Pagrindinis » Kategorija: Gamtos paslaptys » Peržiūrų: (225) Komentarų: (0) (26.01.2019 - 19:15)

Baltų žiurkių invazija šiaurės Italijoje

Atrodo, kaip į siaubo filmo sceną, kai naktį išilgai tuščio kelio, automobilio šviesoje bėga šimtai baltų žiurkių juoduoju asfaltu ant tuščio kelio, kuriame važiuoja automobilis. Pastaras kelias dienas Italijos miestas Gattolino kovoja su beprotiškais graužikais. Vietiniai gyventojai vadina jas „pasiutusiomis baltomis žiurkėmis” dėl savo išvaizdos ir labai keisto elgesio (paranormal.lt).

žiurkės, italija, graužikai

Pasak miesto gyventojų pasakojimų, šios žiurkės be baimės bėga šalia automobilių, kartais užpuldamos vieną kitą. Pranešama, kad jos ne tik šokinėja priešais automobilių, bet ir vienas kitą valgo.

Nežinoma, kas sukėlė tokį spontanišką išprotėjusių žiurkių migraciją. Pagal vieną iš versijų žiurkės palieka seną balandžių ūkį, kuris pernai buvo uždarytas. Labai tikėtina, kad žiurkės suvartojo ten likusį maistą, o kai baigėsi, žiurkės pajudėjo kitur ieškoti maisto, pasakoja vietos meras, žurnalistams.

Išsiskiria dar vienas žiurkių elgesio aspektas. Šios beprotiškos žiurkės netgi supranta žodžius ir raides: kai jos pasiekia pagrindinę Gattolino miesto ribos linijos užrašą, jos apsisuka ir pabėga.

 „Žiurkės nėra kvailos“, – sako vietos gyventojas. „Jos žino, kad nereikia prasidėti su mažą kate“ (iš italų kalbos Gattolino reiškia „maža katė“).

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar