Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugpjūčio » 8

Įgyti dieviškų galių – prie Pakriaunio akmens

Akmenys su jose paliktomis pėdomis visame pasaulyje laikomi turinčiais magiškų galių. Kalbama, kad viena iš trijų ant Pakriaunio akmens įspaustų pėdų yra Dievo, kita – angelo, o trečia – velnio. Akmenyse įmintos pėdos rodo dievų ir mirusiųjų keliones iš vieno pasaulio į kitą, tai laiptelis iš dangaus nužengiančiam Dievui, slenkstis – į pragarą besileidžiančiam velniui, tarsi užuomina, kaip arti vienas kito yra gėrio ir blogio pasauliai. Tokiose pėdose randamas vanduo padeda pakeisti pavidalą, atjaunėti, įgyti žmogui reikalingų dalykų – laimės, sveikatos ar grožio.

Kita vertus, už norų išpildymą rizikuosi sumokėti savo siela, nes niekas nežino, kuri pėda yra kieno. Gal ir ne veltui sakoma, kad gerais norais pragaras grįstas?

Kur? Akmuo yra prie Pakriaunio, salelėje dešiniajame Kriaunos upės krante. Tiesa, rasti jį – beveik loterija, mat akmuo yra vos 0,8x1,5 m dydžio, 0,2 m aukščio.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar