Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Sausio » 14

Krzysztofas Jackowskis: šiais metais pavasarį sutiksime kitaip

2021 m. sausio 14 d. naktį, kol kariai telkiasi Vašingtone ir niekas pasaulyje nežino, kas bus toliau, garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis šiek tiek pavėluotai išėjo į eterį, kad atsakytu lankytojams į klausymus. Tai yra pasakyti, kaip jis viską mato subtilioje plotmėje ir kas, greičiausias, bus toliau.

Charakterizuodamas įvykius, dabar vykstančiu JAV, Krzysztofas sako, kad artėjantis Donaldo Trampo pasitraukimas iš Baltųjų rūmų greičio yra pasekmė, jo neįvykdymas kažkokių garantijų ir pažadų dėl Artimųjų Rytų. Nepaisant to, klausimas lieka atviras ir dabar šiuos pažadus įvykdys kitas prezidentas. Sako Krzysztofas:

14:30 prisimink tai: prieš laimėdamas rinkimus D. Trampas pažadėjo, kad Amerika suteiks pagalbą, kas turėjo nutikti Vidurio Rytuose, bet jis apgavo žmones, kurie iš jo reikalavo. Ir dabar jis moka kainą. Tačiau kitam prezidentui teks padaryti tai, ko nesugebėjo padaryti D. Trampas, ir jam gali tekti tai padaryti labai greitai.
 
26:50 kas laukia JAV ateityje? Manau, kad D. Trampas nedrįs padaryti to, ką pažadėjo. Net jei jis sutiks likusiu laikotarpiu iki kadencijos pabaigos, tai jo nebeišgelbės.

Ankščiau Krzysztofas pažadėjo kažkokį incidentą Viduriniuose Rytuose, kuris sukels jei ne Trečiąjį pasaulinį karą, bet smarkų paaštrėjimą karinių ir geopolitinių situacijų pasaulyje. Ir dabar, kaip sako parapsichologas, šis paūmėjimas artėja prie jo realizavimo šuoliais, kažkas nutiks tiesiogine to žodžio prasme. Gali būti, kad dabartiniai Izraelio ir Irano susirėmimai Sirijoje sukels konfliktą. Ir jei ten prasidės rimtesni veiksmai - šie veiksmai paveiks ir Europą, ir visus.

Tuo metu, kol visa tai neįvyko, vyriausybės toliau kovos su pandemija, kuris augs ir įgis vis daugiau idiotiškų formų. Tokių, kaip Krzysztofui pranešė jo pažįstama, dirbantis Vokietijoje, ten kažkuriame mieste įsakė naktimis užsidarinėti langus - ypač, kai kambariuose yra įjungta šviesa. Sunku pasakyti, kas paskatino šią naujovę. Galbūt, virusai skendą į šviesą, kaip uodai. Arba, klausimas ne viruse: vokiečių viršininkai tai žino, bet negali pasakyti, todėl duoda tokias laukines antiepidemines rekomendacijas.

Kovojant su pandemija, ekonomine padėtis pablogės, ims plisti protestai. Galų gale iki pavasario visas pasaulis panirs į chaosą. Krzysztofas pažodžiui sako taip:

Internetas verda, gatvėse vyksta protestai - tai negali trukti amžinai. Pavasario tema pas mane siejasi su CHAOSU. Šiemet pavasarį mes pamatysime kitaip. Dėl visų šių įvykių patirsime rimtą akcijų kritimą rinkose, patirsime ne tik ekonominį chaosą, bet ir pradėsime nerimauti dėl paprastų kasdienių dalykų. Ir mus sauganti demokratija pradės nykti - bijosime kvėpuoti.

Apskritai, viena vertus, garsus lenkų pranašas nepasako nieko naujo, ko anksčiau nebūtų pasakęs, ką visi ir be gali matyti ir „užuosti“, kita vertus - ankstesnės Krzysztofo pranašystės išsipildė.

Taigi, dar 2020 m. lapkričio mėn., kalbėdamas apie artėjantį chaosą Europoje, ponas Jackowskis pasakė, kad pirma valstybė kuri grius Italijoje - ten kris vyriausybė, krizė augs ir viskas baigsis karo padėtimi ir išėjimu iš ES. Ir štai, kaip šiandien rašo Bloomberg, Italijoje valdanti koalicija žlugo ir ministrai išsibėgiojo.

Panašu, kad pats įvykis Italijoje yra nereikšmingas, JAV fone: išsibėgiojo - na, gerai, nuo Italijos pasaulis šiandien nepriklauso. Tačiau problema ta, kad Krzysztofo pranašystės pildosi. Tai yra, žmogus tikrai mato ir tiksliai įvardija silpnąją grandį, nuo kurios, atrodo, prasideda ES grandinės skilimas. Todėl netrukus, akivaizdu, išsipildys ir kitos baisios lenko aiškiaregio pranašystės, todėl stebime įvykių eigą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau