Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 2

COVID-19: Planeta Ant Socialinio Sprogimo Slenksčio

Kaip praneša Bloomberg ir kitų daugybės didelių žiniasklaidos leidinių balandžio 2 d., JAV vyriausybė iš atitinkamų tarnybų užprašė 100000 maišų kūnams:

Pamačius šią naujieną, JAV namų šeimininkės tikriausiai pradėjo alpti, tačiau konspirologai ir visi blaiviai mąstantys žmonės užduodą klausimą: kam tą reikėjo iškelti į viešumą?

Maišų FEMA turi pakankamai ir net perteklius buvo ruošiamas iš anksto. Tokie prašymai visada ir kaip taisyklė vykdomi tyliai ir be jokio viešumo, o čia visa tai apteko į žiniasklaidą. Tai leidžia manyti, kad panika skleidžiama specialiai. Ir žinoma su globaliu tikslu, kad visą pasaulį panardinti į chaosą, kuris jau pamažu prasideda.

Abc.es, 2020 m. kovo 30d.: taip pat tampa ekstremali situacija sveikatos srityje: pirmieji apiplėšimai prasideda pietų Italijoje, o valdžios institucijos bijo masinių socialinių protestų.

Įspėjimai girdimi iš pietų, kuriuos pakartoja merai ir Italijos naujienų tarnybos. Jie perspėja vyriausybę: „Žmonės alkani!”.

Signalų yra daug ir jie tampa „virusiniais“ per kelias valandas. Taigi, viename iš vaizdo įrašų pasirodo vyras, stebintis, kaip jo dukra suvalgo paskutinį duonos gabalėlį su Nutella. Grėsmingu tonu jis kreipiasi į ministrą pirmininką Giuseppe Conte ir Palermo merą: “Jei mano dukra negali suvalgyti duonos gabalėlį, mes eisime plėšti prekybos centrus“.

Būtent Palerme pasirodė pirmoji organizuota dvidešimties žmonių grupė. Viename didžiausių ir lankomiausių prekybos centrų Palerme jie prisidėjo vežimėlius maisto ir pradėjo skanduoti“ Pakanka karantino! Dabar mes neturime pinigų susimokėti ir turime valgyti!” Prekybos centro darbuotojai išvietė policiją, tačiau nerimas pasklido visoje minioje, stovinčioje priešais parduotuvę, gatvėje.

Ir tai tik pradžia, nes socialiniuose tinkluose aktyviai plinta atviri kvietimai maištauti. Žmonės ten atidaro specialius profilius ir samdo rėmėjus, nurodydami pirmą datą balandžio 3 d. – tai yra laikas, kada buvo pažadėta atšaukti karantiną.

Be apiplėšimų prekybos centruose, plėšimai prasidėjo ir gatvėse. Problema ta, tai pietų Italija – vietovė, kurioje tradiciškai, milijonai žmonių dirba šešėlinėje ekonomikoje. Dėl karantino visas šešėlinis verslas stovi ir žmonės kirviais išeina į gatves. Jie apiplėšia vaistines ir parduotuves, taip pat puola žmones, kurie išeina apsipirkę iš prekybos centrų.

Šiame regione tampa didelis gyvenimo iššūkis, kova vyksta visose srityse. Beje šiame regione veikai mafijos struktūros. Ir nežinia, ką nusikalstamos organizacijos sugalvos bet kurią akimirką. Siciliečiai – karšti vyrukai ir tik trupi kas ne taip, tuo bus išsitraukti peiliai ir beisbolo lazdos. Beje norinčių patekti į mafija yra minios – tai yra paaugliai, kuriems, reikia išsiskirti iš eilinių kitų. Taigi, jiems bus suteikta galimybė įrodyti save.

Pagaliau yra tiesiog ir normalūs, įstatymus besilaikantys žmonės, kurie yra priversti dirbti mafijos labui. Į banko direktorius jų niekas nesamdo, todėl dirba krovikais, statybininkais, pardavėjais ir panašiai. Kredito linijos daugelis bankų neturi – todėl žmonės gyvena, koks bus šią dieną darbas. O ką jie turi daryti dabar, jei visi vienadieniai darbai „užsidarė“. Ir jei toks „beprotnamis su karantinu“ nesibaigs, gatvėse guls daugiau žmonių, nei nuo koronaviruso. Štai tokia yra šiuo metu pietų Italija.

Iš šios kautynės pamažu prasideda visur. Izraelis, karantinas jau žmones truputi „užkniso“:

Kolumbija, kovo 27 d.: riaušės ir bandymai pabėgti iš kalėjimo, kuriame dešimtys žmonių pradėjo mirti. Incidento aukų, kaip sakoma, mažiau nei šimtas:

COVID-19, Pandemija, Psichologija

Argentina – kalėjimų riaušės visoje šalyje.

Iranas – kalėjimuose vyksta tas pats, tik Irane sėdi ne už banditizmą, o dėl idėjos, ar partines linijas arba turintys ypatingą valdžią, eina su turbanais ir sėdi partiniuose susirinkimuose Teherane:

Indija: minia puola žmones apsauginiais kostiumais, kurie pasirodė jų kvartale. Ko gero, žmonės pagalvojo, kad tai ateiviai.

Kenija

Dabar Lotynų Amerika lenkia likusią planetos dalį, prie kurios netrukus prisijungs ir Italija. Tačiau visur viskas auga.

Anot JAV spaudos, dėl karantino ir pandemijos kyla grėsmė 66 milijonams darbų vietų. Tuo pačiu metu nytimes.com čia pateikia tokį gražų „vamzdžių“ pardavimo info grafiką:

COVID-19, Pandemija, Psichologija

T.y. kai namų šeimininkės stovi eilėse prie tualetinio popieriaus ritinių, sveiki, pikti amerikiečių vyrai perka šautuvus ir jau yra įsigiję 2 milijonus vietų. Ir tai tik teisėtai – švarūs, licencijuoti šautuvai, perkami pagal visas taisykles.

Kyla klausimas ne dėl ginklų skaičiaus vienam gyventojui, o dėl visuomenės nuotaikų: jei žmogus nusprendė, kad geriau nenešti pinigų į banką, o nusipirkti vietoje to šautuvą ir dar papildoma šovinių dėtuvę – viskas gali apsiversti taip, kad žmogus nuspręs pašaudyti.

Pvz., jei nebus darbo, jei pinigai nuvertėja, jei nėra ko valgyti, jei ateis pas jus į namus „kosmonautai“  ir paguldys veidu ant grindų dėl netinkamo karantino laikymosi. Apskritai yra visokių, bet panašu, kad viskas krypsta į šią pusę, tad, sekime įvykių raidą.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau