Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 20

Jutoje žemės drebėjimas tapo Paskutinės Dienos ženklu? Kas vyksta?

2020 m. kovo 18d. (2020-03-18 13:0009:21 (UTC)) JAV, garsaus Solt Leiko Sičio miesto apylinkėse įvyko iki 6.0 balų stiprumo žemės drebėjimas:

/**/

Kaip ir tikėtina 6.0 balų žemės drebėjimas padarė daug žalos, apie 70 000 vartotojų (tai yra pastatai ir pramonės įmonės) liko be elektros.

Kai kur, kaip matyti iš vaizdo įrašų, nutrūko ryšių ir priešgaisrinės sistemos laidai, vamzdžiai ir kt. komunikacijos. Kai kur nuo sienų nukrito tinkas, o nuo stogų nukrito čerpės, tačiau svarbiausia žala padaryta Solt Leiko šventykloje:

Solt Leiko šventykla (Salt Lake Temple) – pagrindinis ir didžiausias mormonų religinis pastatas. Kaip matote iš pažintinio vaizdo įrašo apie šį pastatą, jo viršūnę vainikuoja angelo Moronio skulptūra. Po žemės drebėjimo, šventyklos viršuje esantis angelas atrodo taip:

Nibiru, Seismologija, Trečiasis pasaulis, Mormonai, JAV, Nutikimai

Jutoje Žemės Drebėjimas Tapo Paskutinės Dienos Ženklu?

Taigi, žemės drebėjimas iš angelo rankų nuplėšė trimitą, kuris nukrito tiesiais po smaigalio stogo krašto:

Nibiru, Seismologija, Trečiasis pasaulis, Mormonai, JAV, Nutikimai

Visų laikų ir tautų šventyklose, bažnyčiose yra įsitikinimas, kad kritimas kryžiaus nuo pagrindinio pastato dalies, pusmenulį, ar kitos simbolikos, reiškia kokią nelaimę.

Ši taisyklė veikė šimtmečius, tačiau paveikią didžiąją dalį tos valstybės, kur tokios nelaimės nutinka. Taigi, jei kažkas nutiktu Vatikane, tai galime manyti Italija, ar daugiau, kaip visa Vakarų Europos dalis turės problemų. Tačiau, mormonai neturi valstybės – jie gyvena visame pasaulyje ir tai, greičiausia ženklas visam pasauliui, o ne Jutos valstijai.

Neatmetama galimybė, kad tvirtinant trimitą, nebuvo apskaičiuota jo apkrova, jei nutiktu žemės drebėjimas, kadangi Jutos valstijoje žemės drebėjimai labai stiprūs:

Tai tik sąrašas per pastaruosius 120 metų, nors šiai šventyklai jau yra apie 200 metų ir XIX amžiuje, kažkas ten nutiko baisaus. Kaip ne keista – esant 7.0 balų žemės drebėjimui angelas trimito nepaleido, o dabar pats savaime, nukrito.

Be to, visos Mormonų bažnyčios yra pavadintos Paskutinės dienos Jėzaus Kristaus bažnyčiomis, todėl reikia galvoti, kodėl angelas paleido trimitą.

Mormonų eschatologija moko, kad Antrojo Atėjimo ženklai yra šie:

  1. Izraelis bus atstatytas;
  2. Mormonų knyga bus platinama visame pasaulyje;
  3. Prasidės riaušės;
  4. Mormonams bus duotas ženklas;
  5. Karas bus pralietas visose tautose;
  6. Tamsa apims Žemę.

Mes nežinome, ką patys mormonai laiko gauti Ženklą – galbūt angelas turi numesti trimitą, ant kokio svarbaus žmogaus galvos, tačiau ženklą matome aiškiai. Dabar bus karas ir tamsa, todėl stebėkime įvykių raidą.

Sąmokslo teorijos su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti
2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 77-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau