Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2018 » Lapkričio » 1

Paslaptingas Sibiu rankraštis iki šiol neduoda ramybės mokslininkams

Nors Sibiu rankraštis aptiktas jau gana seniai - 1961 metasi, paslaptingas foliantas iki šiol neduoda ramybės tytinėtojams, pradedant istorikais ir baigiant ufologais.

Šį unikalų ranka rašytą manuskriptą aptiko Bukarešto universiteto mokslininkas Dou Toderijus Sibiu miesto (Rumunija) apylinkėse - nuo jo ir kilo paslaptingojo artefakto pavadinimas. Paslaptingas todėl, kad tai gana didelės apimties darbas, surašytas 450 puslapių. Jame aprašyti įvairūs skraidantys aparatai, įskaitant balistines raketas, netgi yra straipsnis apie jų kurą (paranormal.lt).

Sibiu rankraštis, Sibiu, rankraštis, ateiviai

Kosminio aparato, aprašyto Sibiu rankraštyje, konstrukcija tokia sudėtinga ir panaši į šiuolaikinę raketą, jog mokslininkai negali atsistebėti - iš kur visos šios žinios?

Atliktas tyrimas ir kitų istorinių duomenų įvairiapusė analizė parodė, kad Sibiu rankraštis buvo parašytas 1556 metais. Jo autoriumi yra Konradas Hasas - garsus to meto karo inžinierius, besidomintis, kaip matyti iš rankraščio, ir kitais dideliais techniniais projektais. Hasas gimė Austrijoje, į Rumuniją pateko su karaliaus Eerdinando I armija, kurioje vadovavo arsenalui.

Konradas rankraštyje aprašo XVI amžiaus karinę techniką, pavyzdžiui, artilerijos pabūklus, tačiau tuo pačiu metu aprašo daugiapakopes, praktiškai šių dienų, kosmines raketas. Kaip mano rankraščio tyrinėtojai, netgi tokio aukšto lygio karinis specialistas XVI amžiuje tiesiog negalėjo sugalvoti balistinės raketos. Tačiau rankraštyje pateikti netgi brėžiniai!

Sibiu rankraštis, Sibiu, rankraštis, ateiviai

Štai dėl to paslaptingas manuskriptas kelia daug aistrų. Vieni teigia, kad Sibiu rankraštis yra falsifikatas, nors mokslininkai jį ne kartą tyrė ir kiekvieną kartą įsitikino jo autentiškumu. Kiti teigia, kad Konradas Hasas turėjo labai lakią vaizduotę, todėl visą tai jis tiesiog prifantazavo. Tačiau sugalvoti techniką, kuri realiame gyvenime atsiras tik po 400 metų, - tai tikrai kažkas iš fantastikos srities. Ir štai savo žodį tarė ufologai: inžinieriui šias idėjas pamėtėjo ateiviai. Pavyzdžiui, gali būti, kad ateiviai inžinierių pasiėmė į laivą ir aprodė jam ateities techniką.

Planet Today News dokumentika. Vatikanas ir Trečiasis Reichas

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau