Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 17

Hitlerinę Vokietiją išgyvenusi moteris sako, kad Gatesas ir Fauci yra naciai, kurie turi būti pakarti

Hitlerinę Vokietiją išgyvenusi moteris sako

Holokaustą išgyvenusios Veros Šarav (Vera Sharav) teigimu, už Kovido pandemijos organizavimą atsakingas globalistų elitas turi būti apkaltintas nusikaltimais žmoniškumui ir nuteistas mirties bausme, o Billas Gatesas ir Anthony Fauci yra šiuolaikiniai naciai, kurie, prisidengdami kitais vardais, tęsia nacių eugenikos programą.

Pasak V. Šaravos, kuri laisvę atgavo po trejų metų, praleistų nacių koncentracijos stovyklose Rumunijoje ir Ukrainoje, prasidėjus Kovido pandemijai ji atpažino "grėsmingus ženklus" ir suprato, kad pasaulinis elitas naudojasi tuo pačiu vadovėliu, kaip ir Hitlerio Vokietija, siekdamas įvaryti baimę gyventojams kaip kontrolės mechanizmą.

Įdomu: M. Fauci gina savo elgesį su pandemija ir sako, kad raginantys jį suimti yra ‘bepročiai’

"Covid, jis buvo paleistas - dabar žinome, kad jis neatsirado iš gamtos, - sakė Šarav Owen Shroyer laidoje "Infowars", - jis buvo paleistas, o tie, kurie jį paleido, turi politinę ir finansinę darbotvarkę. Dalis jos - atimti viską, kas mums brangu. Mūsų laisvę, mūsų sąžinę. Būtent tai darė naciai. Jie ištrynė moralės normas ir vertybes. Žmogiškąsias vertybes. Ir medicina, nacių vykdytas medicinos iškraipymas, tai, ką matau dabar, taip pat yra tai, ką matau dabar".

"Mes tai matome etapais, ir taip atsitiko ir nacių laikais. Ir pasiteisinimas abiem atvejais buvo tas pats: nepaprastoji padėtis valstybėje. Hitleris paskelbė nepaprastąją padėtį šalyje, kai 1933 m. sausį atėjo į valdžią. Eidamas jis atmetė konstituciją ir visas teisines bei žmogaus teises.

"Tas pats nutiko 2020 m. kovo mėnesį, kai visų Vakarų Europos šalių, Australijos, Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų vadovai ir valstybės pareigūnai paskelbė nepaprastąją padėtį. Kuo remiantis? Nebuvo jokių realių tokios nepaprastosios padėties įrodymų. Anksčiau nepaprastosios situacijos būdavo apibrėžiamos pagal mirčių skaičių. Tačiau taip neatsitiko. Jie skaičiavo PGR testus, kurie, kaip žinoma, dažniausiai būna klaidingai teigiami, kad būtų galima uždaryti ir iš esmės perkelti turtą iš vietinių įmonių į pasaulines įmones."

Kaip pirmieji naciai ėjo nuo durų prie durų ir konfiskavo turtą, taip šiuolaikiniai naciai užsiėmė masinėmis vagystėmis.

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

"Tai buvo pasipiktinimą keliantis turto nusavinimas, - sakė Šarav.

"Tikrieji ginklai, kuriuos naudojo ir naciai, ir dabar, yra baimė ir propaganda. Žmonės buvo prilipę prie televizorių ir viskas, kas jiems buvo pasakojama apie Kovidą, buvo melas. Nei vienas įsakymas, kuris buvo duotas, nebuvo susijęs su mūsų sveikata. Nieko nebuvo apie mūsų sveikatos gerinimą. Buvo siekiama tik priversti mus paklusti bijant. Žmonės niekada neturėtų elgtis apimti baimės, nes tada jie iš tikrųjų negalvoja. Nukreipti dėmesį į valdžios institucijas yra suaugusiųjų aplaidumas ir nusikaltimas prieš vaikus".

"Dabar ir FDA, ir CDC dabar stumia keturis skiepus. Šie skiepai - nuo jų miršta tiek daug žmonių. Jokia kita vakcina neturėjo tokių mirčių. Ir jie šiuos skiepus stumia šešių mėnesių kūdikiams? "

"Tai ištvirkimas."

Šarav aiškino, kad Bilas Geitsas, Entonis Faučis (Anthony Fauci) ir Pasaulio ekonomikos forumo pareigūnai akivaizdžiai yra psichopatai šiuolaikiniai naciai ir jie užsiima tokia pat tamsia praktika kaip ir Hitlerio naciai.

"Kartą tai pamatęs, atpažinęs, negali to nepastebėti. Egzistuoja ištisas sąmokslas nutylėti tiesą ir daugybę aspektų turinčią tiesą. Tiesa apie eugeniką, kuri yra visiškai gyva, tik ne ta terminologija. Bet visuomenės sveikatos srityje jie tikrai tiki, kad kai kurie žmonės yra vertingesni už kitus. Ir kas tai nusprendžia, visuomenės sveikatos pareigūnas?

"Tai vėl buvo eugenika.

"Žmonės nesupranta, kad eugenika nemirė kartu su naciais. Ji tiesiog perėjo į pogrindį ir jie pakeitė terminologiją. Dabar tai genetika, bioetika ir panašūs dalykai. Bet tai, ką jie padarė su pagyvenusiais žmonėmis kovo ir balandžio mėnesiais, kai juos mediciniškai žudė... Pavyzdžiui, kai gubernatorius Cuomo suteikė visišką imunitetą ligoninėms ir slaugos namams, o paskui prognozavo, kad "šis virusas slaugos namuose bus kaip ugnis, nors ir sausa žolė". Tai iš anksto apgalvota masinė žmogžudystė. Daugiau kaip 15 000 pagyvenusių niujorkiečių buvo mediciniškai nužudyti".

Įdomu: Filipinuose išduotas Billo Gateso arešto orderis dėl iš anksto suplanuotos žmogžudystės, susijusios su vakcinų platinimu

"Dabar naciai, pačios pirmosios medikų aukos valdant naciams buvo ne žydai. Tai buvo vokiečių kūdikiai ir maži vaikai. Jų nusikaltimas buvo tas, kad jie turėjo tam tikrą negalią. Jie paimdavo juos iš tėvų, meluodavo tėvams, sakydavo, kad vaikams bus taikomas specialus gydymas dėl jų sveikatos, tada jie būdavo mediciniškai nužudomi. Gydytojai pasirašydavo suklastotus mirties liudijimus, kad vaikai mirė dėl natūralių priežasčių. Ši programa vadinosi T4. Ši medicininė programa buvo išplėsta ir taikoma įvairaus amžiaus vaikams, vėliau - psichikos ligoniams, o vėliau - pagyvenusiems žmonėms. Šie žmonės buvo paskelbti "nenaudingais valgytojais, netinkamais gyventi". Tas pats vyko kovo ir balandžio mėnesiais visoje Vakarų Europoje ir penkiose Jungtinių Valstijų valstijose, kurios davė medicininius įsakymus žudyti."

Pasak Šarav, labai svarbu, kad žmonės ir toliau prabustų ir suprastų globalistų darbotvarkės realybę.

"Daugybė politikos priemonių, kurios mums taikomos, prieštarauja mūsų interesams, mūsų norams ir visiškai prieštarauja Konstitucijai. Jie neturi teisės to daryti", - sakė Šarav.

Būtent todėl ji nusprendė dabar prabilti ir perspėti Ameriką bei Vakarus apie elito darbotvarkę.

Įdomu: Bilo Geitso AI pripažįsta, kad planas yra ‘sukurti dar vieną mirtiną virusą’

"Per šiuos siaubingus trejus metus, kuriuos išgyvenome, aš, kaip ir kiti Holokaustą išgyvenę žmonės, supratau, kad mūsų išgyvenimas turėjo tikslą. Ir būtent dabar yra tas tikslas. Mes turime kalbėti garsiai. Iš dalies dėl to, kad bijome, jog būsime paskutiniai, kurie prisimins, kas tada įvyko. Ir turime turėti moralinių saugiklių, kad tai nepasikartotų. Nes vien tik pasakyti "daugiau niekada" nelabai ką reiškia".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau