsiųsti faksu pasidavimo dokumentą?

Be to, su šiuo skandalingu jų bėgimu, senatoriai ir kongresmenai taip skubiai krito ant grindų, kad net pamiršo išjungti kompiuterius. Taip pat paaiškėjo, tarp įėjusių piliečių į Kapitolijų buvo žmonių, kurie pasišalinimo metu pasirūpino iš pastato visą ten mėtytą informaciją išnešti. Iš kelių kongreso ir Senato ofisų buvo gauti el. laiškai, duomenų bylos, asmeniniai kongreso pokalbių žurnalai ir dar daugiau. Šių kongreso narių paslaptys nebėra paslaptys. Be to, dar daugiau.

Aukštų vyriausybės pareigūnų kompiuteriuose, jų staluose ir seifuose, yra daugybė KRITINIŲ atvejų dokumentų, kurie yra valstybės paslaptis. Kilus, bet kokiai grėsmei šiuos dokumentus, pareigūnas yra įpareigotas „suvalgyti“, tai yra, sunaikinti, bet kokiu prieinamu būdu, nes taip yra parašyta neatskleidimo sutartyje. Tačiau žmonės nevykdė savo pareigos ir atsisakė visko, už kurį tikriausiai numatyta rimta teisinė atsakomybė - iki pat straipsnio dėl valstybės išdavystės. Aišku, žinoma, kas Kongresas ir Senatas pats savęs nemuš, tačiau panašu, kad JAV susidaro situacija, kad viską spręs ne Kongresas ir Senatas, o Pentagonas ir karo teismai.

JAV prezidento kanceliarija persikėlė į Teksasą, į branduolinių pajėgų

JAV prezidento kanceliarija persikėlė į Teksasą, į branduolinių pajėgų valdymo centrą.

Kai pastebėjo oro eismą stebintys žmonės, „Air Force One“, tai yra, JAV prezidento lėktuvas, naktį išvyko iš Vašingtono į Teksasą, į oro pajėgų bazę „Dyess“ netoli Abil1no miesto (Dyess Air Force Base):

pilietinis karas, konspirologija, Trečias pasaulis, naujoji tvarka

Nors Jungtinėse Valstijose yra nemažai karinių oro bazių, Dyess yra žinomas dėl to, kad yra kažkur po žeme JAV nacionalinės gynybos centre ir visų mygtukų koncentracija - nuo mygtuko, išjungiančio internetą visame pasaulyje, iki tarpžemyninių balistinių raketų paleidimo mygtuko. Tai daro prielaidą, kad kariuomenė bus atsakinga už JAV prezidento saugumą ir jo dekretų įgyvendinimą. Jie taip pat užsiims rinkėjų balsų skaičiavimu... belieka laukti tęsinio.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.01.2021 laikas 19:41 Kaip gydytis vaisių ir daržovių žieve bei lukštais?

Kai kurių vaisių ir daržovių žievė bei lukštai yra vertinga gydomoji priemonė.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:52 Kaip sergantiems peršalimo ligomis maudytis vonioje? Kiti gydymo būdai

Gana dažnai ginčijamasi, ar sergant peršalimo ligomis galima maudytis vonioje. Vieni mėgsta vandens procedūras ir mano, jog jos padeda gydyti įvairias ligas, ypač, jei į jas pribersite vaistinių augalų, jūros druskos ar įlašinsite eterinio aliejaus.

...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 08:14 JAV pastebėtos dar dvi naujos koronaviruso mutacijos
Ohajo mieste atrastos dvi naujos koronaviruso variacijos, kurios, atrodo, atsirado pačiose JAV, trečiadienį (sausio 13 d.) paskelbė mokslininkai.

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:58 Situation Update, Jan. 15th, 2021 – DECLASS begins, CNN complicit in capitol raid
The Situation Update for Jan. 15th, 2021 covers five key breaking stories, all with “bombshell” implications for world events:

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 22:38 COVID-19 vaccine reactions being blamed on PEG, but could it be the body responding to mRNA transhumanist genetic reprogramming?

The medical establishment is playing dumb concerning the adverse events caused by Wuhan coronavirus (COVID-19) vaccines, blaming their occurrence on a relatively common, yet toxic, vaccine additive known as polyethylene glycol (PEG). However, untested modified RNA (mRNA) technology is m...

Skaityti daugiau

15.01.2021 laikas 18:26 DEM RATS PANIC: President Trump Declassifies Russia Collusion Documents
President Trump is preparing to declassify all documents relating to the illegal Russia witch hunt instigated by the Obama administration in 2016.

Skaityti daugiau