Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 25

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos pareigūnai pradeda "Covid" tipo planavimą tuo atveju, jei paukščių gripas užkluptų žmones

JK, jei paukščių gripas užkluptų žmones

Jungtinės Karalystės Sveikatos saugumo agentūra užsakė į kovid modeliavimą panašų paukščių gripo modeliavimą tuo atveju, jei Jungtinėje Karalystėje būtų nustatytas paukščių gripo perdavimas iš žmogaus žmogui.

Buvo sudaryta nauja techninė grupė, kuriai pavesta sukurti modelį galimam paukščių gripo protrūkiui tarp žmonių, į kurią įeina UKHSA vyriausioji patarėja medicinos klausimais profesorė Susan Hopkins ir Didžiosios Britanijos uždarymo architektas profesorius Neilas Fergusonas.

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Geriausiai žinomas kaip profesorius Lockdown, Ferusonas atsistatydino iš vyriausybės Mokslinės patariamosios grupės ekstremalioms situacijoms (Sage) pareigų, nes buvo pagautas pažeidžiantis savo paties covid taisykles.

Kartą jis taip pat įspėjo, kad paukščių gripo pandemijos metu pasaulyje gali žūti iki 200 mln. žmonių. 

Mail Online praneša: Profesorius Neilas Fergusonas (Neil Ferguson), kuriam pavesta prognozuoti koronaviruso tipo scenarijus tuo atveju, jei sukėlėjas mutuotų ir lengviau plistų tarp žmonių, šią bauginančią prognozę pateikė 2005 m., kai baimė dėl paukščių gripo krizės buvo panašiai didelė.

Ji paskelbta Kambodžoje patvirtinus du mirtinos H5N1 atmainos atvejus, po to, kai nuo viruso mirė 11 metų mergaitė. Jos tėvas taip pat yra užsikrėtęs, o dar keliolika žmonių yra tiriami.

Šis atvejis sukėlė susirūpinimą, kad virusas gali plisti tarp žmonių. 

Vyriausybė sustiprino pasirengimą protrūkiui Jungtinėje Karalystėje: pareigūnai modeliuoja, kaip paukščių gripas gali įsisiautėti tarp žmonių, ir tiria, ar "Covid" tipo šoninio srauto testai galėtų aptikti virusą.

Įdomu: Tyrimas atskleidė, kad netikra Billo Gateso mėsa žmonėms sukelia ‘Turbo vėžį’

Prieš 18 metų parengtuose oficialiuose nenumatytų atvejų planuose įspėjama, kad vien Jungtinėje Karalystėje nuo gripo gali mirti iki 710 000 žmonių.

Jie buvo paskelbti padidėjus susirūpinimui dėl paukščių gripo. 

Skaičius 710 000 apskaičiuotas, jei užsikrėstų pusė gyventojų, o mirtingumas būtų apie 2,5 proc.

Šis lemtingas mirčių skaičius yra tris kartus didesnis nei Kovid pandemijos atveju, kuris nuo 2020 m. kovo mėn. siekia apie 220 000.

Paukščių gripo techninė grupė, priklausanti Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūrai, dabar rengia naujus modeliavimo scenarijus, kaip paukščių gripas galėtų pasireikšti Didžiojoje Britanijoje.

Profesorius Fergusonas, epidemiologas, kurio šaltos Kovid protrūkio prognozės paskatino vyriausybę įvesti pirmąjį uždarymą, yra vienas iš grupės narių.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau