Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 16

COVID-21? Tiems, kuriems yra daugiau nei 30, bet ne 50, labai rekomenduojama perskaityti

Prasidėjus COVID-19 pandemijai, šalys ir tautos labai nevienareikšmiškai žiūri į koroną. Kai kurie mano, kad virusas yra tikras ir planetoje siaučia siaubinga infekcija, kiti mano, kad kova dėl kovos yra kažkaip pernelyg hipertrofuota ir problema yra ne viruse, o kitame. Tačiau įvairių teorijų šalininkai, net turėdami skirtingus požiūrius sutaria dėl vieno: ateina antroji banga, kuri bus blogesnė nei ankstesnė.

Taigi praėjusią naktį skubios pagalbos skyriuje dirbantis džentelmenas pasirašęs GLP, suteikė informacijos iš pirmų lūpų. Jis pasakojo gana daug, be to, tarp eilučių praslydo įdomūs dalykai, apie kuriuos pareigūnai iš didžiosios medicinos, netrukus nepraneš, tačiau prieš kalbėdami apie šiuos dalykus, mes pradžioje cituojame patį įrašą:

Aš dirbu greitosios medicinos srityje didelėje ligoninėje šiaurės rytuose (JAV), tai yra kovojant su pandemija, mes ten esame pačioje priekinėje linijoje. Kai viskas prasidėjo, buvau visiškai įsitikinęs, kad tai buvo kažkoks išpūstas reikalas ar biologinis ginklas, kuris pasirodė ne toks jau baisus, kaip tai, kuo jie bandė mus patikėti.

Mano ligoninė buvo tuščia, nepaisant to, kad televizijos naujienos mums sakė, kad ligoninės yra perpildytos ir mes visi turime nešioti kaukes. Aš visą laiką žinojau, kad ne taip mums buvo sakoma, ir visada įtariau, kad mūsų nuolatiniai pacientai, sergantys gripu, kvėpavimo sutrikimais ir kitais, dėl klaidingų ar suklastotų tyrimų buvo pažymėti kaip covid. Pavyzdžiui, aspiracinė pneumonija būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau daugelis šių mūsų lėtinių pacientų buvo pažymėti kaip „COVID“. Tai faktas.

Galvodamas apie tai ir palygindamas faktus, visada maniau, kad dabar yra rinkimų metai, todėl Gilioji Valstybė iššoks iš kelnių, kad sunaikintų Amerikos ekonomiką, įvestų privalomus skiepus ir visa kita, kas liečia NWO. Aišku, nebuvo jokios „tikros“ pandemijos, kurią vaizdavo žiniasklaida. Ir aš vis dar laikausi tokios nuomonės, tačiau per pastarąsias dvi savaites kažkas pasikeitė.

Tiesą sakant, maždaug prieš mėnesį mūsų ligoninės ištekliai dėl kažkokios nežinomos priežasties buvo drastiškai sumažinti, tačiau šiuo klausimu mums nieko nebuvo paaiškinta, išskyrus įprastas vadovybės nesąmones. Ir staiga, šiame aiškiai paruoštame fone, pas mus persirito 30–50 metų pacientų banga. Ir visi šie žmonės TIKRAI sirgo.

Vaizdas labai skyrėsi nuo COVID, kurį matėme pavasarį - kai buvo tuščia ligoninė, o administracija aktyviai lipdė prirašymus. Be to, palyginus tikrąją koroną, su kuria jie mus atvežė pavasarį, su tuo, ką mums dabar atneša - tai kažkokia kita liga. Žmonės nuolat stipriai kosėja, išspjaudydami aplinkui kraujo krešulius ir gleives. Ir galiausiai plaučiuose vykstantis procesas juos užmuša.

Kas tai? Ar išleidote antrą bangą? O gal tai, blogas gripo sezonas, kuris, atrodo taip, ką jie vadina „COVID“? O gal tai dar kažkas, kas dar neturi pavadinimo? Atsitiko kažkas labai blogo.

Tuo pačiu, mūsų ligoninės ištekliai baigėsi - jų pakako tik pirmajai pacientų serijai su naujuoju COVID. Tai ne tik mūsų didelė ir šlovingai specializuotai ligoninei - aplink tos pačios ligoninės praktiškai ant kelių yra dėl tos pačios priežasties. Nėra pakankamai lovų, įrangos ir reikmenų. Darbuotojų taip pat labai trūksta, tačiau kažkodėl, kaip tik tuo metu jie pradėjo mažinti gydytojų slaugytojų darbo vietas.

Apskritai, dabar mūsų greitosios pagalbos kambarys atrodo kaip zoologijos sodas trečiojo pasaulio šalyje. Jei, pavyzdžiui, man skiriama intraveninė infuzinė terapija, tai prieš tai turiu pereiti visus aukštus, kad gauti brangią lašelinę. Prieš naudojant, bet kokią kitą įrangą, reikia tokio paties didžiojo žygio.

Be to, pas mus atvyksta ir įprasti esami pacientai, žmonės, sergantys lėtiniu inkstų nepakankamumu. Bet visos hemodializės mašinos dirba visą parą, o žmonės, stovintys eilėje, tiesiai prieš mūsų akis blogėja.

Pradirbau sveikatos priežiūros srityje 20 metų ir dar nemačiau tokių blogų dalykų. Neįsivaizduoju, kas vyksta. Aš galiu pasakyti tik tai, ką matau, ir man tai kelia blogą jausmą.

Ligoninės administracija NIEKADA nėra nesąžininga slaugytojoms ir gydytojams, ji atsisako kalbėti su mumis, atsakyti į klausimus ar išklausyti mūsų rūpesčių, kaip įprasta. Bet kokie pagalbos prašymai ar pranešimai, kad nėra saugi ligoninė ligoniams, asmeninėje byloje pažymima, kaip „blogas požiūris“.

Kaip visi gerai atsimename, pirmoji COVID-19 banga daugiausia paveikė pagyvenusius žmones, buvo tik keli atvejai, jaunesni nei 60 metų. Ir dabar atrodo, kad pagrindinį smūgį gavo 30–50 metų asmenys, tai yra ekonomiškai aktyviausi gyventojai. Keista, kad korona, pasirinko, tokį selektyvumą, atranką ekonomikos atžvilgiu.

Antroji keistenybė - sąmoningas įvairių smulkių dalykų, tiekimo sumažinimas ligoninei, tokių pavyzdžiui, kaip lašelines. Jei tai būtų kažkur „Muhosranske“, tai yra viename iš NVS miestų, tada viskas būtų normos ribose, arba, dėl visko kaltas Antrasis pasaulinis karas ir vokiečių fašistiniai įsibrovėliai, po kurių reidų jis vis dar tik atsigauna. Tačiau, JAV turi tokių medžiagų, kurias ligoninės gali naudoti ir išnaudoti dar, penkiasdešimt metų be gamybos. Tai yra, visam NATO daliniui, kuris po branduolinio karo laižys žaizdas, užteks vaistų, įrankių, patalynės, kelnių, kaukių, lašelinių ir kitų dalykų. Todėl, jei ligoninėse prasidėjo deficitas – reiškia, tam atėjo KOMANDA.

Na, ir svarbiausia, kaip rašo mūsų drąsus gydytojas / slaugytojas, pacientams, sergantiems korona, atsirado, kažkoks neįprastas kosulys, kurio metu jie tarsi spjaudosi plaučių gabalėliais. Tai naujas simptomas, rodantis, ar naujas infekcijos sukėlėjas, ar seno mutacija.

Taip pat, reiktų pasakyti keletą žodžių apie žinutės patikimumą - galų gale tokį įrašą galėjo parašyti bet kas. Patikimumas, patikrinamas, skaitant regioninę spaudą, pavyzdžiui, Teksaso naujienas, kur yra El Paso miestas, kuriame gyvena apie 500 000 gyventojų. Tai yra, toks didelis amerikiečių „Muhosransk“.

Prasidėjus pandemijai, miestui buvo skirta 10 mobiliųjų morgų, kurių pakako per pirmąją bangą per akis. Ir staiga, iki lapkričio vidurio, nuo koronos mirė apie aštuoni šimtai žmonių ir net mobilūs morgai buvo perpildytos. Ir ten jiems kilo tam tikrų problemų su personalu - nėra sanitarų, o palaikus nešiojasi kaliniai, specialiai deleguoti šiam reikalui.

konspirologija, epidemija

Taigi, bent pusė to, apie ką rašo šis džentelmenas, gyvenantis kažkur Naujojo Džersio rajone, toks pat reiškinys pastebimas Teksaso valstijoje. O Šiaurės Dakotoje viskas atrodo taip:

Taigi viskas labai panašu į tai, kad jau atėjo antroji banga, kurios visi laukė. Afrikos medicinos mokyklų absolventai dar nepaskyrė naujo pavadinimo naujai infekcijai, tačiau jie tikrai ką nors sugalvos, todėl laikomės izoliacijos ir stebime įvykių eigą. Priminsiu, patikimumas šio autoriaus pasisakymo nėra patvirtintas, tai gali būti ir pramanas..., tačiau, mano reikalas jus informuoti, o tikėti ar ne spręskite patys.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.11.2020 laikas 22:26 Etjeno Botino, kuris pažvelgė už horizonto, paslaptis

Apie Etjeną Botiną ir jo nuostabius pranašavimus, ko gero, nė neįtaria daugelis Mauricijaus istorijos žinovų. Šiek tiek apie tai kalbama Pietų Afrikos rašytojo Lorenso Gryno knygoje „Laiko nepaliestos salos“.

...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 22:02 Imbieras su citrina ir medumi (sveikatos receptas!)

Imbieras yra puikus vaistas nuo peršalimo, negalavimo ir slogos. Imbiero šaknyje yra tiek daug naudingų elementų, kad neįmanoma jų visų išvardyti - tai vitaminai ir mineralai.

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 20:36 Atsargiai! Kiniškas česnakas kenkia sveikatai

Ne paslaptis, koks sveikas yra česnakas. Bet tai taikoma tik česnakams iš mūsų pačių sodo, o ne importuojamiems kinams. Kaip jį atskirti, skaitykite toliau ...

Skaityti daugiau

28.11.2020 laikas 18:14 "Aš naminis ožys 2" žada gruodžio 14–21 d. Dideli Bada-Boom

Visi žiūrėjo vaizdo įrašą, žiūrėjo jį ne vieną kartą, tačiau nedaugelis žmonių atkreipė dėmesį į tai, kad, „Heliofant“ atkreipdama dėmesį smulkmenoms ir detalėms

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau