Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 16

Knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autorius griauna mitus apie apsauginius kremus nuo saulės

Knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autorius griauna mitus apie apsauginius kremus nuo saulės ir atskleidžia natūralų odos vėžio gydymo būdą, dėl kurio vėžinės ląstelės nusižudo.

(Paranormal) Kas pasiruošęs susipažinti su faktais ir mokslo įrodymais apie apsauginius losjonus nuo saulės ir jų poveikį organizmui, taip pat su natūraliomis alternatyvomis, galinčiomis atkurti pažeistą odą užprogramuojant vėžio ląsteles nusižudyti ir kartu apsaugant sveikas odos ląsteles? Manome, kad taip. Ar žinojote, kad odos vėžys paplitęs dažniau nei visos kitos vėžio rūšys kartu sudėjus? Kasmet bent du milijonai amerikiečių suserga tam tikros rūšies odos vėžiu, ir šis skaičius didėja dėl to, kad aplinkoje, maiste, receptiniuose vaistuose, vakcinose, asmens higienos priemonėse ir, taip, apsauginiuose kremuose nuo saulės naudojama vis daugiau cheminių medžiagų ir toksinų.

Pasak daktaro Billo Chamo (Dr. Bill Cham), knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autoriaus, niekur nėra jokių tvirtų mokslinių įrodymų, kad apsauginių kremų nuo saulės naudojimas apsaugo nuo odos vėžio. Tiesą sakant, dažnai naudojančių apsauginius kremus nuo saulės melanoma serga dažniau, o ne rečiau.

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių klaidingų teiginių apie "odos apsaugą" nuo saulės ir apie tai, kokius toksinus daugelis iš mūsų naudoja. Ar žinojote, kad ant apsaugos nuo saulės priemonių nurodytas SPF įvertinimas yra susijęs tik su apsauga nuo saulės, bet ne su vėžio prevencija? Beveik visuose populiariausiuose apsaugos nuo saulės produktuose yra sudedamųjų dalių, kurios sukelia ir sustiprina odos vėžį, o blokuoja saulės UV spindulius, kuriuos oda naudoja vitamino D, mažinančio melanomos ir kitų vėžinių susirgimų riziką, gamybai.

Mažiausiai šimtas milijonų amerikiečių kiekvieną kartą išeidami į lauką per vasaros karščius visą kūną ištepa toksiškais, vėžį sukeliančiais apsauginiais losjonais ir purškalais nuo saulės. Tai netikras saugumo jausmas, kaip ir vakcinos, neturintis jokios įrodytos naudos, tik kenksmingas sudedamąsias dalis, sukeliančias lėtinį, ilgalaikį, mirtiną poveikį (vėžinių ląstelių mutaciją ir dauginimąsi). Tiesą sakant, odos vėžys dabar vertinamas kaip dažniausia vyresnių nei 50 metų amžiaus vyrų liga - net dažniau nei plaučių ir storosios žarnos vėžys. Tai verčia į tai pažvelgti atidžiau.

Odos vėžio prevencijos mokslo žinios... ir natūralus būdas yra geriausias.

Kas būtų, jei galėtumėte sunaikinti vėžines ląsteles, kai jos dar tik formuojasi ir pradeda augti, užuot laukę, kol bus taip blogai, kad teks kreiptis į dermatologą ir (arba) chirurgą, kad jas nudegintų arba išpjautų? Kas, jei jūsų odos priežiūra, apsauginis kremas nuo saulės, apsauginis losjonas nuo saulės stimuliuotų jūsų imuninę sistemą ir dar padėtų sustiprinti organizmą vitaminu D? Ar tai nebūtų tiesiog tobulas kremas nuo saulės?

Kaip ir būtų, sinergetinis kompleksas iš vienos iš labiausiai žmonijos naudojamų augalų šeimų (nakvišinių: bulvių, pomidorų, paprikų, baklažanų), vadinamų Solanaceae, pasižymi citotoksiškumu tam tikroms karcinomos ląstelių linijoms, t. y. natūraliai naikina odos vėžį sukeldamas apoptozę (užprogramuotą ląstelių mirtį arba ląstelių "savižudybę" hepatocelulinės karcinomos ląstelių linija).

Mokslinio tyrimo metu mokslininkai sugebėjo sukelti HepG2 karcinomos ląstelių linijos apoptozę naudodami iš baklažanų išskirtus BEC glikoalkaloidus (fitochemikalus), ir tai įrodė, kad jie gali stimuliuoti imuninę sistemą ir sunaikinti ne tik esamas vėžio ląsteles, bet ir tik besiformuojančias ir pradedančias augti. Dabar patentuoti apsauginiai kremai nuo saulės pradeda populiarėti kaip odos vėžio prevencijos ir kovos su juo priemonė, nes tai patvirtina moksliniai tyrimai ir tiriamoji žurnalistika.

Liaudies medicinos priemonė nuo vėžio, solasodino glikozidas, atsirado dar Australijos ūkininkų, kurie jį naudojo galvijų akių vėžiui gydyti

Prieš kelis dešimtmečius Australijos ūkininkai iš velnio obuoliu vadinamos piktžolės (Solanum linnaeanum iš Solanacea šeimos augalų) vaisių gamino kompresą, kuris išgydė galvijų akių vėžį. Jis veikia prisijungdamas prie vėžinių ląstelių paviršiuje esančio receptoriaus. Vėžinė ląstelė suvalgo baklažano ekstraktą (kaip cukrų), kuris sukelia vėžinės ląstelės plyšimą ir ją sunaikina.

Dabar žmonės visame pasaulyje jį naudoja, kad nereikėtų operuoti, įskaitant neinvazinį ir invazinį melanominį odos vėžį. Iki šiol užfiksuota daugiau kaip 80 000 sėkmingų atvejų, kai nesunaikinamos sveikos ląstelės ir (arba) audiniai, ir nė vienu atveju vėžys nesugrįžo. Tai labai stipru.

Nusistatykite interneto rinkiklį į NaturalMedicine.news, kad rastumėte daugiau natūralių vaistų ir vietinių priemonių nuo visų kitų dalykų po saule.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-10-20 laikas 17:27 Receptai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

2019-11-05 laikas 18:08 Receptai Pyragaičiai Įdaryti Ledais

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

2019-07-21 laikas 15:19 Receptai Skanūs kotletai be gramo mėsos. Paprasta, bet kaip skanu!

Avižiniai kotletai. Tokie kotletai gaminami be mėsos, bet tikrai galiu pasakyti, kad jie yra labai skanūs. Paprasta juo gaminti, išeina švelnūs, sotūs su traškia plutele.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau