Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Gegužės » 23

Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Kaip išsiaiškino Nigerijos parlamentarai – arba Billas Gatesas, arba jo žmonės pasiūlė „patepti“ įstatymo projektą, kad jis būtų patvirtintas, 10 milijonų dolerių kyšiu, kurį parlamentaro pirmininkas turėjo išdalinti, ar visiems ar ne, nenurodoma. Bet arba parlamentarai pasirodė esą padorūs žmonės, arba parlamentaro pirmininkas pasirodė dvigubai niekšu, ne tik išdavęs pačius nigeriečius, bet ir dar apgavęs savo deputatus-kolegas dalijantis lėšas – įstatymo projektas nepriimtas, dabar kyla skandalas šalyje.

Žinoma, ten jokio teisminio proceso nebus, tema bus užtildyta ir viskas, pavyzdžiui – duos pirmininkui ne dešimt o šimtą milijonų ir viskas bus baigtą. Ir jokio iki teisminio tyrimo čia nebenusimato. Svarbiausia, kad vakcinavimas/implantavimas juda kosminiu greičiu ir žmonės visame pasaulyje jau pradeda galvoti, kaip išvengti šio stebuklingo manipuliavimo.

Žinoma, įstatymų niekas nežino, tačiau, skirtingose šalyse įstatymai taip pat skiriasi, vis dėlto yra universalus įstatymas. Jis vadinamas Niurnbergo kodeksu.

Niurnbergo kodeksas – tarptautinis dokumentas, reglamentuojantis medicininių eksperimentų ir procedūrų atlikimo principus žmonėms. Kodeksas buvo parengtas ir priimtas 1947 metais, po vykusio gydytojų teismo proceso, kurio metu daugybė piliečių buvo pasiųsti ant kartuvių, ypač dėl prievartinio žmonių skiepijimo įvairiomis vakcinomis. Kodekse yra tik dešimt punktų ir jie sako:

1. Absoliučiai būtinas tiriamojo asmens savanoriškas sutikimas. Tai reiškia, kad tyrimo dalyvis:

- turi būti teisiškai įgaliotas duoti sutikimą;

- privalo turėti teisę laisvai pasirinkti;

- privalo pateikti sutikimą nenaudodamas jokių trukdžių ar jėgos panaudojimo, apgaulės, apgaulės, informacijos pakartotinio įvertinimo ar kitokios paslėptos prievartos ar smurto prieš jį formos;

- turi turėti pakankamai žinių ir suprasti jam pateiktos informacijos esmę, kad galėtų priimti sprendimą dėl sutikimo esant pakankamai informacijos apie tyrimą sąlygoms.

Paskutinėje pastraipoje reikalaujama, kad prieš eksperimento subjektą priimant teigiamą sprendimą, jam turėtų būti pasakyta:

- eksperimento esmė, pagrindiniai etapai, trukmė ir tikslas;

- eksperimento atlikimo metodai ir priemonės;

- visi nepatogumai ir žala sveikatai, kurių pagrįstai galima tikėtis eksperimento metu;

- poveikis, kuris gali būti daromas asmens psichinei ar fizinei sveikatai jo dalyvavimo eksperimente metu.

Kiekvienas asmuo, kuris informuoja, vadovauja ar įtraukia asmenį į eksperimentą, yra atsakingas už teisėtą sutikimą. Šios asmeninės pareigos ir atsakomybė už jų neįvykdymą negali būti perduotos kitam asmeniui.

2. Eksperimentas turėtų duoti laukiamus vaisingus rezultatus visuomenės labui, kurių neįmanoma gauti naudojant kitus metodus ar tyrimo priemones. Rezultatai pagal savo pobūdį neturėtų būti atsitiktiniai ar nereikalingi.

3. Eksperimentas turėtų būti suprojektuotas ir pagrįstas preliminarių gyvūnų tyrimų rezultatais ir žiniomis apie ligos pobūdį ar kitas tyrimo problemas, kad tikėtini rezultatai pateisintų eksperimentą.

4. Eksperimentas turėtų būti atliekamas taip, kad būtų išvengta nereikalingų fizinių ir moralinių kančių ir sužalojimų.

5. Eksperimento nereikėtų atlikti, jei yra  pagrindas manyti, kad gali įvykti mirtis arba subjektas bus negrįžtamai sužeistas ir dėl to gali atsirasti negalia; išskyrus tuos eksperimentus, kuriuose eksperimentą atliekantys gydytojai taip pat veikia kaip tyrimo subjektai.

6. Suvokiamo pavojaus laipsnis niekada neturėtų viršyti ribos, kurią nustato problemos, kurią eksperimentas turėtų išspręsti, humanitarinė svarba.

7. Turi būti numatytas tinkamas mokymas ir tinkama įranga, kad eksperimento subjektas būtų apsaugotas nuo sužalojimų, negalios ar mirties.

8. Eksperimentą turėtų atlikti tik kvalifikuoti mokslininkai - specialistai. Visus eksperimento etapus bandymą organizuojantys ar vykdantys asmenys turėtų būti labai atsargūs.

9. Eksperimento metu asmuo turėtų būti laisvas pasirinkti: dalyvauti eksperimente iki pabaigos arba tol, kol tiriamasis pasiekia tokią fizinę ar psichinę būseną, kai jam tęsti eksperimentą atrodo neįmanoma.

10. Tyrimo metu atsakingas tyrėjas turėtų būti pasirengęs bet kuriame etape nutraukti eksperimentą, jei turi rimtų priežasčių manyti, kad eksperimento tęsimas gali sukelti eksperimento subjekto sužalojimą, negalią ar mirtį. (žinoma, vertimas gali kažkiek skirtis, kam įdomu bus paskaitysite patys susiradę)

Kaip rašo amerikiečių teisininkai, esminiai punktai yra šie 1 ir 6, tai yra skiepijamas asmuo turi turėti galimybę duoti sutikimą; asmuo turėtų turėti galimybę naudotis pasirinkimo laisve be jokių tiesioginės ar paslėptos prievartos, apgaulės, prievartos elementų, asmuo turi turėti pakankamai žinių ir supratimo apie nagrinėjamo dalyko elementus.

Kitas visuotinis teisinis dokumentas kuris vadinamas 6 straipsniu, pareiškimas UNESCO 2005 metais dėl bioetikos ir žmogaus teisių. Ten parašyta:

6 straipsnio 1 dalis. Kiekviena profilaktinė, diagnostinė ir gydomoji medicinos intervencija turi būti atliekama tik gavus atitinkamo asmens išankstinį savanoriškai ir sąmoningai duotą sutikimą. Šis sutikimas atitinkamais atvejais turėtų būti aiškiai išreikštas ir gali būti atitinkamo asmens bet kada ir dėl bet kurios priežasties atšaukiamas nepatiriant jokių nepalankių padarinių ar žalos. Galite rasti

6 straipsnis 3 dalis. Tam tikrais atvejais, kai moksliniai tyrimai yra atliekami su asmenų grupe arba bendruomene, gali būti prašoma papildomo atitinkamos grupės arba bendruomenės teisinio atstovo sutikimo. Jokiu atveju kolektyvinis bendruomenės susitarimas arba bendruomenės vadovo ar kito autoritetingo asmens sutikimas neturėtų pakeisti sąmoningai duoto asmens susitikimo.

Kam įdomu ten yra ir formos (angliškai):

Vakcinos (skiepų) išėmimo sąlygos suaugusiems 

Vakcinos (skiepų) išėmimo sąlygos vaikui 

Taigi, bet kokie konkretūs Parlamento ar aukščiausio vado įsakymai dėl privalomos vakcinacijos pažeis UNESCO 6 straipsnį dėl žmogaus teisių ir bioetiką. Tuo pačiu pažeis ir Niurnbergo kodeksą, ypač jo 1 ir 6 straipsnius. Kyla tik klausymas, kaip skirtingų šalių valdžios institucijos bandys apeiti šiuos pagrindinius etinius dokumentus, todėl mes stebėsime ir toliau kas dedasi pasaulyje.

Taigi, iš šių dokumentu galime trumpai apibendrinti. Prieš vakcinuojant žmogų, kurią atlieka medikai, turi būti susipažinę su vakcinoje esančiai elementais ir Jums be jokios apgaulės paaiškinti, jei to nesugeba padaryti, jūs turite teisę atsisakyti vakcinos, juolab jie turi jums be prievartos pasiūlyti, o jūs patys nusprendžiate ar ji jums reikalinga... Priešingu atveju medikai, pažeidžia šiuos išvardintus teisinius dokumentus, dėl kurių gali būti pradėtas teisminis procesas... tai liečia ir mažus vaikus, jei gydytojai manipuliuoja šalyje patvirtintais nutarimais ar įsakymais. Pamenate, kaip Lietuvoje norėjo priverstinai vakcinuoti vaikus į darželius... Tiesiog išsigando būtent šių, jei būtų pateikti prieš Lietuvą ieškinių.

Manau, turi žinoti, kiekvienas žmogus savo teises, kas mumis nemanipuliuotu, bet kas ir bet kur, manau čia turėtu kalba eiti ir apie jums leidžiamus vaistus, manau jūs turite pareikalauti kas jums leidžiama ir kokie vaistai ligos metu.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau