Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 16

Juodasis trikampis: šviežiausias „TR-3 Black Manta“ ar NSO

Paslaptingasis trikampio formos neatpažintas skraidantis objektas yra turbūt vienas garsiausių NSO pavyzdžių.

Ne kartą užfiksuotas visame pasaulyje, trikampis NSO turbūt yra geriausias pavyzdys, kad NSO nebūtinai reiškia nežemišką kilmę – nes NSO entuziastai teigia kaupiantys vis daugiau ir daugiau įrodymų, kad tai yra slaptas žvalgybinis lėktuvas, priklausantis JAV valdžiai.

TR-3 Black Manta, reverse engineering, nso

Šviežiausias „TR-3 Black Manta“ praminto objekto vaizdo liudijimas publikuotas vos prieš mėnesį, ir tai vienas iš kelių objekto liudijimų Antilopių Slėnyje – dykumos dalyje pietinėje Kalifornijoje.

Ši vieta nuo seno traukia NSO entuziastus ir ufologus, nes apylinkėje iš tiesų egzistuoja keletas žinomų karinių tyrimų ir bandymų bazių, kaip kad Edwardso Karinių pajėgų bazė ar Jungtinių Valstijų Oro pajėgų gamykla Nr. 42.

Žinoma, kai kurie ufologai ir konspirologai teigia, kad „TR-3 Black Manta“ yra ilgus metus trukęs atkuriamosios inžinerijos (angl. reverse engineering) kūrinys, kai pagal sudužusį ateivių laivą JAV valdžia sukūrė savo skraidančią priemonę.

Kiti gandai pasakoja, kad „TR-3 Black Manta“ yra viršgarsinis žvalgybos lėktuvas, paremtas vadinamąja „skraidančio sparno technologija“ (angl. flying wing design). Įtariama, kad jis buvo naudojamas Persijos įlankos kare, kur lazeriais pažymėdavo bombardavimų taikinius bombonešiams „F-117 Nighthawk“. Teigiama, kad TR-3 gamintojai – garsi “Northrop Grumman” korporacija, garsi karinės aviacijos tyrimais, gamyba ir prototipais.

Apie trikampės skraidyklės pastebėjimus pranešama ne tik JAV, bet ir Rusijoje, Europoje ir Australijoje.

Kitos versijos

Ne visi sutinka, kad šiame užfiksuotame vaizde yra net ir tariamas „TR-3 Black Manta“ – kai kurių nuomone, tai tik šviesos atspindys automobilio lange.

Tuo tarpu išslaptinta Jungtinės Karalystės Gynybos ministerijos tyrimo ataskaita skelbia, kad dauguma – jei tik visais – atvejais „juodasis trikampis“ yra dujinės kilmės elektrinės plazmos darinys atmosferoje, sąveika su kuriuo sukuria paslaptingą energetinį šydą, kursi tiek laužia šviesą, tiek arti esantiems stebėtojams sukelia gyvą haliucinaciją.

naujienos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 20:48 Didžioji Varnalėša. Vaistinis Panaudojimas

Varnalėšą, dėl kibių žiedinių graižų, kurie kabinasi už drabužių ir kurių ne taip lengva atsikratyti, sunku būtų supainioti su kokiu nors kitu augalu. Skirtingai nuo kitų šio dvimečio augalo rūšių (jų yra apie 10), ji dar vadinama didžiąja varnalėša.

...

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 19:46 Liaudies Medicina: Vonios gelbsti nuo gripo
Žiemos pabaiga, pavasario pradžia - gana pavojingas laikas, kai dar gali siausti visokie peršalimai ir net gripas. Aš šia liga nesirgau jau kelerius metus. Matyt, dėl to, kad žiemą palaikau savo imunitetą specialiomis voniomis. Apie šį metodą pirmiausia sužinojo mano žmona, perskaitė kažkokioje knyg...

Skaityti daugiau