Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 24

Atrodo, kad atėjo laikas paskutinį kartą atnaujinti kredito korteles

Remiantis atmintine, Morgan Stanley uždraus darbuotojams ir klientams, kurie nebuvo visiškai paskiepyti nuo COVID-19, įeiti į banko biurus Niujorke, nypost.com.

"Nuo liepos 12 d. visi darbuotojai, klientai ir lankytojai, norėdami patekti į "Morgan Stanley" pastatus Niujorke ir Vestčesteryje, privalės patvirtinti, kad yra visiškai paskiepyti", - rašoma "Financial Times" gautame vyriausiojo žmogiškųjų išteklių vadovo Mandello Crowley pranešime.

Atmintinėje teigiama, kad nuo liepos 12 d. asmenys, kurie nepatvirtins, kad yra visiškai paskiepyti, neteks galimybės patekti į pastatą. Tie, kurie nebuvo visiškai paskiepyti, ir toliau dirbs iš namų.

FT teigimu, "didžioji dauguma darbuotojų" jau nurodė, kad buvo paskiepyti, pažymima pranešime.

Bankas teigė, kad ši politika leis bankui panaikinti kai kuriuos COVID apribojimus biure, pavyzdžiui, reikalavimą dėvėti kaukes ir laikytis socialinio atstumo.

FT pranešė, kad "Morgan Stanley" kai kuriuose padaliniuose jau įdiegė "tik skiepytiems" vietas.

Griežti banko reikalavimai dėl vakcinų taikomi, nes jo vadovai siekia kuo greičiau ir visiškai grįžti į darbą. Praėjusią savaitę generalinis direktorius Jamesas Gormanas (James Gorman) griežtai įspėjo savo darbuotojus ir nurodė jiems grįžti į biurą iki Darbo dienos, antraip jiems bus sumažinti atlyginimai.

Komentaras: Šis "Morgan Stanley" sprendimas nėra nieko naujo ar netikėto - jis buvo nuspėjamas, ir taip buvo jau 2000 metų. Nebuvo aišku tik tai, kada jie pradės neįsileisti ir į bankus.

"Morgan Stanley" yra dydžiausias bankas, tikriausiai, svarbiausias bankas pasaulyje, o Niujorko biuras yra pačiame centre, tad kur kitur pradėti verslą, jei ne ten.

Morgan Stanley, uždraus, darbuotojams, klientams, paskiepyti, COVID-19

Tačiau jei liepos 12 d. pradeda veikti vienas "Morgan Stanley" biuras, kada klausymas, kada žengs tuo keliu paskutinis bankas, klausymas ir Lietuvoje?

Tai keblus klausimas, kuris šiuo metu tikriausiai domina visus, ir net "Financial Times" nežino atsakymo į jį. Greičiausiai naujovės bus diegiamos daug mėnesių, o gal net kelerius metus. Tačiau jį galima įjungti labai greitai. Todėl savo skaitytojams rekomenduojame užsiimti kredito kortelių keitimu. Jie neišspręs visų problemų, tačiau bent jau leis naudotis bankomatais ir kurį laiką bus galima vykdyti smulkią veiklą.

Nors, žinoma, netrukus kredito kortelių gali ir neprireikti - jos bus išduotos kartu su stebuklingu "šūviu". Pinigų įprasta prasme gali net nebelikti. Tačiau tada reikia ne atnaujinti kredito korteles, o nusipirkti vandens ir konservuoto maisto. Na, ir stebėti įvykius.

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau