Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 11

Augalas, išgelbėjęs mane nuo mirtino vėžio

Vyras iš Bulgarijos pasakoja apie kovos su vėžiu būdą. Jo pasakojimas suteikia viltį daugeliui žmonių. Skaitydami toliau, jūs galite sužinoti, kodėl gi tas būdas toks populiarus!

„2002 metais mano smegenyse aptiko auglį – gerybinį. Mane nedelsiant paguldė į ligoninę ir operavo. Nors auglys buvo 5×5 cm  dydžio, viskas praėjo sėkmingai. Man šios ligoninės neurochirurgai – patys geriausi Bulgarijoje.

Po dvejų metų auglys ataugo (metastazavo) ir beveik tokio pat dydžio. Aš turėjau darytis kitą operaciją, šioji nelabai pavyko, man suparalyžiavo kairę koją. Gydytojai ištyrė, kad auglys buvo atipinis.

šeivamedis, auglys, vežys, augalas, uogos, sveikatos patarimai

Po to aš praėjau visą onkologinį gydymą, toliau sekė švitinimo procedūros – niekas nepadėjo. Auglys atsinaujino ir reikėjo dar vienos operacijos. Po to aš  išvykau į reabilitaciją ir ten, mano laimei, aš sutikau žmogų, pakeitusį mano gyvenimą. Jis pasidalino su manim, kad taip pat kenčia nuo vėžio – inkstų vėžio. Operacija jam buvo nesėkminga ir gyventi jam buvo likę 3-4 mėnesiai.

Po to jis sutiko moterį, kuri papasakojo jam apie vieną augalą ir to augalo paruošimo metodiką. Tai buvo vaistas nuo vėžio. Augalas vadinasi šeivamedis – tai krūmas, augantis dykumoje ir aplink upių kanalus, labai panašus į mėlynes ir beveik tokio pat dydžio. Auga rugpjūčio gale, rugsėjo pradžioje.

šeivamedis, auglys, vežys, augalas, uogos, sveikatos patarimai

Naminis receptas:

Vaisius turi būti sunokęs, kad turėtų gydomųjų savybių. Išplaukite uogas ir sudėkite į stiklainius, dėkite eilėmis – viena eilė uogų, kita eilė cukraus, kol nepripildysite stiklainio.

Laikyti reikia saulėtoje vietoje dėl rūgimo.

Po dviejų savaičių sudėkite į šaldytuvą.

Galite pasigaminti 2, 3 arba 4 stiklainius. Gydymui reikia dviejų stiklainių, jų užteks metams.

Gerkite 1 arbatinį šaukštelį ant tuščio skrandžio kas rytą, 10 minučių iki pusryčių.

Aš laukiau 2 mėnesius, kad galėčiau prisirinkti uogų ir pasigaminti vaistų. Pradėjau juos vartoti. Nuo paskutinės operacijos praėjo 4 metai – nuo tada mano kūne nėra metastazinių ląstelių.

Visa ši medžiaga yra tik pažintinė. Prieš pradėdami vartoti, ar gaminti tokius vaistus, kreipkitės į specialistus.

Beje, ir sveiki žmonės gali išbandyti šią priemonę (kas nori sustiprinti imuninę sistemą). Tai padeda ir nuo gripo.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau