Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 16

Bankai slepia mažiausiai 620 mlrd. dolerių nuostolių ir taip sukuria finansinę katastrofą su uždelsto veikimo bomba

Bankai slepia mažiausiai 620 mlrd. dolerių nuostolių

Silicio slėnio banko (SVB) žlugimas - tai tik ledkalnio viršūnė, nes daugiau kaip 620 mlrd. dolerių nuostoliai visame bankų sektoriuje gresia kaip finansinė tiksinti bomba.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Federalinės indėlių draudimo korporacijos (FDIC) duomenimis, šiuo metu bankų sektorius patiria daugiau nei pusę trilijono dolerių nerealizuotų nuostolių, kuriuos kažkada reikės padengti, bet kada?

Atsakymo šiuo metu niekas nežino, tačiau viena yra tikra: FDIC, Federalinis rezervų bankas ir Iždo departamentas daro viską, kas įmanoma, kad užkimštų visus šio finansinio "Titaniko" nesandarumus ir išvengtų užkrato - bent jau kol kas.

Įdomu: SWIFT bankų tinklas ruošiasi masiniam CBDC diegimui

Mums sakoma, kad šios bėdos priežastis yra susijusi su obligacijų ir iždo vertybinių popierių, kuriuos bankai supirko mažų palūkanų normų laikotarpiu, gausa. Tos obligacijos ir iždo vertybiniai popieriai dabar yra smarkiai apsunkinti, nes Jerome Powell toliau didina palūkanų normas, nesėkmingai bandydamas numalšinti sparčiai augančią infliaciją.

"Taip yra todėl, kad didesnės palūkanų normos reiškia, jog naujos obligacijos investuotojams duoda didesnę grąžą", - rašo Ryanas Kingas leidinyje "The Washington Examiner". "Dėl to senesnių obligacijų grąžos normos yra palyginti mažesnės, todėl jos tampa mažiau pageidaujamos investuotojams, o tai lemia senesnio turto vertės kritimą."

"620 mlrd. dolerių nerealizuotų potencialių nuostolių reiškinio pasekmė yra ta, kad bankai greitai gali atsidurti su mažesniu grynųjų pinigų kiekiu, nei galėjo pasirodyti jų apskaitoje."

Įdomu: PSO vidinis darbuotojas pagautas pripažįstantis, kad iki "vienos pasaulinės vyriausybės" liko ‘keli mėnesiai’

Jei FED, norėdamas išgelbėti bankus, nuspręs dar kartą pradėti mažinti palūkanų normas, tuomet, neišvengiamai prasidėjus hiperinfliacijai, galite tikėtis už duonos kepalą mokėti 100 JAV dolerių. Jei FED ir toliau didins palūkanų normas, kad išgelbėtų dolerį, tuomet žlugs korumpuota bankų sistema ir visi jos finansiniai čiuptuvai.

Tai galvosūkis be išeities, todėl krachas ir žlugimas neišvengiami. Klausimas, kada, o ne ar, šis finansinis Armagedonas įgaus tokį pavidalą, kad jo nebebus galima paneigti kasdieniame gyvenime.

Ar 2024 m. vidutinis amerikietis vis dar galės įpirkti maistą, jei jis vis dar bus lengvai prieinamas?

Jau dabar matome visų šių finansinių machinacijų žalą - kiaušinių dėžutės kainuoja 7 dolerius, jei apskritai rasite kiaušinių, ir 5 dolerius kainuojantys galonai degalų - pirmyn, Brandonai! O kitais metais šiuo metu kainos greičiausiai bus dar didesnės.

Viso to būtų buvę galima išvengti, jei praeities Amerikos politikai nebūtų nusilenkę privačiam centriniam bankui, vadinamam Federaliniu rezervų banku, kuris 1913 m. perėmė šalies pinigų pasiūlą ir pradėjo skolinti Federalinio rezervo fiat banknotus valstybės iždui už palūkanas.

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Tai vadinama lupikavimu, o kadangi jis yra visiškai pagrįstas skolomis, galutinis rezultatas yra tokia finansinė katastrofa, kokios šis pasaulis dar nematė - ir, kai nusės visos dulkės, niekada daugiau nematys.

"Baidenas žino, kad norint įvesti CBDC į Ameriką (dėl vykdomojo įsako, kurį jis jau pasirašė 2022 m. balandį), bankų sistema turi žlugti, kad priverstų žmones jį priimti", - rašė vienas "Natural News" komentatorius apie tai, kad visa tai vyksta pagal planą.

"CDBK sistema dar nėra parengta. Gali būti dar po kelių mėnesių ar metų, bet ji artėja. SVB juos užklupo netikėtai, todėl Baidenas daro tai, ką daro visi Bidenai: meluoja, meluoja ir meluoja".

Ar iki šio laiko kitais metais Amerika dar bus atpažįstama?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau