Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 6

COVID-19: Nepaisant Ekspertų Nuomonės, Pandemija Pasiekė Ir Rusiją

Remiantis balandžio 5 d. halturneradioshow, didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnosnas buvo skubiai paguldytas į ligoninę apžiūrai, nes jis ir toliau kenčia nuo nuolatinių CIVD-19 simptomų. Ir nors oficialiame pranešime pasirodo, kad atliekami tyrimai, kaip rašo halturneradioshow, iš tikrųjų viskas yra daug blogiau ir Johnsonui atliekama mechaninė ventiliacija, iš kurios, pagal statistika, pasveiksta tik 20% pacientų.

Žinia apie didžiosios Britanijos ministro pirmininko hospitalizavimą atrodo nepatikima, nes jau ministrui būtų buvę atsiradę lėšų ir priemonių jį pagydyti. Tai ir normalus maistas, visi reikalingi vaistai, garsūs gydytojai, kurie šokinėtų aplink jį ir visa kitą. Bet tai jo neapsaugojo nuo aparato. O ką kalbėti apie paprastus žmones, kurie net neturi lėšų nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti maisto rinkinį karantinui, dviem, trims mėnesiams ir kurie neturės ventiliatoriaus, jei jo netikėtai prireiktu.

Tuo tarpu COVID-19 ir toliau žygiuoja po pasaulį ir visose šalyse dabartinės ir būsimos pandemijos aukos kasą masinius kapus.

Iranas:

Turkija:

Brazilija:

Indonezija:

Filipinai:

Kinija:

Kazachstanas:

Vakaruose:

O dabar keli twittai iš Rusijos, atrodo taip kas dedasi:

Kazanė:

Krasnodaras:

Uljanovskas, incidentas parduotuvėje: vyrai, kurie atėjo apsipirkti, prisidėjo prekių į krepšelį. O, po to pradėjo šaukti, kad ši valdžia juos užkniso. O, kad pademonstruoti viską akivaizdžiai, kaip juos užkniso – vyrai parduotuvėje surengė nedidelį šou, po kurio išėjo.

O štai, kas vyksta, kituose Rusijos miestuose.

Krasnodaras:

Rostovas:

Vitebskas:

Kerčė:

Žemutinis Naugardas:

Achinskas:

Zadonskas:

Jekaterinburgas:

Uryupinskas:

Peterburgas:

Viskas atrodo labai keistai. Viena vertus, karinė technika dabar supa viso pasaulio miestus, taip pat ir Rusijoje. Bet iš kitos pusės – kam aplink miestus statyti paleidimo raketų sistemas ir net branduolinius ginklus?

Išgąsdinti žmonės dabar visur klausia, kur ir kodėl vyksta tiek daug kalių, propagandistai savo forumuose rašo apie pasiruošimą kariniam paradui gegužės 9 d. Kai kurie net dainuoja apie tai dainas:

Iki gegužės 9 d. kaip ir toloka ir toks pasiruošimas atrodo labai neįprastas, juolab, kad jei paradas įvyks, gegužės 9.  Raudonoji aikštė atrodys maždaug taip:

Apskritai, pasaulyje prasideda keisti dalykai, Naujoji Pasaulio tvarka jau artėja.

 

Nepaisant to, mes stebime įvykių raidą, gyvenimas vis dar tęsiasi.

pandemija

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau