Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (303) Komentarų: (0) (25.11.2018 - 20:13)

Gydytojo paslaptis, gydome gerklės skausmą, anginą

Sveiki visi. Šis gydymo receptas niekur nėra skelbiamas, net patys ausų-nosies-gerklės (ANG) ligų gydytojai (otorinolaringologai) jo nežino. Tai vieno gydytojo paslaptis, kuris šiuo būdu puikiai išsigydo gerklės skausmą ir angina (paranormal.lt).

Taigi, šis būdas labai, paprastas, kaip ir šis pasaulis. Viskas, kas yra paprasta, yra unikalu. Visi gydytojai, jums siūlo įvairius vaistus nuo brangiausiu iki pigiausiu. Kartais mes patys nežinome, nuo ko pagijome.

gerklės gydymas, gerklės skausmas, angina, liaudies medicina

Trumpai tariant, kurio gydymo niekur nerasite, receptas:

8-12 lašų jodo, vienai stiklinei vandens. Skalauti reikia kas 2-3 valandas, 3-4 kartus per dieną.

Viskas. Žinoma, lašų čia yra daug, bet gydymas garantuotas.

Kitas, skalavimo būdas, sodos ir jodo tirpalas. Jums reikės sumaišyti šaukšteli sodos ir 5 lašus jodo šiltame vandenyje. Aišku skalavimo metu jodo nevertėtų nuryti, bet to neišvengsime. Užduosite klausymą, dėl skydliaukės? Kaip gydytojas terapeutas teigia, tai nėra pavojinga. Bet, pagal rekomendacijas, jodo reiktų dėti į vieną stiklinę 2-3 lašus, priešingu atveju galite nusideginti gleivinę ir padidėti jautrumas.

Žinoma į šį mišinį galite įdėti pusę šaukštelio druskos.

Kaip gydytojas garantavo, gerklės skausmas, angina bus pamiršta. Nieko baisaus, galite atlikti ir profilaktiškai.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: alternative medicine, gerklės skausmas, awareness remedies, gerklės gydymas, liaudies medicina, Health, jodas, sveikatos patarimai, angina

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar