Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 11

Kaip Apsisaugoti Nuo Korona Viruso Ir Sustiprinti Imunitetą

Nevaldomai plintant korona virusui, Covid - 19 pandemijos sukėlėjui, žmonės bando naudoti vieną ar kitą papildą, kad sustiprinti imuninę sistemą bei apsisaugoti nuo viruso. Kadangi maisto papildų pasiūla yra didžiulė, kyla klausimas kokius preparatus reikėtų vartoti būtent korona viruso susirgimų prevencijai ir organizmo atsparumo prieš korona virusą didinimui.

Būtent dėl šio viruso sukeltos pandemijos du JAV mokslininkai publikavo straipsnį, kuriame pateikė keletą medžiagų, kurios skatina imuninę sistemą kovoti su gripo ir korona virusais. Straipsnyje detaliai aprašomos organizmo stiprinimo priemonės ir mechanizmai apie kuriuos išsamiai galite paskaityti žemiau, o čia pateiksime keletą svarbesnių. Įspėju, kad straipsnyje minimi papildai negarantuoja pilnos apsaugos nuo korona viruso ir turite būtinai imtis visų kitų rekomenduojamų apsaugos priemonių.

Alaus mielės

Alaus mielės (min 250 - 500 mg per dieną) vienas paprastesnių dalykų, kuriuos galima naudoti. Alaus mielės turi Beta gliukanų, kurie stimuliuoja imuninę sistemą ir padeda apsisaugoti nuo gripo viruso. Bet perkant papildus svarbu, kad jie būtų jokių priedų (kaip silikono dioksido ir kitų), sudėtyje tik alaus mielės ir nieko daugiau. Beta gliukanų taip pat turi kai kurie medicininiai grybai kaip chaga, reishi shiitake ir kt. Daug Beta gliukanų taip pat yra avižose.

Cinkas

Cinkas atlieka svarbų vaidmenį imuninių ląstelių gamybos procese. Todėl norint turėti stiprią imuninę sistemą, kuri pajėgia kovoti su virusais, svarbu gauti pakankamai cinko (15 - 20 mg per dieną). Tyrimai rodo, kad vyresnio amžiaus žmonėms suvartojant rekomenduojamą kiekį cinko sumažėja mirtingumas. Reikia atkreipti dėmesį, kad naudojant dideles dozes cinko gali atsirasti vario ar geležies trūkumas, ypač jei šių dviejų mineralų su maistu gaunama per mažai. Šeivamedžio, aronijos uogos (ang. k., elderberry) sumažina gripo ir slogos simptomus, stiprina imuninę sistemą.

Selenas

Selenas yra svarbus kofaktorius sintetinant peroksidazės fermentą (enzimą), kuris naudojamas neutralizuoti į organizmą patekusius „priešus”, įskaitant virusus. Epidemiologiniai tyrimai rodo, kad teritorijose, kur dirvožemyje mažai seleno, žmonės turi didesnę gripo susirgimų riziką. Bandymai, atlikti su gyvūnais parodė, kad tiems, kuriems trūksta seleno, gripas pasireiškia stipriau ir greičiau mutuoja (keičiasi). Minimali vartojimo dozė yra 100 mikro gramų (1 gramas = 1000 mikro gramų (mcg)), galima padidinti iki 200 mcg, nes šis mineralas taip pat labai svarbus apsisaugant nuo onkologinių bei kitų ligų. Daug seleno turi braziliški (bertoletijų) riešutai, tačiau jei jie buvo auginami dirvoje, kur nėra pakankamai seleno, tai riešutuose seleno nebus arba bus labai mažai. Jei riešutai užauginti seleno turinčioje žemėje, suvalgius keletą riešutų kiekvieną dieną, galima gauti pakankamai seleno.

Kiti papildai

Antioksidantai padeda sumažinti uždegimą, kurį plaučiuose sukelia į organizmą patekę virusai. Tad svarbu valgyti vaisių bei daržovių, kurie turi daug antioksidantų. Taip pat labai naudinga naudoti spiruliną, bei N - Acetylcysteine amino rūgštį (1200-1800 mg), kuri naudojama glutationo (glutathione) gamybai. Glutationas yra labai stiprus antioksidantas, kurį organizmas pasigamina pats.

Nors Gliukozaminas labiau žinomas ir naudojamas turint problemų su sąnariais, bet jis taip pat naudingas imuninei sistemai stiprinti ir gali sustabdyti/sumažinti viruso dauginimąsi organizme. Reikia vartoti 3000 mg ir daugiau.

Vitaminas C

Teigiama, kad Kinijoje Covid - 19 gydymui buvo naudojamas intraveninis vitaminas C, viena Niujorko ligoninė taip pat naudojo vitaminą C (6000 mg du kartus per dieną). Tačiau tokia procedūra daugeliui neprieinama, tačiau didelę dozę vitamino C galima gauti naudojant liposominį vitaminą C peroraliniu būdu. Liposominis vitaminas C nedirgina skrandžio, taip pat nesukelia viduriavimo (nebent naudojama ypač didelė dozė, t.y. 10g ar daugiau, bet ir tokiu atveju priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai.

Sergant korona virusų sukeltu gripu, reikia vartoti didelę dozę vitamino C. Jei vartojama paprasta askorbo rūgštis, tai galimas vidurių laisvinamasis poveikis, to nereikia išsigąsti ir, sumažinus dozę, vartojimą tęsti. Netgi prevencijai patartina naudoti bent 2 - 3 gramus. Šiuo metu, įsigalėjus Covid - 19 pandemijai, pravartu vartoti 3 - 4 gramus liposominio vitamino C, taip pat citrusinių vaisių, turinčių daug vitamino C ir stiprinančių imuninę sistemą (keletas apelsinų bei kivi kasdien). Dar galima naudoti acerola (kraštuotoji malpigija) uogų ar amla (indiškasis lapainis) vaisių ekstraktą, kurie natūraliai turi daug vitamino C.

Jei dar neskaitėte siūlau pasakaitytį straipsnį - Nuo ko miršta žymiai daugiau žmonių nei Covid-19?

Maliarijai skirtas vaistas Chloroquine Covid-19 gydymui

Prancūzų profesorius Didier Raoult siūlo korona viruso sukelto gripo gydymui naudoti maliarijos gydymui skirtus vaistus - Chloroquine (600 mikro gramų per dieną ir naudojama 10 dienų) arba hydroxychloroquine. Bet jo veiksmingumas nėra patvirtintas klinikiniais tyrimais ir ne visi sutinka su jo naudojimu esant korona virusui. Naudojant šį vaistą jūs arba turite pasitarti su gydytoju arba visą atsakomybę prisiimti patys.

Autorius: Andrius-Vegan, BSc Nutrition, MSc, PhD

Straipsnis parengtas pagal:

  1. McCarty MF, DiNicolantonio JJ. (2019 ) Nutraceuticals have potential for boosting the type 1 interferon response to RNA viruses including influenza and coronavirus
  2. Green Med Info. Three Intravenous Vitamin C Research Studies Approved for Treating COVID-19
  3. A Concerned Doctor : Is It Allergies or COVID-19?
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau