Pagrindinis » Kategorija: Istorijos paslaptys » Peržiūrų: (298) Komentarų: (0) (01.11.2018 - 20:37)

Paslaptingas Sibiu rankraštis iki šiol neduoda ramybės mokslininkams

Nors Sibiu rankraštis aptiktas jau gana seniai - 1961 metasi, paslaptingas foliantas iki šiol neduoda ramybės tytinėtojams, pradedant istorikais ir baigiant ufologais.

Šį unikalų ranka rašytą manuskriptą aptiko Bukarešto universiteto mokslininkas Dou Toderijus Sibiu miesto (Rumunija) apylinkėse - nuo jo ir kilo paslaptingojo artefakto pavadinimas. Paslaptingas todėl, kad tai gana didelės apimties darbas, surašytas 450 puslapių. Jame aprašyti įvairūs skraidantys aparatai, įskaitant balistines raketas, netgi yra straipsnis apie jų kurą (paranormal.lt).

Sibiu rankraštis, Sibiu, rankraštis, ateiviai

Kosminio aparato, aprašyto Sibiu rankraštyje, konstrukcija tokia sudėtinga ir panaši į šiuolaikinę raketą, jog mokslininkai negali atsistebėti - iš kur visos šios žinios?

Atliktas tyrimas ir kitų istorinių duomenų įvairiapusė analizė parodė, kad Sibiu rankraštis buvo parašytas 1556 metais. Jo autoriumi yra Konradas Hasas - garsus to meto karo inžinierius, besidomintis, kaip matyti iš rankraščio, ir kitais dideliais techniniais projektais. Hasas gimė Austrijoje, į Rumuniją pateko su karaliaus Eerdinando I armija, kurioje vadovavo arsenalui.

Konradas rankraštyje aprašo XVI amžiaus karinę techniką, pavyzdžiui, artilerijos pabūklus, tačiau tuo pačiu metu aprašo daugiapakopes, praktiškai šių dienų, kosmines raketas. Kaip mano rankraščio tyrinėtojai, netgi tokio aukšto lygio karinis specialistas XVI amžiuje tiesiog negalėjo sugalvoti balistinės raketos. Tačiau rankraštyje pateikti netgi brėžiniai!

Sibiu rankraštis, Sibiu, rankraštis, ateiviai

Štai dėl to paslaptingas manuskriptas kelia daug aistrų. Vieni teigia, kad Sibiu rankraštis yra falsifikatas, nors mokslininkai jį ne kartą tyrė ir kiekvieną kartą įsitikino jo autentiškumu. Kiti teigia, kad Konradas Hasas turėjo labai lakią vaizduotę, todėl visą tai jis tiesiog prifantazavo. Tačiau sugalvoti techniką, kuri realiame gyvenime atsiras tik po 400 metų, - tai tikrai kažkas iš fantastikos srities. Ir štai savo žodį tarė ufologai: inžinieriui šias idėjas pamėtėjo ateiviai. Pavyzdžiui, gali būti, kad ateiviai inžinierių pasiėmė į laivą ir aprodė jam ateities techniką.

Planet Today News dokumentika. Vatikanas ir Trečiasis Reichas

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar