Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 16

Knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autorius griauna mitus apie apsauginius kremus nuo saulės

Knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autorius griauna mitus apie apsauginius kremus nuo saulės ir atskleidžia natūralų odos vėžio gydymo būdą, dėl kurio vėžinės ląstelės nusižudo.

(Paranormal) Kas pasiruošęs susipažinti su faktais ir mokslo įrodymais apie apsauginius losjonus nuo saulės ir jų poveikį organizmui, taip pat su natūraliomis alternatyvomis, galinčiomis atkurti pažeistą odą užprogramuojant vėžio ląsteles nusižudyti ir kartu apsaugant sveikas odos ląsteles? Manome, kad taip. Ar žinojote, kad odos vėžys paplitęs dažniau nei visos kitos vėžio rūšys kartu sudėjus? Kasmet bent du milijonai amerikiečių suserga tam tikros rūšies odos vėžiu, ir šis skaičius didėja dėl to, kad aplinkoje, maiste, receptiniuose vaistuose, vakcinose, asmens higienos priemonėse ir, taip, apsauginiuose kremuose nuo saulės naudojama vis daugiau cheminių medžiagų ir toksinų.

Pasak daktaro Billo Chamo (Dr. Bill Cham), knygos "Įkvėpta gamtos, įrodyta mokslo" autoriaus, niekur nėra jokių tvirtų mokslinių įrodymų, kad apsauginių kremų nuo saulės naudojimas apsaugo nuo odos vėžio. Tiesą sakant, dažnai naudojančių apsauginius kremus nuo saulės melanoma serga dažniau, o ne rečiau.

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių klaidingų teiginių apie "odos apsaugą" nuo saulės ir apie tai, kokius toksinus daugelis iš mūsų naudoja. Ar žinojote, kad ant apsaugos nuo saulės priemonių nurodytas SPF įvertinimas yra susijęs tik su apsauga nuo saulės, bet ne su vėžio prevencija? Beveik visuose populiariausiuose apsaugos nuo saulės produktuose yra sudedamųjų dalių, kurios sukelia ir sustiprina odos vėžį, o blokuoja saulės UV spindulius, kuriuos oda naudoja vitamino D, mažinančio melanomos ir kitų vėžinių susirgimų riziką, gamybai.

Mažiausiai šimtas milijonų amerikiečių kiekvieną kartą išeidami į lauką per vasaros karščius visą kūną ištepa toksiškais, vėžį sukeliančiais apsauginiais losjonais ir purškalais nuo saulės. Tai netikras saugumo jausmas, kaip ir vakcinos, neturintis jokios įrodytos naudos, tik kenksmingas sudedamąsias dalis, sukeliančias lėtinį, ilgalaikį, mirtiną poveikį (vėžinių ląstelių mutaciją ir dauginimąsi). Tiesą sakant, odos vėžys dabar vertinamas kaip dažniausia vyresnių nei 50 metų amžiaus vyrų liga - net dažniau nei plaučių ir storosios žarnos vėžys. Tai verčia į tai pažvelgti atidžiau.

Odos vėžio prevencijos mokslo žinios... ir natūralus būdas yra geriausias.

Kas būtų, jei galėtumėte sunaikinti vėžines ląsteles, kai jos dar tik formuojasi ir pradeda augti, užuot laukę, kol bus taip blogai, kad teks kreiptis į dermatologą ir (arba) chirurgą, kad jas nudegintų arba išpjautų? Kas, jei jūsų odos priežiūra, apsauginis kremas nuo saulės, apsauginis losjonas nuo saulės stimuliuotų jūsų imuninę sistemą ir dar padėtų sustiprinti organizmą vitaminu D? Ar tai nebūtų tiesiog tobulas kremas nuo saulės?

Kaip ir būtų, sinergetinis kompleksas iš vienos iš labiausiai žmonijos naudojamų augalų šeimų (nakvišinių: bulvių, pomidorų, paprikų, baklažanų), vadinamų Solanaceae, pasižymi citotoksiškumu tam tikroms karcinomos ląstelių linijoms, t. y. natūraliai naikina odos vėžį sukeldamas apoptozę (užprogramuotą ląstelių mirtį arba ląstelių "savižudybę" hepatocelulinės karcinomos ląstelių linija).

Mokslinio tyrimo metu mokslininkai sugebėjo sukelti HepG2 karcinomos ląstelių linijos apoptozę naudodami iš baklažanų išskirtus BEC glikoalkaloidus (fitochemikalus), ir tai įrodė, kad jie gali stimuliuoti imuninę sistemą ir sunaikinti ne tik esamas vėžio ląsteles, bet ir tik besiformuojančias ir pradedančias augti. Dabar patentuoti apsauginiai kremai nuo saulės pradeda populiarėti kaip odos vėžio prevencijos ir kovos su juo priemonė, nes tai patvirtina moksliniai tyrimai ir tiriamoji žurnalistika.

Liaudies medicinos priemonė nuo vėžio, solasodino glikozidas, atsirado dar Australijos ūkininkų, kurie jį naudojo galvijų akių vėžiui gydyti

Prieš kelis dešimtmečius Australijos ūkininkai iš velnio obuoliu vadinamos piktžolės (Solanum linnaeanum iš Solanacea šeimos augalų) vaisių gamino kompresą, kuris išgydė galvijų akių vėžį. Jis veikia prisijungdamas prie vėžinių ląstelių paviršiuje esančio receptoriaus. Vėžinė ląstelė suvalgo baklažano ekstraktą (kaip cukrų), kuris sukelia vėžinės ląstelės plyšimą ir ją sunaikina.

Dabar žmonės visame pasaulyje jį naudoja, kad nereikėtų operuoti, įskaitant neinvazinį ir invazinį melanominį odos vėžį. Iki šiol užfiksuota daugiau kaip 80 000 sėkmingų atvejų, kai nesunaikinamos sveikos ląstelės ir (arba) audiniai, ir nė vienu atveju vėžys nesugrįžo. Tai labai stipru.

Nusistatykite interneto rinkiklį į NaturalMedicine.news, kad rastumėte daugiau natūralių vaistų ir vietinių priemonių nuo visų kitų dalykų po saule.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau