Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Statiniai, Paslaptys » 2018 » Rugpjūčio » 1

Didžiojoje Egipto piramidėje aptikta teorinė elektromagnetinė anomalija

Tarptautinė fizikų grupė, atlikusi teorinius tyrimus, nustatė, kad Didžioji Gizos piramidė vidinėse savo ertmėse ir po pamatu gali koncentruoti elektromagnetinę energiją, rašo sciencealert.com.

Nors Senovės Egipto architektai bei valdovai veikiausiai nieko neįtarė apie šią architektūros lemtą keistenybę, tikėtina, kad tyrimas gali būti svarbus ateities nanodalelių tyrimams.

„Šiuolaikinių fizikinių metodų taikymas piramidžių savybių tyrimams yra svarbus ir produktyvus. Jis gali mums leisti padaryti naujų atradimų ar gauti naujos informacijos, motyvuosiančios naujus interesus“, – tvirtina tyrimo autoriai.

Egiptas, Piramidė, Mikrobangos, paslaptingi statiniai, mokslas, fizika

Elektromagnetinė spinduliuotė, kuriai priskiriama ir regimoji šviesa, ir radijo bangos, ir mikrobangos, yra elektrinio ir magnetinio lauko bangavimai. Jie mus supa visur ir visą laiką.

Elektromagnetinė energija yra itin svarbi kasdieniame gyvenime, mes kiekvieną dieną naudojame ir patiriame įvairias elektromagnetinės energijos formas. Pavyzdžiui, viena iš elektromagnetinių bangų formų yra Saulės šviesa, tačiau ir mūsų namuose kiekvieną dieną naudojami dalykai remiasi šiuo reiškiniu – elektromagnetinė energija lemia ir mikrobangų krosnelių, ir radijo imtuvų veikimą“, – aiškino Monašo universiteto (JAV) fizikė Antonija Grubisic-Cabo, kuri nepriklausė pastarojo tyrimo autorių grupei.

Tiesą sakant, bet kokie namai kiekvieną akimirką yra kupini elektromagnetinės spinduliuotės – ar tai būtų regimoji šviesa, ar belaidis internetas, kuris veikiausiai perduoda informaciją, leidžiančią skaitytojui matyti šį tekstą. Ir, kaip daugelis mūsų esame patyrę, belaidis internetas turi vieną labai bjaurų įprotį: tam tikrose vietose jis labai smarkiai suprastėja.

Šio tyrimo autoriai aiškina, kad šią problemą galbūt galėtume išspręsti statydami namus su smailesniais stogais.

Norėdami patikrinti, kaip piramidės sąveikauja su elektromagnetinėmis bangomis, mokslininkai pirmiausiai tikrino, kaip radijo bangomis gali būti indukuojamas rezonansas (pačios piramidės vibravimas).

„Turėjome taikyti tam tikras prielaidas. Pavyzdžiui, laikėmės prielaidos, kad piramidės viduje nėra jokių nežinomų ertmių, o statybinės medžiagos, kurioms būdingos įprastinės kalkakmenio savybės, buvo vienodai pasiskirsčiusios visame piramidės tūryje“, – sakė ITMO universiteto (Rusija) mokslininkas Andrejus Jevliuchinas.

Tuomet buvo sudarytas skaitmeninis piramidės ir jos atsako į elektromagnetines bangas modelis. Mokslininkai, skaičiuodami dydį, vadinamą ekstinkcijos skerspjūviu, sugebėjo nustatyti, kaip piramidėje elektromagnetinių bangų energija išbarstoma arba absorbuojama.

Taikydami specialius statistinės analizės metodus mokslininkai nustatė, kad išbarstytos energijos laukai koncentravosi piramidės vidinėse patalpose ir po jos pamatais.

Pagal šiuos rezultatus galima būtų daryti išvadą, kad piramidžių statytojai pasistengė faraonų kapavietę paruošti taip, kad joje būtų pats geriausias radijo ryšys, tačiau labai jau menkai tikėtina, kad egiptiečiams šioje fizikos srityje pakako žinių. Veikiausiai tai yra tiesiog įdomus sutapimas.

„Nors mūsų tyrimas atrodo neįprastai, šiuolaikiniais fizikos metodais Didžioji piramidė buvo analizuojama ir anksčiau, ir šie tyrimai leido nustatyti visiškai naują piramidės struktūros elementą. O kadangi šis tyrimas yra grynai teorinis, labai sunku pasakyti, kur gali nuvesti jo rezultatai ir ar tyrimą būtų galima atkartoti realioje aplinkoje“, – sakė A.Grubisic-Cabo.

Ir nors teorinis tyrimas buvo atliktas milžiniško dydžio struktūroje, didžiausias savo tolesnių tyrimų viltis mokslininkai sieja su tyrimo rezultatų atkartojimo nanometrų masto struktūroje. „Pasirinkę medžiagą su tinkamomis elektromagnetinėmis savybėmis galėtume gauti piramidės formos nanodaleles, kurios galimai teiktų praktinės naudos gaminant nanojutiklius ir didesnio efektyvumo Saulės baterijas“, – sakė ITMO universiteto fizikė Polina Kapitanova.

Tyrimo rezultatus publikavo žurnalas „Journal of Applied Physics“.

naujienos

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 19:43 Receptai Vaistažolių mišiniai užkimus
Užkimus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai užkimus, receptai nuo užkimimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais...

Skaityti daugiau

31.08.2019 laikas 14:51 Receptai Mano mama kepenėles gamindavo tik taip - sultingas, krakmolingas ir traškias

Sultingos, skanios ir ekonomiškos! Marinuojame kepenėles kiaušinio, krakmolo, druskos ir pipirų mišinyje, mažiausiai 40 minučių, geriausia 1-1,5 valandos. Tada kepkite kepenėles karštame aliejuje. Kaip pasigaminti, žiūrėkite va...

Skaityti daugiau

12.08.2019 laikas 18:03 Receptai Virtiniai su mėsos ir dilgėlių įdaru
Virtiniai su mėsos ir dilgėlių įdaru receptas. Pasiruoškite įdarą: svogūną susmulkinkite ir apkepkite aliejuje, kad pagelstų, atvėsinkite ir sumaišykite su faršu, prieskoniais, smulkintom arba pertrintom dilgėlėm bei druska....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau