Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 6

Australijos bankas liepia klientams nedelsiant atsiimti lėšas prieš uždarymą šią savaitę

Australijos skaitmeninis bankas žlugo ir patarė 6 000 klientų atsiimti savo pinigus, kol šią savaitę nenutrauks veiklos.

"Klientai iki 2022 m. liepos 5 d., antradienio, turi pervesti visose "Volt" sąskaitose turimus likučius į nurodytą banko sąskaitą kitoje finansų įstaigoje", - rašoma "Volt Bank" interneto svetainėje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Aštuoni neobanko valdybos nariai, įskaitant buvusį HSBC Australia vadovą Grahamą Bradley (Graham Bradley), balsavo už virtualių durų uždarymą, nes jis nesugebėjo surinkti pakankamai lėšų savo planams pasirašyti hipotekos paskolas paremti. Volt paliks be darbo 140 Šiaurės Sidnėjaus būstinės darbuotojų.

Neobankai arba iššūkių bankai - tai finansinių technologijų (fintech) įmonės, siūlančios programėles, programinę įrangą ir kitas technologijas, skirtas mobiliajai ir internetinei bankininkystei supaprastinti. 2019 m. sausį "Volt" tapo pirmuoju vietiniu savarankišku skaitmeniniu banku, gavusiu Australijos rizikos ribojimo reguliavimo institucijos išduotą visišką bankininkystės licenciją.

"Visos palūkanos jūsų sąskaitoje buvo sukauptos iki 2022 m. birželio 29 d., kai palūkanų norma buvo pakeista į nulinę. Šios palūkanos bus pervestos į jūsų "Volt" sąskaitą 2022 m. birželio 29 d., išskyrus "Save and Spend" sąskaitas, kurios bus pervestos 2022 m. liepos 1 d.", - sakoma banko pranešime.

Banko "Vol Bank" įkūrėjas ir generalinis direktorius Stivas Vestonas (Steve Weston) "Banking Day" sakė, kad jaučiasi sugniuždytas dėl komandos ir klientų, kurie palaikė verslą.

"Mes kaip komanda sukūrėme tai, ko Australijai tikrai reikia, kad rinkoje atsirastų bankų konkurencija. Turime technologiją ir galimybes, kurių šiandien Australijoje tiesiog nėra", - sakė jis.

Jis pridūrė, kad bendrovė sugebėjo sutrumpinti hipotekos paskolos patvirtinimo procesą iki kelių valandų ir minučių. Jis pažymėjo, kad norint komercializuoti šią platformą, "reikia turėti daug daugiau kapitalo, kurio jiems nepavyko gauti".

Volt bandė pritraukti 200 mln. dolerių investuotojų lėšų per vasario mėn. pradėtą "F serijos" raundą. Tačiau dėl dabartinio pasaulio ekonomikos sąstingio investuotojai pradėjo trauktis dėl finansų rinkų neapibrėžtumo.

Pranešama, kad bankas turi daugiau nei 100 mln. dolerių indėlių. Siekdamas palengvinti greitą pinigų perkėlimą į kitą banko sąskaitą, jis padidino dienos pervedimų limitus iki 250 000 JAV dolerių.

Finansinio saugumo priežiūros institucija Australian Prudential Regulation Authority patikino visuomenę, kad atidžiai stebės šį procesą, kad lėšos banko klientams būtų grąžintos tvarkingai ir laiku.

Melburne įsikūrusios fintech technologijos "Maslow" įkūrėjas Keinas Džeksonas (Kane Jackson) nerimauja dėl "fintech" bendrovių padarinių, atsižvelgiant į banko vadovybės ir darbuotojų kokybę.

"Įgyvendinti strateginį posūkį bankui daug kainuoja, o nukrypimas nuo pradinės strategijos reiškia, kad prarandama pirmoji veiksmų jėga. Atrodo, kad dabartinėmis sąlygomis investuotojai sako, jog nėra vietos išbandyti alternatyvią strategiją", - sakė Džeksonas. (Susiję: Prasideda kita Didžioji depresija: Vakarų žiniasklaidos ignoruojamas bankų masinis išpardavimas Kinijoje gali būti didžiulės ekonominės griūties preliudija).

Australijos įmonės žlunga po pandemijos

Šiuo metu neobankas prisijungė prie ilgo dėl dabartinės pasaulinės krizės smukusių įmonių sąrašo. Australijos vyriausybė anksčiau teikė skatinamųjų priemonių paketus ir mažų palūkanų normas, tačiau dabar jų nebėra.

Dar viena iššūkių siekianti įmonė Xinja užsidarė 2020 m. gruodžio mėn. ir kaip priežastį, kodėl negali pritraukti naujų investuotojų, nurodė pandemiją.

Pradedančioji įmonė "Send", kuri Melburne ir Sidnėjuje maisto produktus pristato greičiau nei per 10 minučių, birželio pabaigoje buvo likviduota, todėl iškilo pavojus 300 darbo vietų. Administratoriaus ataskaitoje nustatyta, kad vos per aštuonis mėnesius bendrovė išleido akivaizdžiai 11 mln.

Šiais metais veiklą nutraukė ir Australijos statybų bendrovės, tarp jų Gold Koste (Gold Coast) -  įsikūrusios "Condev" ir "Probuild".

Praėjusią savaitę "Fin Tech Boomer" pranešė, kad Melburne įsikūrusi "Snowdon Developments" atsidūrė ant žlugimo ribos. Šaltiniai atskleidė, kad darbuotojams nuo spalio mėnesio nebuvo tinkamai mokamas darbo užmokestis, o pusė jų jau atsistatydino. Kreditoriai, kurie persekioja bendrovę dėl 2,5 mln. dolerių, reikalauja, kad Viktorijos Aukščiausiasis teismas priverstų bendrovę likviduoti "dėl nemokumo".

Daugiau naujienų, susijusių su įmonių žlugimu visame pasaulyje, rasite svetainėje Collapse.news.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame kalbama apie bankų žlugimą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau